Jump to content

17" Crt Likom Monitör

WampirJicX

Recommended Posts

arkadaşlar bende birtane 17" crt likom marka bir monitör var öyle bişeyki 800 x 600 de birtek ekran düzgün diğer çözünürlüklere çektiğimde ve frekanslara titreme ve karmaşık gösterior tepesine vuruyorum bu sefer hiç görüntü gelmiyor patlıcak die korkuom sizce sorun ne olabilir sorun neyse bana ne kadara maal olur bunu bana açıklayabilirmisiniz

arkadaşlar şimdi gördümde özelliklerinde bağlantı şekli 15 pib sub dio benmkinin ortadan bir pibi yok toplam 14 tane yani bundan yapabilirmi değiştirmeye kalksam çok pahalımıdır lütfen yardım edin :( ama böyle piblerden yapıyorsa neden tepesine vurunca dalganlama bozukluk oluyor off :D:D

aslında bu tarz monitörler tamir ediliyor ama senin ki baya antika bir şey herhalde 800*600 düşük 17" için eğer istanbulda ikamet ediyosan yazıcıoğlu civarında simsar bilgisayar var 2. el 30-40 tl 17"crt alırsın ve güzel düz karelerde mevcut işini görür ve aslında paran varsa lcd geç gözlerine yazık olmasın

piblerden yapmaz benimkide seninkiyle aynı 17 crt 14 pibi var yani yanılmıyosam genelde o ortadaki boş oluyo. Neden yapabileceği konusunda bi bilgim yok ama 800*600 de çalışıosa ne bilim cdsi varsa yükle, yüklüyse de ayarlarıyla oyna ne bilim çözünürlüğü yükseltip piksel sayısını düşürebilirsin bununla ilgili olabilir kurcala ayarlarını biraz .En son ihtimal bozuk olduğuna karar verirsin... :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...