Jump to content

3000 Tl Ye Kadar Telefon

pixokid
 Share

Recommended Posts

Redmi 9T  4/128 230 dolar

Please register to see this content.

yukarıdaki siteden satıcıyla bağlantıya geçebilirsiniz, satıcı güvenilir, imei yazılımı da sorunsuz, telefon fazlasıyla işinizi görür hemde 1000 lira da cebinizde kalır, sonra bana dua edersiniz. saygılarımla.

• Like 2

gingobil, 8 dakika önce yazdı:
Redmi 9T  4/128 230 dolar

yukarıdaki siteden satıcıyla bağlantıya geçebilirsiniz, satıcı güvenilir, imei yazılımı da sorunsuz, telefon fazlasıyla işinizi görür hemde 1000 lira da cebinizde kalır, sonra bana dua edersiniz. saygılarımla.

Merhaba bu sitede telefonlar neden bukadar ucuz piyasanın baya altında yani güvenilirmi telefonlar nerden geliyor? Siteyi ben ilk defa gördüm kullandınızmı daha önce

• Like 1

oneooo, 28 dakika önce yazdı:

Merhaba bu sitede telefonlar neden bukadar ucuz piyasanın baya altında yani güvenilirmi telefonlar nerden geliyor? Siteyi ben ilk defa gördüm kullandınızmı daha önce

imei atılmış şekilde garantisiz geliyor telefonlar size o yüzden ucuz

• Like 1

POCO X3 PRO BU FİYAT SEGMENTİNDE BUNDAN İYİ TELEFON YOK GB DESEN GB İŞLEMCİ DESEN İŞLEMCİ RAM DESEN RAM

8GB LPDDR4X RAM

256GB UFS 3.1 HAFIZA 

HAFIZA KART DESTEĞİ VAR MAX 1TB 

SNAPDRAGON 860 İŞLEMCİ 

5160 mAh BATARYA 

USB TYP C 33W HIZLI ŞARJ 

EKRAN DAYANIKLILIĞI CORNİNG GORİLLA GLASS 6 

ÇİFT STREO HOPÖRLÖR 

SUYA TOZA DAYANIKLILIK VAR 

PARMAK YÜZ TANIMA SOĞUTMA SİSTEMİ  EKRANA ÇİFT DOKUNARAK AÇMA  ÇİFT HAT HEPSİ VAR 

ÜRÜN RESMİ Mİ STORE Xiaomi Türkiye Garantilidir Ürün İthalatçı Değil İthalatçı Ürünlerden Uzak Durun Piyasanın Altında Satarlar Garantileride Satıcıdır Bu Ürün Kaçırılmaz Alın Derim 

EKSİĞİNİ BULUN DESEM BULAMAZSINIZ ÇÜNKÜ BEN BULAMADIM :D 

Edited by gizhal47

Replika kopya telefonlara aman dikkat arkadaşlar. Birebir neredeyse kopyalarını imei kimlik kodları yazılarak piyasaya sürüp ucuzmuş gibi gösterip kopya replika cihazları satıyorlar. Bilindik yerlerin dışında almanızı önermem. imei en fazla 6 ay gider sonra sürekli 50-100 tl vererek açtırma yollarına gideceğinizi unutmayın derim. Orijinal olan türkiye cihazları her daim mantıklı olacaktır. Her ithalatçı şirketler güvenilir olmamakta. Bunlarla ilgili bir çok makaleler de mevcut araştırmanızı öneririm ayrıca. :) 

• Haha 1

cihaz Xiaomi Türkiye Garantili üstad replika cihazı sizce 3.5a satarlarmı gözünü sevim :D flash tvden 100tl telefonlar aklıma geldi :D ne kdr klima almakta kararsız kalsakda telefon benden sorulur reis :D param olsa ben alırdım poco x3 proyu klima aldıgım için para bitti :) 

Edited by gizhal47
  • Haha 1

gizhal47, 14 dakika önce yazdı:

cihaz Xiaomi Türkiye Garantili üstad replika cihazı sizce 3.5a satarlarmı gözünü sevim :D flash tvden 100tl telefonlar aklıma geldi :D ne kdr klima almakta kararsız kalsakda telefon benden sorulur reis :D param olsa ben alırdım poco x3 proyu klima aldıgım için para bitti :) 

Adı sanı kökü belli olmayan yerlerden alırken temkin olmak ve tedbiri elden bırakmamak gerekli. Replika cihazlar ortalıklarda cirit atıyor. O yer bu yer satar diye bir beyanım yok. Telefondan anlamaya gerek yok. Biraz benchmark kıyaslama ve donanım değerlendirmelerine bakmak resmi yerlerden ve genel internet yorum telefon araştırma tablolarına bakıldığında inceden araştırılınca. mal meydana çıkıyor tabiri caizse. Yeterki nereden bakılması gerektiğini bilmek etüd ve keşif yapmak gerekli. Görüştüğüm uzman bir kaç kişiden edindiğim bilgilere göre, replika cihazları a kalite olanları özellikle orijinalmiş gibi fake_imei yazarak satan "sözde ithalatçı" şirketlerin türediğini belirtildi bunlara dikkat etmek gerekli köprüyü geçene kadar olan sözde ticari şirketler satana kadar sonrası Allah emanet para çöp oldu. Bilinen yerler için sorun yok zaten. | Klimanız hayırlı olsun bu arada güle güle kullanın.

Edited by forjest

HTC Desire Pro seni uzun süre götürür.

