Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tnctr'ye Destek { Tnctr Google }

Share

Recommended Posts

• Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

İsmail benim aklıma bi fikir geldi.Diyorum ki hack sitelerinde flood programları vardı sanırım.Mesela insanlar yüklediği videoların tıklanmasını arttırmak için bunları kullanıyolardı.Bizde bu programa www.tnctr.com/google linkini versek programa tıklatsak... Olmazmı sence ? Yani aynı IP'den bağlandığımız için Alexa bunu anlarmı dersin ?

İsmail benim aklıma bi fikir geldi.Diyorum ki hack sitelerinde flood programları vardı sanırım.Mesela insanlar yüklediği videoların tıklanmasını arttırmak için bunları kullanıyolardı.Bizde bu programa www.tnctr.com/google linkini versek programa tıklatsak... Olmazmı sence ? Yani aynı IP'den bağlandığımız için Alexa bunu anlarmı dersin ?

Gerek yok bunlara. Günlük en az 10 defa google kullanıyoruz zaten.. Herkes bunu anasayfa yapsa gecek kalmaz ;)

Gerek yok bunlara. Günlük en az 10 defa google kullanıyoruz zaten.. Herkes bunu anasayfa yapsa gecek kalmaz ;)

Tabiki dediğin gibi olsa biz çok iyi bir hızla yükseliriz.Ama ben inanmıyorum herkesin bu dediğini yapacağına.Ama neyse biz bileğimizin hakkı ile yapalım bu işi :mellow:

Tabiki dediğin gibi olsa biz çok iyi bir hızla yükseliriz.Ama ben inanmıyorum herkesin bu dediğini yapacağına.Ama neyse biz bileğimizin hakkı ile yapalım bu işi :mellow:

Hakkımızla da ilk 100'e gireriz. Hakediyoruz.. ;)

• 2 hafta sonra ...
kessinlikle kullanırım hatta bilgisayarını düzeltmeye gittiğim bütün kullanıcılarada bunu anasayfası larak ayarlamayı düşünüyorum.TNCTR tanıtımı için herşey yapılır.

Uygulayabilirsen güzel olur :)

• 3 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

Ben tnc toolbarı kullanıyordum birde bunu deneyeyim dedim ama bir toolbar yok ortada. Sadece üstte bir menü çıktı ve ondada bazı siteler görünüyor. Bunların bir anlamı varmı? Niye bu siteler gözüküyor. Biraz bilgi verebilirmisin ismail kardeş.

sshot1f.jpg

• 4 ay sonra...
  • 7 ay sonra...

Kusurabakmayın ama konuyu canlandırmak istedim sadece, tncgoogle ı herkes kullanmalı alexa toolbar ile birlikde. Alexa da sıralamara bakıyordum eski tnctr nin yeri nerde şimdi nerde çok düşmüş gördüm Biraz destek çıkalım sitemize lütfen ...

Edited by 69sihirbaz69

• 3 hafta sonra ...

[quote name='69sihirbaz69' date='04 Aralık 2010 - 00:36 ' timestamp='1291416391' post='920999']
Kusurabakmayın ama konuyu canlandırmak istedim sadece tncgoogle ı herkes kullanmalı alexa toolbar ile birlikde. Alexa da sıralamara bakıyordum eski tnctr nin yeri nerde şimdi nerde çok düşmüş gördüm Biraz destek çıkalım sitemize lütfen ...
[/quote]

Bence arada bu konuyu güncellemek lazım...

• 10 ay sonra...