Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Sordum Uygulamaları Birarada Ve Katılımsız

kadetti
 Share

Recommended Posts

Olmaması lazım kısayolların bir tanesine sağ tıklayıp özelliklere girin yolunu konrol edin. Varsa hata ordadır. Yolu hatalı algılıyodur yol doğruysa eğer. O zaman exploreri yeniden başlatın. Yada üstadın uygulamasıyla simge belleğini yenileyip yeniden başlatın.

Please register to see this content.

Yol yalnışsa eğer elle tek tek ilgili exelerini gösterirseniz düzelir.

Edited by kadetti

kadetti, 2 saat önce yazdı:

Olmaması lazım kısayolların bir tanesine sağ tıklayıp özelliklere girin yolunu konrol edin. Varsa hata ordadır. Yolu hatalı algılıyodur yol doğruysa eğer. O zaman exploreri yeniden başlatın. Yada üstadın uygulamasıyla simge belleğini yenileyip yeniden başlatın.

Yol yalnışsa eğer elle tek tek ilgili exelerini gösterirseniz düzelir.

Yol da sıkıntı yok aslında, çünkü sağ tık simge değiştir deyince seçili görünüyor ama ama değiştir demeden değişmiyor.

Sordum'un "Simge Önbelleğini Yenile" aracını kullanarak yapmıştım bu işlemi bu exe ile de yaptım ama değişen bir şey yok.
Hatta oturum kapa-aç yapmıştım onda da aynıydı. Aşağıdaki linkten demek istediğime göz atabilirsiniz.

Edited by 654

kadetti, 1 saat önce yazdı:

Tekrar kontrol ettim sorun görünmüyor. Antivirüs ve benzelerini kapatarak tekrar yönetici olarak çalıştırmayı deneyin bakalım değişecek mi? 

Link böyle görünüyor.

Sistemde defender yahut benzeri bir program kurulu değil, yönetici olarak çalıştırdım maalesef bir değişiklik olmadı.

Eksik link paylaşmışım bir daha tıklar mısınız linke.

Yeniledim.

Edited by 654

Yollar doğru problem yok explorer icon cache yi tazeleyip gösteremiyor sanırım. Explorera herhangi bir tweak yaptınız mı?. Yada shell32.dll, imageres.dll ikon dosyalarıyla ilgili tweak olabilir. Benzer sorun bazen olabiliyor ama exploreri yeniden başlatınca düzeliyor. Bu başka bir sorun. Yeni bir kullanıcı oluşturun ( sıfır ayarla ) ona kurun bakalım sorun orda da var mı? Yoksa ordaki exploreri C:\Windows\Explorer.exe alın sizin dizine atın ( usb den kurulan bir sistemle. )

Birkaç program ve ayar ekleyip yeniden paylaşıyorum. Bu sefer önce klasörünü ve kısayollarını silin tekrar sıfırdan kurun. Sağlam olsun, Sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.

Kısayollar burda :

Önce orda iconlar görnüyormu bakın. Görünüyorsa başlat uygulamasıyla ilgili bir tweakte sebeb olmuş olabilir.

k.jpg.c5a2599f76b50beaed5767d453fa7007.jpg

Klasör burda :

p.jpg.8c229eb87cfa3e5faa19d54665439745.jpg

Yeni eklemelerle yeniden paylaşıyorum.

• 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
mudii, 09.03.2022 - 23:50 yazdı:

@kadetti arkadaşımızın 

Teşekkürler. İndiriyorum. Ben de Mega hesabıma upload ettim. Link ölürse buradan ya da DM ile istek yaparsanız link atarım.

• 3 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

Yeni sürümler dahil çalışır sanıyorum :

parola : tnctr

841744579_2022-11-99-37-33.png.e2693cbbb8b7e3cf3af76a1b5c99c8e5.png

Eğer sağ tuşa ekleneni istemezseniz, alltaki regedit kaydıyla kaldırabilirsiniz. (Her bilgisayarda çalışacağından emin değilim.)

Windows Registry Editor Version 5.00

[-HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell\FolderPainter2]

Edited by MamLeter
  • Like 1
  • Thanks 1

• 1 ay sonra...