Jump to content

Gigabyte Ds4h Donma

hsn.pek

Recommended Posts

beyler bugun bıopsu güncelleyim dedim güncelledim normal olarak açtığımda xp ekranına kadar hersey normal ama orada hiç hareketsiz donma var fakat rest atıp wındows normal olarak başlat çıktımı açılıyor aca sorun neden kaynaklanıyor biosu atmadan önce hersey normaldi

sistem

aecoll hitech kasa 480w

amd 7750 cpu

gigabyte ds4h anakart

saphire 1024 256bit vga

samsungv 32 mb 750 gb hdd

2048 800mhz kıngston ram

kasada soğutma 3 fan var cpu fanıda xılınce olarak değistirdim

bugune kadar hiç sorun yasamadım

billendirirseniz sevinirim şimdidedn tesekürler

Anakartın bios'unu tekrar güncellemekte sorun giderebilir. Gigabyte'in bios update için özel @BIOS adında windows altında çalışan programı vardır. Bios update için bu programı kullanmanızı öneririm.

biosn.jpg

DİKKAT etmeniz gereken bilgisayar default ayarlarda olsun (overclock varsa bios updete geri dönülmez hatalara neden olabilir), Antivirüs programlarını kapatın ve dua edin yükleme sırasında elektrikler kesilmesin. Kesinlikle yüklediğiniz bios'un doğru anakarta ve doğru rev. numarasına sahip olmasına dikkat edin. Beta bios yüklemenizi de önermem.

GIGABYTE @BIOS

Please register to see this content.

verdiğin bilgi için tesekür ederim bios yüklediğimde over clockluydu ve anvirüs programı yüklü sistemi reset attığın wındows olağan sekilde baslasın dediğin de rahat açılıyor ama normal kapatığımda bios ekranını geçtikten sonra 5 dk kadar bekliyor ondan sonra açılıyor acaba bunu normallesştirme imkanım varmı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...