Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Sordum Uygulamaları Birarada Ve Katılımsız

kadetti
 Share

Recommended Posts

Paylaştığınız uygulamalar, bir çok ücretli uygulamalardan daha kaliteli olduğunu söylemek isterim.

Bir çok kullanıcının, yapması gereken işleri kolaylıkla yapılmasını sağlayan birbirinden güzel programlar.

Özellikle DNS JUMPER,  popüler bir uygulama olup dünyanın bir çok yerinde kullanıcıların ilgisini çekmiştir.

Çalışmalarınızda Başarılar dilerim

Emeğinize sağlık.

• Like 5

KHEDIRA, 58 dakika önce yazdı:

Bir de kısaca hangisinin ne işe yaradığı yazsaydı çok iyi olurdu. 

Bu uygulamalar portable olduğu için  symenu yada liberkey de bilgilendirmeli düzenleme yapılabilir...

• Like 2

Çalışmanız için çok teşekkür ederim hocam ama maalesef yandex disk den indirme yapılmıyor indirme sınırı aşıldı diye hata veriyor.

kadetti, 5 saat önce yazdı:

sordum.net web sitesinde konularda anlatılan uygulamaları kendimce bir araya toplayıp katılımsız yaptım.

İçindeki uygulamalar da katılımsız parametre bulma konusunda bahsedilen uygulamalar da var.

İçindeki uygulamaların klasör resmi :

İçeriği Gizle

1723764705_2021-4-2717-47-44.jpg.15f1987c3d257745f68a68156af9b312.jpg

C:\Users\isminiz\AppData\Roaming\A\Sordum   klasörüne bulabilirsiniz.Kısayolları başlat menüsünde Sordum klasöründe.

Kaldırmak istediğiniz uygulamaların; klasörünü silip sonra başlat menüsünden simgesine sağ tıklayıp dosya konumu açarak, kısayolunu silebilirsiniz.

Please register to see this content.

40 civarı uygulamaya açıklama yazamadım kusura bakmayın arkadaşlar.Ama programları çalıştırınca ne olduğunu zaten anlarsınız diye düşünmüştüm.Ayrıca programın ismini sordum.net te aratırsanız konusun da herşey anlatılıyor. Değerli yorumlarınız için teşekkürler.

Not Alternatif linkide ekledim arkadaşlar.

• Like 4
  • Thanks 1

kadetti, 46 dakika önce yazdı:

40 civarı uygulamaya açıklama yazamadım kusura bakmayın arkadaşlar.Ama programları çalıştırınca ne olduğunu zaten anlarsınız diye düşünmüştüm.Ayrıca programın ismini sordum.net te aratırsanız konusun da herşey anlatılıyor. Değerli yorumlarınız için teşekkürler.

Not Alternatif linkide ekledim arkadaşlar.

Üstad kaldırmışsın galiba iki linkten de .? 

Edited by neskali

besiktasjk87, 46 dakika önce yazdı:

yönetici olarak çalıştırmama rağmen açılmadı bende

Sordum.exe ye sağ tıklayıp 7zip ile çıkartırsan tek tek istediğin uygulamayı kullanabilirsin sorunsuz çalışıyor.

• Like 1

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
kadetti, Bir saat önce yazdı:

Sordumdan birkaç ince ayar ekledim. Umarım çalışırlar.

b.gif.e87b6516e4fdd855a2cfc83ddf85c935.gif

@kadetti eline sağlık her güncelleme de yeniliyorum bir geri dönüş bırakayım Sordum klasörü altındaki uygulamaların simgelerinin hepsi gelmiyor. üstüne sağtık simge değiştir deyince aslında seçili görünüyor ama normal simgesiz .exe görünümü mevcut görüntüdeki gibi. Düzeltilebilecek bir şeyse eğer söyleyeyim dedim.

Bu arada ince ayarlar çalışıyor.

Please register to see this content.

Edited by 654
  • Like 1