Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

wmismail

Tnctr'ye Destek { Tnctr Google }

Recommended Posts

İsmail benim aklıma bi fikir geldi.Diyorum ki hack sitelerinde flood programları vardı sanırım.Mesela insanlar yüklediği videoların tıklanmasını arttırmak için bunları kullanıyolardı.Bizde bu programa www.tnctr.com/google linkini versek programa tıklatsak... Olmazmı sence ? Yani aynı IP'den bağlandığımız için Alexa bunu anlarmı dersin ?

İsmail benim aklıma bi fikir geldi.Diyorum ki hack sitelerinde flood programları vardı sanırım.Mesela insanlar yüklediği videoların tıklanmasını arttırmak için bunları kullanıyolardı.Bizde bu programa www.tnctr.com/google linkini versek programa tıklatsak... Olmazmı sence ? Yani aynı IP'den bağlandığımız için Alexa bunu anlarmı dersin ?

Gerek yok bunlara. Günlük en az 10 defa google kullanıyoruz zaten.. Herkes bunu anasayfa yapsa gecek kalmaz ;)

Gerek yok bunlara. Günlük en az 10 defa google kullanıyoruz zaten.. Herkes bunu anasayfa yapsa gecek kalmaz ;)

Tabiki dediğin gibi olsa biz çok iyi bir hızla yükseliriz.Ama ben inanmıyorum herkesin bu dediğini yapacağına.Ama neyse biz bileğimizin hakkı ile yapalım bu işi :mellow:

Tabiki dediğin gibi olsa biz çok iyi bir hızla yükseliriz.Ama ben inanmıyorum herkesin bu dediğini yapacağına.Ama neyse biz bileğimizin hakkı ile yapalım bu işi :mellow:

Hakkımızla da ilk 100'e gireriz. Hakediyoruz.. ;)

@bilalözkan

olmuyor o iş.alexa anlıyor.daha önce başka bir sitede denemiştik.sonuç hüsran.ama wmismail gibi abilerimiz daha iyi bir yol bulur program geliştirebilirlerse iyi olur ;):mellow:

kessinlikle kullanırım hatta bilgisayarını düzeltmeye gittiğim bütün kullanıcılarada bunu anasayfası larak ayarlamayı düşünüyorum.TNCTR tanıtımı için herşey yapılır.

kessinlikle kullanırım hatta bilgisayarını düzeltmeye gittiğim bütün kullanıcılarada bunu anasayfası larak ayarlamayı düşünüyorum.TNCTR tanıtımı için herşey yapılır.

Uygulayabilirsen güzel olur :)

Bilmiyorum. O tarayıcıyla alexa.com'a gir bakalım. Tanıyorsa indirebilirsin :D

Arkadaşlar bu aralar çok yavaş ilerliyoruz.. Günde bir sıra gibi.. Toolbar kurmayan varsa kurarak destek verirse bize iyi olur.

Kolay gelsin. Saygılarımla, wmismail..

Destekler azalıyor mu ne :D Arkadaşlar toolbar kurmayan varsa kursun, ücretsiz bir şekilde tnc ye faydalı olucaksınız işte.

En başından beri Tnctr kullanıcısıyım ve hep bu siteye bir faydam dokunsun isterdim. Sonunda böyle bir fırsat sunduğunuz için teşekkür ederim. Hemen kurdum bile...

Ben tnc toolbarı kullanıyordum birde bunu deneyeyim dedim ama bir toolbar yok ortada. Sadece üstte bir menü çıktı ve ondada bazı siteler görünüyor. Bunların bir anlamı varmı? Niye bu siteler gözüküyor. Biraz bilgi verebilirmisin ismail kardeş.

sshot1f.jpg

hadi arkadaşlar tnc yi ilk 100 e taşıyalım tr de herkes yüklesin bence bu konu bütün bölümlere eklensin ve sabitlensin bir ricam daha olcak tnc google ye çeviri yi de ekleyebilirmisiniz

bence toolbar'ı dıs gorunumunu sıyah yaparsanız daha guzel goruncegınden emınım...

yanı bıraz da insanlar gosterıs ister yukleyecegı programda biraz cafsaflı yapın bence daha cok yukleyen olur

Kusurabakmayın ama konuyu canlandırmak istedim sadece, tncgoogle ı herkes kullanmalı alexa toolbar ile birlikde. Alexa da sıralamara bakıyordum eski tnctr nin yeri nerde şimdi nerde çok düşmüş gördüm Biraz destek çıkalım sitemize lütfen ...

[quote name='69sihirbaz69' date='04 Aralık 2010 - 00:36 ' timestamp='1291416391' post='920999']
Kusurabakmayın ama konuyu canlandırmak istedim sadece tncgoogle ı herkes kullanmalı alexa toolbar ile birlikde. Alexa da sıralamara bakıyordum eski tnctr nin yeri nerde şimdi nerde çok düşmüş gördüm Biraz destek çıkalım sitemize lütfen ...
[/quote]

Bence arada bu konuyu güncellemek lazım...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...