Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Ipod'la Ilgili Soru Ve Problemler

Bilinchard
 Share

Recommended Posts

Başlıkları pek inceleme fırsatım olmadı açıkca.Öncelikle hayırlısı olsun benim bir sorum olacaktı.Normal telefonlarda oynanan oyunlar için bilgisayar emülatör tarzı programlar vardı bilgisayardada oynayabiliyorduk .Az önce bir başlıkta baktımda baya güzel İphone oyunları var bu oyunları bilgisayarda oynama fırsatımızı sağlayacak bir program varmı ?

Teşekkürler.

benim tam olarak öğrenmek istediğim wap desteği sunmayan sitelerin tamamına girilebiliyormu bi ara almaya niyetlenmiştim ,almanyada kullanan arkadaşıma sorduğumda wap desteği olan sitelere girdiği idi bununla istediğim tüm sitelere girmek mümkünmüdür acaba.sizin resmini çektiniz model 3g mi 3gs modelimi .

Edited by heysen

benim tam olarak öğrenmek istediğim wap desteği sunmayan sitelerin tamamına girilebiliyormu bi ara almaya niyetlenmiştim ,almanyada kullanan arkadaşıma sorduğumda wap desteği olan sitelere girdiği idi bununla istediğim tüm sitelere girmek mümkünmüdür acaba.sizin resmini çektiniz model 3g mi 3gs modelimi .

her siteye girebilirsin arkadaşim sayet mobilecinema sourcesinden mobilecinema yı kurarsan hepsi olmasada film izleten sitelerin bazılarından film bile izleyebilirsin

arkadaşlar böle bi başlık açtınız için teşekkürler öncelikle benim sormak istedim soru şu bu iphone fiyatları nedir en ucuzundan başlayarak en pahalısı vede nerde nerelerde satılır bılgılendırırsenız sevınırım sımdıden saolun

• 2 hafta sonra ...

arkadaşlar selam iphoneuma dün itunesdan version 3.0 yükledim telefonum jb li falan değil vodafone kampanyası ile aldım version 3.0 ı yükledikten sonra telefonum bidaha itunes a bağlanmadı hiç bi şekilde sıfırlamayı kabul etmiyor teleservice garantisinde ama teleservice e ulaşamıyorum bi fikri olan yardım ederse sevinimirim şimdiden teşekkür ederim!!

Benim bir arkdaşım iPod unu Amerikadan getirtmişti ve burada sonra biz istanbula gidip iPod u kırdık ve Telsim i kullanıyordu ve bir güm işletim sistemi update istemiş buda update yapmış sonra telefon özelliğini kaybetti cihaz şimdi bir daha istanbul a gitmeye üşeniyoruz bunu nasıl yapabiliriz

Edited by matahari218534

• Administrator
arkadaşlar selam iphoneuma dün itunesdan version 3.0 yükledim telefonum jb li falan değil vodafone kampanyası ile aldım version 3.0 ı yükledikten sonra telefonum bidaha itunes a bağlanmadı hiç bi şekilde sıfırlamayı kabul etmiyor teleservice garantisinde ama teleservice e ulaşamıyorum bi fikri olan yardım ederse sevinimirim şimdiden teşekkür ederim!!

adım recovery mode daki iphone u dfu mode a almak

5sn home button

10 sn home ve power button(açma kapama)

30 sn civarı tekrar sadece home button

4. adım dfu mode a alındıysa iphone, itunes açılacaktır ekran simsiyah olacak arkadaşlar kablo itunes yazmayacak. sonrasında shift+restore ye basıp tekrar firmware yükleyebilirsin.

üstteki adımlar alıntıdır.

• Administrator
Benim bir arkdaşım iPod unu Amerikadan getirtmişti ve burada sonra biz istanbula gidip iPod u kırdık ve Telsim i kullanıyordu ve bir güm işletim sistemi update istemiş buda update yapmış sonra telefon özelliğini kaybetti cihaz şimdi bir daha istanbul a gitmeye üşeniyoruz bunu nasıl yapabiliriz

Önce jailbreak yapmanız gerek.

Sonra unlock etmek gerek.

Please register to see this content.

adım recovery mode daki iphone u dfu mode a almak

5sn home button

10 sn home ve power button(açma kapama)

30 sn civarı tekrar sadece home button

4. adım dfu mode a alındıysa iphone, itunes açılacaktır ekran simsiyah olacak arkadaşlar kablo itunes yazmayacak. sonrasında shift+restore ye basıp tekrar firmware yükleyebilirsin.

üstteki adımlar alıntıdır.

sk8er_boi öncelikle yardım için teşekkür ederim elimde indirilmiş halde software falan yok bi sorun çıkmaz değilmi? şimdiden teşekkür ederim!!

• 1 ay sonra...

bir konu açtım ama acele açtığım için yanlış yere açmışım farkında değildim. iphone artık mesajlarıma girmiyor bembeyaz bi ekran çıkıyor. vs bir işlem yapıldımı diye sorarsanız blmiyorum kapatıp açtırttım ama ynede aynıymış sorunla karşılaşan veya yardm etcek olan var mı ?

• 4 hafta sonra ...

selam arkadaşlar benim çin malı bir Iphone um var. Son zamanlarda donuyordu ve şimdi ise hiç biyere giremiyorum. dokunmatik özelliği bozulmuş sanırım ne yapmam gerekiyor bilen varsa Allah rızası için en kısa zamanda yazsın .şimdiden teşekkürler...

• 2 hafta sonra ...
bir konu açtım ama acele açtığım için yanlış yere açmışım farkında değildim. iphone artık mesajlarıma girmiyor bembeyaz bi ekran çıkıyor. vs bir işlem yapıldımı diye sorarsanız blmiyorum kapatıp açtırttım ama ynede aynıymış sorunla karşılaşan veya yardm etcek olan var mı ?

arkadaşım itunese bağlan backup al sonra yeniden restore yap düzelecektir.