Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Premium Hesap Dağıtımı Ve Satışı Yasaklanmıştır!

Bultar
 Share

Recommended Posts

Ya TNCTR az çok bir warez sitesi ve böyle bir sitede böyle bir yasak biraz tuhaf geldi bana ama yinede destekliyorum.Çünkü 3 kuruşluk bir perimum hesabın çalınıp yayınlanması daha da tuhaf ve komik. İki paket sigara parasına herkes bunu satın alabilir. Robin Hood gibi biz zenginlerden alalım fakirin 3 kuruşluk premiumu ona kalsın :rolleyes: Hem free hesabın nesi var ben bunu anlamış değilim. Bu kadar acil dosya indirip napıyorsunuz yani. Benim 80 GB lık film arşivi var ve hep free den indiriyorum. Atıyorum Jdownloader e kendi indirp hazırlıyor valla. Ben premium almak yerine TNCTR ye destek vermeyi düşünüyorum daha makbule geçer :p

iyi bundan böyle kimse pm atıp "ne olur bir hesap aman bir işletim sistemi indireceğim",ya nasıl öğreniyonuz bu hesapları almayı" diyip sonra tüh bu hesap çalıntı mıydı bilsem kesinlikle indirmezdim demez.

teşekkürler bultar.

Konunun bu kadar çirkin boyutta olduğunu yazılanları okuduğumda anladım.Bugun öğlen kim premium isterdi diye başlığa 1 günlüğüne isterdim windows 7 i indiricem diye yazmıstım.Ben gerçekten bu şekilde paylaşıldığını bilmiyordum.Sadece forumda aktif olan arkadaşlarımıza teşvik tarzında kısa süreli hediye olarak düşünmüştüm.Sırf o başlığın altında yorumum ve isteğim olduğu için utandım şimdi :D

Zaten bu hesaplar çabuk patlıyordu.. Dolayısıyla üzülecek bir durum yok...

Amaç sanırım Forum'a zeval gelmemesi.. Yöneticiler bu konuda %100 haklı...

Kul hakkı açısından değerlendirirsek iş şifre çalmakla bitmiyor..

Onlarca illegal dosya indirerek zaten bir sürü firma ve insanın hakkına tecavüz ediyoruz.. Saygılar.. !!

• 1 ay sonra...

yerinde bir karar, satmak isteyen internet ortamında her türlü satabilir koskoca internette bir tek TNC-TR Forum yok değil mi :)

yalnız Premium hesabı olan arkadaşlar dikkat etsin geçen gün benim kuzenin hesabını hacklemişler 16 farklı ip adresinden indirme yaptıkları için de rapid sağolsun şifreyi değiştirmiş kendisi mail olarak gönderdi uyarıyı..

Gwindor alın teriyle topladığın hesabı niye satıyorsun ki ,, hem o puanları paraya çevirebilirsin, rapidshare bu desteği sağlıyor artık.. biz yerimizden bir adım öteye gidemeyiz sen git tamam..

Edited by Mertgrkm

• 9 ay sonra...
  • 1 yıl yıl...
  • 1 ay sonra...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...