4,5 yıldır HTC 10 kullanıcısıyım, ne donma ne de kasma oldu. Yazılımdan kaynaklı çökme durumları gibi hiç bir sorunla karşılaşmadım çok şükür, haa; karşılaşsanız da, çok kolay telafi edilebilir bir yapıya sahip sağlam telefonlardır. Piyasada tutunamadı evet bu pazarlamasından kaynaklı ama en stabil telefonların başında gelen bir yapıya sahiptir HTC.

CEM0KA, 1 saat önce yazdı:

HTC Desire Pro seni uzun süre götürür.

4,5 yıldır HTC 10 kullanıcısıyım, ne donma ne de kasma oldu. Yazılımdan kaynaklı çökme durumları gibi hiç bir sorunla karşılaşmadım çok şükür, haa; karşılaşsanız da, çok kolay telafi edilebilir bir yapıya sahip sağlam telefonlardır. Piyasada tutunamadı evet bu pazarlamasından kaynaklı ama en stabil telefonların başında gelen bir yapıya sahiptir HTC.

Yalnız htc son üretimde benzer tasarım cihazlarına yöneldi kendi özgünlüğünden koptu super lcd paneli yok superpixel kamerası yok koruma önem vermiyor önerdiğiniz telefon snapdragon 665 kullanıyor oldukça eski bir işlemci muadilleri çok daha iyi özellikler sunuyor buna mukabil telefonların artık 3 bin ₺ gibi rakamları gözden çıkarınca 90-120hz sunmasını veyahussa amoled ekran olmasını bekliyorsunuz.şu telefondan 500 lira ucuz olan oppo a73 bile 30w hızlı şarj amoled ekran sunabiliyorsa bu telefonu almanın hiçbir mantığı yoktur.
Keza aynı şeyler p40 lite içinde geçerli 40w hızlı şarjı olması güzel lakin lcd 60hz olmamış

@pixokidBenim önerim hali hazırdada kullandığım 30w hızlı şarjı ve 90hz ekranıyla realme 6 (8 gb) olacaktır.

REALME 6 / KUTU Açılışı ve İncelemesi - YouTube

Ürünü aynı zamanda resmi satış noktası olan hepsburadadan tükenmeden alın derim :)

forjest, 2 saat önce yazdı:

Adı sanı kökü belli olmayan yerlerden alırken temkin olmak ve tedbiri elden bırakmamak gerekli. Replika cihazlar ortalıklarda cirit atıyor. O yer bu yer satar diye bir beyanım yok. Telefondan anlamaya gerek yok. Biraz benchmark kıyaslama ve donanım değerlendirmelerine bakmak resmi yerlerden ve genel internet yorum telefon araştırma tablolarına bakıldığında inceden araştırılınca. mal meydana çıkıyor tabiri caizse. Yeterki nereden bakılması gerektiğini bilmek etüd ve keşif yapmak gerekli. Görüştüğüm uzman bir kaç kişiden edindiğim bilgilere göre, replika cihazları a kalite olanları özellikle orijinalmiş gibi fake_imei yazarak satan "sözde ithalatçı" şirketlerin türediğini belirtildi bunlara dikkat etmek gerekli köprüyü geçene kadar olan sözde ticari şirketler satana kadar sonrası Allah emanet para çöp oldu. Bilinen yerler için sorun yok zaten. | Klimanız hayırlı olsun bu arada güle güle kullanın.

İthalatçı garantili ürünlerde xiaomi haricinde sıkıntı yaratan firma görmedim ben.Replika telefon satmak kanunen suç olduğu için resmi platformlarda bunu yapamıyorlar ha sen gidip sahibinden-gittigidiyor gibi 2.el ürünlerin sıfırlarla beraber karışık satıldığı platformdan ürün alırsan replika çıkma ihtimali her zaman var fakat ben n11,hepsiburada,trendyol,migros,pttavm gibi yerlerde replika cihaz hiç görmedim.Replika fiyatları bu kadar yüksek absürd fiyatlarda satamazlar kaldıki bu platformlar kendileri güvence veriyor.Sıkıntı olması durumunda satıcıyla iletişimi biz sağlıyoruz sorun çıkarsa bile bedeli biz ödüyoruz durumuna geçiyorlar.Haliyle bu onları güvenilir kılıyor.Yani bilinen e-ticaret sitelerinde bazıları hariç replika-çakma imeili cihaz'a denk gelme durumunuz milyonda 1 :) Sadece şunu diyebilirim piyasada imeisi en kolay xiaominin patlıyor bu yüzden xiaomi telefon alırken 3 kere düşünmeniz lazım.

Edited by SoNKraL_
  • Like 1

oneooo, 21 saat önce yazdı:

tabiki telefonlar resmi garantili değiller bir şekilde çinden faklı yollarla getirtiliyorlar. bu tercih meselesi resmi ithalatçı firmalar olması gereken vergileri üzerine koyunca fiyat farklarının nasıl oluştuğunu hepimiz biliyoruz herhalde. ben daha önce buradan telefon aldım gayette memnun kaldım, orijinal imei ile kullanıyorsunuz bilirsiniz belli bir kapanma süresi var bu süre içerisinde bootloader kilidinin açılması için müracaat etmek gerekiyor ayrıca telefondan Mi hesabı açıyorsunuz ve başvuruyorsunuz, daha sonra süre dolunca satıcı uzaktan yardım ile bilgisayarınıza bağlanıp elinizde varsa eski telefon imei leri onları kullanıyorlar elinizde yoksa kendileri telefonunuza uzaktan yardım ile bağlanıp yeni imeileri yazıyor bu kadar. arkadaşlar benim firma ile hiç bir ilgim yok kimse yanlış anlamasın, ilgilenen olursa diye açıklamayı yazdım. saygılarımla.

• Like 1

• 4 ay sonra...