Jump to content

Ipod'la Ilgili Soru Ve Problemler

Bilinchard
 Share

Recommended Posts

merhaba.bende kırılmıs iphone 2g kullanıorum itunesdan apps lerı ındırebılıorum fakat tele atamıorum iphonenn surumude 1.1.4 sizce sorun versıyonun dusuk olmasından mı kaynaklanıyordur.

şu an mac os 3.0 yukluorum sımdı fakat bn itunes 9 kullanıorum sorun olmaz umarım,

son olarak yurt dışından gelen tele 3.0 ı yukledıkten sonra sorun olurmu?

bilgilendirirseniz cok tesekkur ederım.

• 1 ay sonra...
  • Administrator
Merhabalar Bende 30 GB ' lık iPod var Buna Nasıl Film ve Müzik Atcağımı Tam Olarak Anlıyamadım Hep Sorunla Karşılaşıyorum Bu Konuda Bana Yardımcı Olursanız Çok İyi Olur Şimdiden TNC-TR ailesine Teşekkürlerimi İletiyorum

Winampına ml-ipod eklentisini yüklersen direk winamp içinden müzik atabilirsin.

Please register to see this content.

Merhabalar Bende 30 GB ' lık iPod var Buna Nasıl Film ve Müzik Atcağımı Tam Olarak Anlıyamadım Hep Sorunla Karşılaşıyorum Bu Konuda Bana Yardımcı Olursanız Çok İyi Olur Şimdiden TNC-TR ailesine Teşekkürlerimi İletiyorum

kardesım bendede 60 gb lık var dı ı tunese baglandıgında orada manuel musıc vıdeo fıles gıbı bısey yazıyodu onu onayla ısaretle sonra dıledıgın muzıgı tut cek dırek yukler fılm veya klıp dıyosan ıpodlar veya ıphoneler mpeg 4 formatında calısıyorlar bır tane mpeg 4 donusum programlarıyla fılmlerını cevır ve dırek tut ve yukle sonra seyretmesı sana kalmıs kolay gelsın =)

• 3 hafta sonra ...
merhaba.bende kırılmıs iphone 2g kullanıorum itunesdan apps lerı ındırebılıorum fakat tele atamıorum iphonenn surumude 1.1.4 sizce sorun versıyonun dusuk olmasından mı kaynaklanıyordur.

şu an mac os 3.0 yukluorum sımdı fakat bn itunes 9 kullanıorum sorun olmaz umarım,

son olarak yurt dışından gelen tele 3.0 ı yukledıkten sonra sorun olurmu?

bilgilendirirseniz cok tesekkur ederım.

itunes 9 ile 1.1.4 sürüme biler atamazsın onun sürümü yükseltmen lazım eğer fake imei kullanıyorsan imei eskisine döner buna dikkat etmen lazım eğer eskisine dönerse telefonu kullanamazsın..

• 5 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...

Bende bi çin malı iphone aldım ve oyun program yüklücem nasıl yükleye bilirim hafıza kartı var bunun ve yüklüdim birşey onu nasıl silebilirim bide buna sistem atılıyormus xp falan bunları nasıl halledebiliriz yardım edermisiniz ustadlar.

Saygılar...

• 1 ay sonra...

arkadaşlar bende ipod nano var içinde resim ve müzikler var ama ben bunların hepsini silmek istiyorum yani ıpod'u resetlemek istiyorum nasıl yapabilirim ıtunes programının haricinde başka bir program varmı onun için veya direkt ıpoad nanodan oluyormu böyle birşey

iTunes ile yapabilirsib, nasıl yapıldığını bilmiyorsan yardımcı olup anlatabilirim. Ama bilgisayara bağlamadan herhangi bir silme işlemi yapamazsınız. En sinir olduğum yanıda bu İpod'u kontrol için mutlaka pc ve itunes gerekli.

• 2 ay sonra...

arkadaşlar 1 hafta once bir tan iphone aldım 250 tl daha doğrusu bana kakaladılar sazan gibi atladık neyse olan oldu bu çin işi a1241 şebeke soru var bende buna yazılım yüklenir mi ve ya versiyon yükseltilebilir mi bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba

• 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Arkadaşlar bir akadaşım ve ben iphone 4s aldık onun telefonunda İE9 daki sık kullanılanlar olduğu gibi var benimkinde yok nasıl yaptığını sordum kendisininde bilmediğini söyledi yardımcı olursanız sevinirim

Edited by pixokid

[quote name='black_street_35' date='07 February 2011 - 02:27 ' timestamp='1297038479' post='958924']
arkadaslar bende ıphone 4 aldım buna nasıl resım muzık oyun program yuklerız yardım edermısınız
[/quote]
Arkadaşım müzik ve resim yükleyebilmek için iTunes indirip kuracaksın resim ve müzik klasörünü sürükleyip (Tabi telefon bağlı olacak)iTunesin sol üst kısmına müzikler filmler tv şovları radyonun bulunduğu yere bırakacaksın sonra eş zamanla diye birşey çıkar oraya basıp eşleştir.Telefon rehberi için ise kesinlikle iCloud u kullan tüm bilgilerini oradan gir ben onunla muhteşem bir rehber yaptım orada yaptığın değişiklikler anında telefona geliyor.Kolay gelsin ama biraz zor

[quote name='pixokid' date='09 December 2011 - 17:50 ' timestamp='1323445818' post='1126196']
Arkadaşlar bir akadaşım ve ben iphone 4s aldık onun telefonunda İE9 daki sık kullanılanlar olduğu gibi va benimkinde yok nasıl yaptığını sordum kenisininde bilmediğini söyledi yardımcı olursanız sevinirim
[/quote]
Madem cevap vermeyeceksin niye buralarda uğraştırıyorsun

[quote name='pixokid' date='10 December 2011 - 17:53 ' timestamp='1323528780' post='1126615']
Madem cevap vermeyeceksin niye buralarda uğraştırıyorsun
[/quote]
bana pmden ulaş