Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Premium Hesap Dağıtımı Ve Satışı Yasaklanmıştır!

Bultar
 Share

Recommended Posts

İllegal yollarla elde edilen veya legal yollardan elde edilen dosya yükleme sitelerine ait premium hesapların paylaşılması yasaklanmıştır. Bu saatten sonra yapılacak olan paylaşımlarda paylaşan kadar isteyende suçludur ve bunun cezası hesapların forumdan süresiz olarak uzaklaştırılması olacaktır. Özel Mesajlarda bu kapsama girmektedir!

26 Mayıs 2009 22:37 Mesaj Güncellenmiştir.

Çok yerinde bir karar fakat yönetim bu kararı almada biraz geç kalmadı mı? Neden daha önce alınmadı? Düzgün bir kararın alınması için illede birinin başı yanması mı gerekiyor?

Saygılarımla Neffeno

Legal olduğunu ispatlayabildiğiniz sürece sıkıntı yok. Nasıl diye sormayın o sizin sorununuz. Aksi durumlarda süresiz uzaklaştırılırsınız.

Abi o iş olmaz. İspatlamak imkansız çünkü.

• Administrator
Çok yerinde bir karar fakat yönetim bu kararı almada biraz geç kalmadı mı? Neden daha önce alınmadı? Düzgün bir kararın alınması için illede birinin başı yanması mı gerekiyor?

Saygılarımla Neffeno

Daha önce çalıntı hesap satışı farketmemiştik o yüzden.

Abi o iş olmaz. İspatlamak imkansız çünkü.

Neden imkansız olsun? Gerekirse Security Unlock kodunu verirsin yönetime kendileri kontrol eder mail adresini login kodunu vs. O kadar da zor değil.

Neden imkansız olsun? Gerekirse Security Unlock kodunu verirsin yönetime kendileri kontrol eder mail adresini login kodunu vs. O kadar da zor değil.

Bence legal illegal hepsi yasaklanmalı legalldi yok illegaldi yönetime büyük bir yük getirir.

ayrıca uu.r adam hesabı unsecurity olarak ele geçirdiyse ayarlardan kendi bilgilerine göre ayarladıysa ne olacak bu yüzden bence hepsi yasaklansın.

neffeno bu kadar art niyetliysen o kadarına ben bir şey diyemem. Yasaklanabilir sonuçta ben paramla alıp kullanıyorum. Fakat sormak istediğim bir şey var. Collector ya da premium hesapla 10bin puan karşılığında oluşturulmuş hesaplar da mı bu yasakların içine giriyor?

neffeno bu kadar art niyetliysen o kadarına ben bir şey diyemem. Yasaklanabilir sonuçta ben paramla alıp kullanıyorum. Fakat sormak istediğim bir şey var. Collector ya da premium hesapla 10bin puan karşılığında oluşturulmuş hesaplar da mı bu yasakların içine giriyor?

Yok uu.r sen beni yanlış anladın. İspatlama olayını zorluğundan bahsettim. Art niyetli değilim fakat gerçekleri görebiliyorum. Süper bir söz oldu ya :rolleyes:

O aldıklarımızın hepsi illegal mıydı?? Yazık asıl sahiplerine.. Bilseydim almazdım..

O kadar üzülme. hesapların %90 +18 sitelerin üzyelerinden alınmıştır. En çok premum oralardadır ...Ben hesapları alan arkadaşlar hep demişimdir yabancılardan alın bizim Türk'lere verin :rolleyes:

Hacklenen hesapların bazıları unsecure. Nasıl inandıracaksın ?

Msn'den istediğin kişiyle paylaş ama forumda yasak artık.

O aldıklarımızın hepsi illegal mıydı?? Yazık asıl sahiplerine.. Bilseydim almazdım..

Bal gibi de biliyordu herkes hesapların hackle elde edildiğini. Şimdi kimse kimseyi kandırmasın.

O kadar üzülme. hesapların %90 +18 sitelerin üzyelerinden alınmıştır. En çok premum oralardadır ...Ben hesapları alan arkadaşlar hep demişimdir yabancılardan alın bizim Türk'lere verin :rolleyes:

Yabancılardan Al Türklere Ver? Sence bu mantıklımı neden alasın neden veresin cok ısteyen kendı parasıyla alsın pre.

almıyorsada dowloand sıtelerınde ne işi var en güzel karar alınmış bence.saygılar.

Kimseye birşey demedim. Sadece izleyip kimin ne düşündüğünü görüyoruz dedim. Bütün bunlarla beraber Premium hesap paylaşımı legal illegal ayrılmaksızın yasaklanmıştır.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...