Jump to content

Mac Os X Leopard Kurulum Hatası

97has

Recommended Posts

Öncelikle Mac Os x kuracağın alanı Fat olarak biçimlendirdin mi biçimlendirdiysen kurulum ekranından Utilitys qibi bi buton olması lazım ordan tıkla biçimlendiriğin yeri formatla kurması lazım.

Öncelikle Mac Os x kuracağın alanı Fat olarak biçimlendirdin mi biçimlendirdiysen kurulum ekranından Utilitys qibi bi buton olması lazım ordan tıkla biçimlendiriğin yeri formatla kurması lazım.

Onları yaptım; ama utilitysde hard diskin h si bile çıkmıyor.Dvd'yi tanıdı; ama harddiski görmedi.Bende kurulum yapamıyorum.

arkadaşlar.Ben bi yöntem daha buldum; ama işe yaramadı.Vistada çalıştırı açıp diskpart yazıyosun konsol açılıyor.List disk yazıyorsun.Sistemde bubunana disketler gözüküyor.......Diye devam ediyor.Mutlaka biliyosunuzdur; ama ben deyi vistadaki disk yöneticiyle 2 ye böldüğüm için bu yöntemi d'ye uygulayamıyorum.C. ye ve sistem dosylarının gözüktüğü yere yaptım;ama d: de hata veriyor.active edimiyor.Mac cdsini taktığım zaman active ettiğim yerler gözükmüyor.İllada hepsini active mi etmem lazım.Eğer öyle ise nasıl yapacağım????????

chıpset desteklıyormu peki onun da etkısı olarak hata verecek kurulum sırasında

Kuruluma paşlamıyorki hata versin.Kuruluma başlayamıyorum; çünkü harddiskimi görmüyor.Nasıl görmesini sağlayabilirim biri onu açıklasın lütfen!!!!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...