Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tnctr'ye Destek { Tnctr Google }

Share

Recommended Posts

googlex.PNG

İnternet Kafe sahipleri veya normal kullanıcılar. Tnctr'ye destek olmak istiyorsanız Anasayfanızı Normal Google yerine Tnc Google yaparsanız Tnc'ye az da olsa katkınız olmuş olur. Nasıl mı ?

+ Öncelikle bir alexa toolbar kuracaksınız.

{ Burdan Ulaşabilirsiniz. }

+ Daha sonra Anasayfanızı şu şekilde ayarlayacaksınız.

{ http://www.tnctr.com/google }

Bunun size ne zararı olacak ?

Bunun size hiç bir zararı olmayacaktır. Siz normal Google.com'u kullanıyormuş gibi kelimenizi yazıp ara diyeceksiniz..

Bunun Tnctr'ye ne faydası olacak ?

Hepimiz günde en az 10 defa Google.com kullanıyoruz. Siz Google kullanmak için Tnc Google'ya girdiğiniz zaman Alexa Toolbar girdiğiniz siteyi Tnctr.com olarak görüp Puanı Google'a değil Tnctr'ye verecek. Bu da ilerlememizde faydalı olacak..

Yani size zararı olmayan, Tnc'ye faydası olan bu yöntemi kullanırsanız Tnctr'ye destek olmuş olursunuz..

Saygılarımla Kolay gelsin ..

Edited by wmismail

• Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Öncelikle Rica Ederim Efendim :D

wmismail kardeşimin dediği gibi, Bize hiçbir zararı olmayacak ama TncTR ye faydası olacaktır.

Tabi aynı zamanda ToolBar'ıda yüklemek gerek.. Daha iyi yerlere gelebilmek dileğiyle emeği geçen gönül veren herkeze saygı ve sevgilerimi iletiyorum......

tnctr.com/google

@wmismail ve @CaVeLL

Isinizi bozmak gibi olmasin ama, malum bu aralar TnC'nin serverleri bazen bozuluyor. Internet kafe'ye yukleyecek arkadaslarin dikkatine. Simdi bunu kurarsin, sonra'da musteri ikidebirde "Gigil" calismiyor diye rahatsiz eder !

Nedeni: tnctr.com/google TnC'nin bir alt dosyasidir server calismadiginda oda calismaz.

Not: Hicbir kotu niyetim yoktur. Sadece uyarmak istedim.

Saygilarimla,

CCoder.

Onemli Not: Bu iletiyi sonradan problem cikmasin diye yazdim !

@wmismail ve @CaVeLL

Isinizi bozmak gibi olmasin ama, malum bu aralar TnC'nin serverleri bazen bozuluyor. Internet kafe'ye yukleyecek arkadaslarin dikkatine. Simdi bunu kurarsin, sonra'da musteri ikidebirde "Gigil" calismiyor diye rahatsiz eder !

Nedeni: tnctr.com/google TnC'nin bir alt dosyasidir server calismadiginda oda calismaz.

Not: Hicbir kotu niyetim yoktur. Sadece uyarmak istedim.

Saygilarimla,

CCoder.

Onemli Not: Bu iletiyi sonradan problem cikmasin diye yazdim !

Bişey olmaz tnctr.com serverlarına sen kafanı yorma yiğit. Sk8er_boi'ye söyleriz o halleder. İşi ne :p

Özür dilerim ama bu bir nevi alexa' yı aldatma ya da kendimizi kandırma sadece TNC_TR' mize girişimizle biryerlere gelsek nasıl olur İsmail. Yanlış anlaşılmasın hak ne ise odur.

Özür dilerim ama bu bir nevi alexa' yı aldatma ya da kendimizi kandırma sadece TNC_TR' mize girişimizle biryerlere gelsek nasıl olur İsmail. Yanlış anlaşılmasın hak ne ise odur.

Tnctr girişimizle zaten.. Google'a puan kazandıracağına Tnctr'ye kazandıracaksın. Alexa'yı aldatmıyoruz burda. Eğer aldatmak istesem binbir türlü hilesi var bu işin. Benim hoşuma gidiyor Google'ı tnc üzerinden kullanmak o yüzden yaptırdım o yüzden koydurdum. Tamam ? Sen öyle düşün için rahat olsun www.google.com'u kullan tamam ?

Kolay Gelsin. :p

• Administrator

Alexa sitenin ne kadar kaliteli olduğuna bakmıyor. Alexa'ya ne kadar çok ziyaretçi getirirsen o kadar yükseliyorsun. Bu hile değil, hakkın yerine gelmesidir.

mozillaya kurdum ama ie 8 e kurulmuyor .exe olanı kayıp dll hatası veriyor

Alexa Toolbar mı ?

Alexa sitenin ne kadar kaliteli olduğuna bakmıyor. Alexa'ya ne kadar çok ziyaretçi getirirsen o kadar yükseliyorsun. Bu hile değil, hakkın yerine gelmesidir.

Katılıyorum..

Tnctr girişimizle zaten.. Google'a puan kazandıracağına Tnctr'ye kazandıracaksın. Alexa'yı aldatmıyoruz burda. Eğer aldatmak istesem binbir türlü hilesi var bu işin. Benim hoşuma gidiyor Google'ı tnc üzerinden kullanmak o yüzden yaptırdım o yüzden koydurdum. Tamam ? Sen öyle düşün için rahat olsun www.google.com'u kullan tamam ?

Kolay Gelsin. :p

Yok hayır arkadaşlar yanlış anlamayın beni sitemizin kalitesi tartışılmaz. Eğer dediğiniz gibi hak yerine geliyorsa benim açımdan hiçbir problem yok seve seve kullanırım neden kullanmayayım. Açıklamalarınız için teşekkür ederim.

ie için link vermişin ya onu diyorum

Bu konuda mı vermişim ? Öyle pat diye diğer konunun hatasını söyleyince şaşırdım. www.alexa.com sitesine gir. Tarayıcına uygun olanı indir. Kolay gelsin.

Yok hayır arkadaşlar yanlış anlamayın beni sitemizin kalitesi tartışılmaz. Eğer dediğiniz gibi hak yerine geliyorsa benim açımdan hiçbir problem yok seve seve kullanırım neden kullanmayayım. Açıklamalarınız için teşekkür ederim.

Geliyor emin ol :p

kusura bakma uykusuzluk işte başa bela

edit

kendi sitesinden indirdim yine aynı foto:

164.jpg

bu dll den sonra bi tane daha vardı yoksay diyorum bu seferde donup kalıyor aynı yerinde sayıyor

Edited by alioren