Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Laptoba Harici Klavye

AdnanGumus
 Share

Recommended Posts

s.a arkadaşlar arkadaşımın  laptobunun klavyesi bozuluyor devamlı oda harici klavye istiyor casper cry 17.3 laptop kullanıyor bunu almak istedi ama uzerinde dururmu fazla uzunluk olarak taşarmı ben bişi diyemedim siz nedersiniz veya ne onerirsiniz

https://www.hepsiburada.com/hunter-series-kharma-x-rainbow-oyuncu-klavye-p-HBV00000OX7NC?magaza=Gamemar

buda ben beğendim nasıl bu tam laptoba göre

https://www.hepsiburada.com/philips-spt8294-siyah-rainbow-rgb-aydinlatmali-sessiz-usb-gaming-klavye--mouse-set-p-HBV0000117DVW?magaza=Yenisey

Edited by AdnanGumus

Başkan, o laptopun klavye eni 35 cm imiş.

Bahsettiğin klavye ise 43x19

Klavyenin sağında soğunda boşluk olduğunu düşünürsek laptopun çantasına sığar tahminimce.

Ama taşınabilirlik daha da sorun olabilir. Klavye galiba 700gr

Hunter karma için yazmıştım yorumu

AdnanGumus, 2 saat önce yazdı:

s.a arkadaşlar arkadaşımın  laptobunun klavyesi bozuluyor devamlı oda harici klavye istiyor casper cry 17.3 laptop kullanıyor bunu almak istedi ama uzerinde dururmu fazla uzunluk olarak taşarmı ben bişi diyemedim siz nedersiniz veya ne onerirsiniz

buda ben beğendim nasıl bu tam laptoba göre

Please register to see this content.

Logitech kablosuz klavye mause setleri daha kullanışlı olabilir.Logitech bu konuda çok iyi marka sorun sıkıntı cıkarmaz genelde

gangstarap, 3 saat önce yazdı:

Aydınlatma şart değilse şu an gri olanını kullandığım kablosuz Logitech K360 büyük enter tuşlu olan model Ş,Ç,Ğ türkçe karakterler olmasına dikkat edin!.

100 sene kullanmayacağız norma fiyat olsun

Bu laptoptan taşmaması için bu klavye mouse seti uygundur hocam. 36 cm uzunluğunda 1 cm gibi bir şey taşıyor. Ama sadece ofis işleri için uygun oyun falan oynanmaz yani aydınlatması da yok. 36 ay il ömrü, sıvı dökülmelerine ve yıpranmaya karşı dayanıklı yazıyor seçim size kalmış tabii. Saygılarımla...

AdnanGumus, 11 saat önce yazdı:

100 sene kullanmayacağız norma fiyat olsun

Fiyatlara bakayım dedim abov, üretimi olmamasından sebep 550,506,595,725'e satanlar var, önerim sahibinden.com'da temiz olanlardan bakabilirsiniz, 130 tl en düşük fiyat gördüm.

Edited by gangstarap

amd_turkey, 23 saat önce yazdı:

Başkan, o laptopun klavye eni 35 cm imiş.

Bahsettiğin klavye ise 43x19

Klavyenin sağında soğunda boşluk olduğunu düşünürsek laptopun çantasına sığar tahminimce.

Ama taşınabilirlik daha da sorun olabilir. Klavye galiba 700gr

Hunter karma için yazmıştım yorumu

üstad laptobun boyutu 42 santim klavye boyutu 35 dediğin gibi amazonda boyutlar bu 43 x 19 x 2 cm; 750 gram olur gibi laptop masada sabit taşınma durumu yok sipariş ettik bakalım nasıl olacak heves etti al dedim yapacak bişi durum yok inşallah hevesi kırılmaz boyası aşınıyormuş çok çabuk 

gangstarap, 2 dakika önce yazdı:

Fiyatlara bakayım dedim abov, üretimi olmamasından sebep 550,506,595,725'e satanlar var, önerim sahibinden.com'da temiz olanlardan bakabilirsiniz, 130 tl en düşük fiyat gördüm.

Hunter karma için ne dersin

AdnanGumus, 14 dakika önce yazdı:

Hunter karma için ne dersin

Güzel bir klavye'ye benziyor, kullanmadığım için kötü veya iyi diyemeyeceğim, dizüstü bilgisayar'da kullanım ve taşıma açısından K360'ı önerdim, hunter klavye boyutları büyük geldi bana, philips ve hunter klavyelerin youtube incemeleri var!, oradan bakıp karar veriniz.

gangstarap, 27 dakika önce yazdı:

Güzel bir klavye'ye benziyor, kullanmadığım için kötü veya iyi diyemeyeceğim, dizüstü bilgisayar'da kullanım ve taşıma açısından K360'ı önerdim, hunter klavye boyutları büyük geldi bana, philips ve hunter klavyelerin youtube incemeleri var!, oradan bakıp karar veriniz.

gelince göreceğiz mini klavyeler var onlarda güzel sağ taraftaki tuşları çok kullanıyor onun için bişi diyemedim bu ikisi de benim hoşuma gitti çeşit çok ama karar vermek zor  mini diye yazdım trust miniye benzemiyor tuş stili güzel 

AdnanGumus, Bir saat önce yazdı:

gelince göreceğiz mini klavyeler var onlarda güzel sağ taraftaki tuşları çok kullanıyor onun için bişi diyemedim bu ikisi de benim hoşuma gitti çeşit çok ama karar vermek zor  mini diye yazdım trust miniye benzemiyor tuş stili güzel 

Gerçekten çok fazla model var, gerçekte deneyimlemek lazım, sonra boşuna aldım pişmanlığı olmasın, bende'de bir ara bakacağım, fazla büyük olmayan numerik aydınlatma'lı kablolu gerek diye düşünüyorum, pil çabuk biter yoksa, trust güzel gibi, bakayım dedim tuşlar fazla ses çıkarıyor!, ilgili video:

Edited by gangstarap

evet beyler klavye geldi 44cm fazlataşmadı benim laptopta tuş sesi var oda çok önemli değil abartılı bir ses yok biraz sert gibi duruyor tuşlar şimdilik güzel görünüyor bir yorumda zaman sonra aşınıyor demişti kullanan arkadaşım görecek bendemi alsam boyutu açısından benim 17.3 caspera iyi geldi

pe6r8cd.jpg

AdnanGumus, Bir saat önce yazdı:

evet beyler klavye geldi 44cm fazlataşmadı benim laptopta tuş sesi var oda çok önemli değil abartılı bir ses yok biraz sert gibi duruyor tuşlar şimdilik güzel görünüyor bir yorumda zaman sonra aşınıyor demişti kullanan arkadaşım görecek bendemi alsam boyutu açısından benim 17.3 caspera iyi geldi

merhaba.

bence; bir daha bilgisayar alırsan casper  almada ne alırsan al