Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

SATILDI | Masaüstü Sadece Kasa

XrayN
 Share

Recommended Posts

SATILDI 

EVEREST ARES-X1 750W 80PLUS BRONZE USB 3.0 MidT ATX SİYAH PENCERELİ KASA

CORSAIR 16 GB Vengeance DDR4 2666MHz CL16 Single Ram

Intel Core i3 6100 Soket 1151 3.7GHz 3MB Önbellek 14nm İşlemci

GIGABYTE Z170-HD3P Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3466MHz(OC) HDMI&DVI Anakart

MSI R7 370 GAMING 4G GDDR5 4GB 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

Kingston 120GB UV500 Serisi Sata 3.0 Cache SSD (Okuma

1 TB HDD

Alıntı

5500 istiyor ama gelebilecek teklifleri ileticem kendisine

Edited by XrayN
Fiyat eklemek zorunludur

XrayN, Bir saat önce yazdı:

5500 istiyor ama gelebilecek teklifleri ileticem kendisine

sıfırını hatta ssd de 240 gb olarak 5000 tlye toplayayım arkadasına yanında da 19 inç bir monitör de hediyem olur. arkadaşına iletebilirsin. 

• Like 1

Django, 44 dakika önce yazdı:

sıfırını hatta ssd de 240 gb olarak 5000 tlye toplayayım arkadasına yanında da 19 inç bir monitör de hediyem olur. arkadaşına iletebilirsin. 

Dostum polemiğe gerek yok yorumun için teşekkürler bende aynı şeyleri söyledim zaten kendisine toplamaya kalkarsak zaten daha iyisi toplanır biliyoruz daha önceki yorumdada yazdıgım gibi fiyat tekliflerini kendisine ileticeğimi söyledim gereksiz yorumlara luzum yok varsa teklifi olan yazar

• Like 1

sistem hangi zamanında toplandı garanti vs varmı bunlarıda ekle  5.000 tl ile 6.000 tl arası toplanmış 2. el olarak 4000 tl üstü satabilirsin bu konuyu 3 pc teknik arkadaşla konuştum alınan fiyatta satılmaz olmaz dediler parçalar gayet yerinde güzel cihazı kötülemem 2. ele düştümü bu işler aldığın fiyata olmaz cuma geçen günü tekniker arkadaşla otururken  laptop geldi  9. nesil laptop garanti filan var temiz aldığı fiyatın altına istiyor  satın almıyorum dedi yolladı sordum sen böyle cihaz kaçırmazdın ucuza kapardın o  cihaz yapışık işlemcili sıkıntısı vardır getirdi satıyor sağlam olsa kullanırdı sendeki cihaz iyi en son kaça olur derse nete koy illa bir gün alıcısı olur kolay gelsin

Arkadaşlar gibi bende katılıyorum fiyat hususuna çok fazla görünüyor. her malın bir alıcısı illaki vardır ayrı konu. Bence parçaları ayrı ayrı şekilde satarsa eğer daha hızlı elden çıkarabilir gibi. Alıcı değilim ancak araştırmalarım ve deneyimlerim doğrultusunda donanım özelliklerine baktığımda edeceği kanımca, 2500 tl makul bir fiyat olacaktır. Bilgisayar sektörü telefon sektörü gibi ne yazıkki nankör bu konuda belki elektronik cihazlar genellemeside yapabiliriz. ( Dünyaca ünlü markalarda küçük istisnaalar olabilir) "apple,alienwire,monstar" vb.'leri gibi. bunların dışında kalan bir çok 2. ve 3. eller vs. cihaz satışlarında bariz düşüşler olabilmekte. Hayırlı satışlar dilerim kolay gelsin.

• Like 1

• semsibey changed the title to SATILDI | Masaüstü Sadece Kasa