Jump to content

Harddİsk Sorunu ?

fırtına06

Recommended Posts

bıraz once konumu actımıstım arkadas yanlıs yerde actıgımı dusunup cope atmıs! ama donanımsal sorunların yerı burası dııl mı yanlısmıyım ?

nese konuya gırelım 300 luk harddıksk var 60 gb lık bılgım gorunmuyo yok. ozellıkler dedıgımde tam olarak gosterıo ama dıskın ıcınde yok yardımcı olacak arkadas var mı?

Klasörleriniz gizli olabilir.Klasör-Araçlar-Klasör seçenekleri-Görünüm-Gizli dosya ve klasörleri göster seçeneğini seçili hale getirerek gizli olan klasörlerinizi gösterebilirsiniz. Kolay gelsin....

gızlı dıılll adres cubuguna yazıyorum yıne cıkmıo :p

Sisteminizde virüs olabilir güzel bir virüs taraması yaptırın ve ayrıca sakın bu durumda defrag(disk birleştiricisi) yapmayın. Kolay gelsin...

virüs yok da sımdı hata denetımı yapıyorum kac asamada bıtıyor hata denetımı ? 5 oldu daha surcek gıbı.

Hata denetiminin tamamlanmasını sonuna kadar beklemelisiniz...

evet arkadasa katılıorum snna kadr bekleyn.Eger aynı sey devam ederse bılgılrnızı yedekleyerek disknizi biçimlendirin. Bu gbi veri kayıplarınızı önlemek için Defrag programlarını kullanmanızı tavsiye ederim.Cünkü defrag programları harddisknzde bulunan bilgilernizi güncelleyerek belli bir yere toplar.Bu hem veri akış hızını hızlandırır hemde veri kaybolmamasını sagLar.

BY_aLiX

kardes ben verımı goremıyorum harddısk kullanılan bellekte gorunuyo ama dıskımın ıcıne gırınce yok. hata denetımını tarattırdım yıne cıkmadı.

butun klasorler gorunuyo ama tek bı klasor gorunmuyo o klasorde 60 gb lık dosya var nerde acaba.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...