Jump to content

Windows 10 Pro | 19043.964 | Microsoft Office 2021 | X64

Emre028
 Share

Recommended Posts

eca2424, 10 dakika önce yazdı:

Elinize emeğinize sağlık. Bu Office 2021 LTSC Sitemizde yok galiba, arattım bulamadım.

Aynen şuanda önizleme sürümü olduğu için paylaşılmadı ancak ben bir süredir kullanıyorum gayet istikrarlı çalışıyor.

KiNGHaZe, 2 saat önce yazdı:

Şöylesi güzel bir sisteme aşağıdaki yukarıdaki atıyorsunuz.

Sonrasında polemiğe gerek yok diyorsunuz. Madem sistem size uygun değil konudan çıkış yapabilirsin. Neden polemik oluşturacak bir yorum atıyorsunuz? Her sistem herkese hitap etmez. Kendi sisteminizi kendiniz yapıp "dolu yükleme" yaparsınız.

Beğenmezsiniz, indirip memnun kalmazsınız, hatalarını bildirirsiniz anlayışla karşılanır ancak indirmeden, sistemi test etmeden yorum yapıp boş yükleme vb sözler diyemezsiniz. Polemik çıkar ve çıkacaktırda...

@Emre028 Ellerine sağlık. Her zaman ki yine farklı bir çalışma :)

Bak dostum ben yıllardır sizden kaç yıl önce ve dahi o üyeliğimden öncede buradaydım ben orada hiç sistemden bahsettimmi..? sadece outlooksuz officenin yetersiz olduğu konusunu işlemiştim ama siz kendi sitenizdeki yaptığınız paylaşımlarınızdada polemik yapıp paylaşım yapmaktan bile vazgeçmiştiniz.. Şimdide burada da ikililik çıkarıp nifak sokmaya çalışıyorsunuz sizin amacınız nedir bilemedim..artık bende zaten yapılan paylaşımlardan bazı arkadaşların yaptığı isoları kullanmayacağım ve dahi o konulardan sizin tabirinizle uzak duracağım...!

hdr..., Şimdi yazdı:

iner inmez kurdum sistemi elinize sağlık, bir yolu varsa eğer nasıl silebilirim sağ tık eklentilerini acaba ?

Please register to see this content.

• Like 1

SON_VATAN, 8 saat önce yazdı:

.artık bende zaten yapılan paylaşımlardan bazı arkadaşların yaptığı isoları kullanmayacağım ve dahi o konulardan sizin tabirinizle uzak duracağım...!

mantıklı ve son derece yerinde bir karar.

@Emre028 emeklerine sağlık gardaş.

• Like 1
  • Thanks 1

Yukira99, 5 saat önce yazdı:

Eline emeğine sağlık başkan. Kurulum gerektiriyor mu onu soracaktım.

Hayır hocam sistemi kurmana gerek yok. Gözlerini kapatıp hayal ediyorsun gözlerini açıyorsun ve sistem kurulmuş oluyor. Senin bir şey yapmana gerek yok. Bu sayede arkadaşlarının bilgisiyarına havadan format atabilirsin. 

• Haha 2

shiftdeletenet, 10 saat önce yazdı:

SSD Fix reg dosyasını paylaşabilir misiniz? Teşekkürler.

Sistemi bugün indirdim ve kurdum. 2-3 saattir takılıyorum. (gerek oyunda, gerekse programlarda) Herhangi bir problemle hatayla karşılaşmadım.  Masaüstü sağ tuş araçlar menüsü güzel faydalı olmuş.  Emeği geçenlere, bize bu çalışmayı sunan ve ulaştıranlara teşekkür ederim. 

Please register to see this content.

• Like 3

RmRyzou, 09.05.2021 - 18:42 yazdı:

Emre hocam eline sağlık , tek bir sorum var sağ tıktaki seçenekleri kaldırmak istiyorumda verdiğin linkteki programın x64 desteği yok x86 var klasör içerisinde.

x86 , x64'tede sorunsuz çalışıyor.

Emre hocam keşke ofis 2019 olsaymış , neden derseniz sonuçta daha kararlı ve ben ofisle ilgili işler yapmaktayım beta gibi bir sürüm başıma iş açar diye korkuyorum açıkcası.

Ayrıca "Veri indirme sınırı aşıldı. Dosyayı Yandex.Disk'e kaydedip oradan indirebilirsiniz." hatası veriyor.

Edited by serdarcavusoglu1