Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows11_home-pro-lite-x64 Türkçe

köylü
 Share

Recommended Posts

2 gb ram li bi makinem var 3 tane kurulur denilen dosya indirdim ama malesef setup ekranında donanımınız yetersiz olduğundan kuruluma devam edemiyor hatası aldım bunu da indiriyorum sonucu yazarım elinize sağlık hocam

• Editor
kerem2018, 16 dakika önce yazdı:

Elinize emeğinize sağlık hocam. Süper paylaşım olmuş. Teşekkürler. Explorer kurulamıyor, doğru mu ?

Explorer olmazsa sistem çalışmaz sunumda öyle birşey yazmadım ben

20072011, 2 dakika önce yazdı:

2 gb ram li bi makinem var 3 tane kurulur denilen dosya indirdim ama malesef setup ekranında donanımınız yetersiz olduğundan kuruluma devam edemiyor hatası aldım bunu da indiriyorum sonucu yazarım elinize sağlık hocam

Bunda setup ta uyarı vermez çünkü windows 10 setupu ve boot.wimi kullanılmıştır 

• Like 2

köylü, 22 dakika önce yazdı:

Bunda setup ta uyarı vermez çünkü windows 10 setupu ve boot.wimi kullanılmıştır 

Ustam elinize sağlık merakımdan soruyorum. Retail olmadıkça kullanmayı düşünmüyorum fakat bir kaç kez denk geldim arkadaşlar windows defenderi kapatamadığını söylemiş. Windows 10 daki gibi bir antivirüs koruması açma kapama smart screen kapama vs. yokmudur windows 11 de

• Editor
Senkron2, 11 dakika önce yazdı:

Ustam elinize sağlık merakımdan soruyorum. Retail olmadıkça kullanmayı düşünmüyorum fakat bir kaç kez denk geldim arkadaşlar windows defenderi kapatamadığını söylemiş. Windows 10 daki gibi bir antivirüs koruması açma kapama smart screen kapama vs. yokmudur windows 11 de

Windows 11 de defenderda fark göremedim 10 da kullanılan Bundada çalışır sanırım ama ben direk siliyorum denemedim

• Thanks 1

hocam 2011 model macbook air 11 

2 gb ram 

64 gb ssd 

hd3000 ekran kartı 

sorunsuz şekilde kuruldu aktif edildi office 2016 kuruldu sorunsuz çalışıyor 

sadece bootcamp ile sürücü yüklerken çökme oluyor sürücüleri elle yükleme yaptım 

tekrar teşekkürler 4 gündür 10 gb veri indirdim sadece kurulabilen senin sistem oldu nihayet deneme fırsatım oldu :)

• Like 1

• Editor
20072011, 7 dakika önce yazdı:

hocam 2011 model macbook air 11 

2 gb ram 

64 gb ssd 

hd3000 ekran kartı 

sorunsuz şekilde kuruldu aktif edildi office 2016 kuruldu sorunsuz çalışıyor 

sadece bootcamp ile sürücü yüklerken çökme oluyor sürücüleri elle yükleme yaptım 

tekrar teşekkürler 4 gündür 10 gb veri indirdim sadece kurulabilen senin sistem oldu nihayet deneme fırsatım oldu :)

sürücüleri windows updatedende alabilirsin bende kurdum ikinci diske wifi dahil tümünü buldu güncelledi

köylü, Şimdi yazdı:

sürücüleri windows updatedende alabilirsin bende kurdum ikinci diske wifi dahil tümünü buldu güncelledi

bootcamp deneme sebebim klavye ışıkları hocam malesef manuel yükleme de klavye standart botcamp olmayınca ses ekran vs kısayolları kullanılmıyor da o sebepten denedim ama asıl olan bu emektar makinaya kurulması ve çalışması :) varsın klavye ışıkları çalışmasın bu arada sorun sanırım kullandığım botcamp 8.1 den sonra desteklemiyor hocam sürücüler çok eski ondan diye düşünüyorum

İndirip kuracağım şimdi çalışma için teşekkür ederim böyle defender felan kalkmış sürüm arıyordum deneyeyim. --

İso Dosyası yazdırma hatası aldım sebep nedir acaba ?

Flash belleğe yazdırırken böyle bir hata alıyorum problem nedir acaba ? 2 ayrı flash bellekte denedim

Please register to see this content.

Edited by zeal46
Hata almam

• Editor
zeal46, 3 dakika önce yazdı:

Flash belleğe yazdırırken böyle bir hata alıyorum problem nedir acaba ? 2 ayrı flash bellekte denedim

isoyla alakalı bir durum gibi gözükmüyor bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar deneyin veya flasta kurulabilir bir sistem varsa flash içeriğini silin isoyu elle flash içine çıkartın

köylü, 1 dakika önce yazdı:

isoyla alakalı bir durum gibi gözükmüyor bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar deneyin veya flasta kurulabilir bir sistem varsa flash içeriğini silin isoyu elle flash içine çıkartın

Tekrar indirip yüklemeyi deneyeceğim reset attıktan sonra kurulum yapamadım. El ile flasha nasıl çıkartacağım bu dosyayı ? normal sağ tuşlamı çıkartıcam 

• Editor
zeal46, 1 dakika önce yazdı:

Tekrar indirip yüklemeyi deneyeceğim reset attıktan sonra kurulum yapamadım. El ile flasha nasıl çıkartacağım bu dosyayı ? normal sağ tuşlamı çıkartıcam 

evet 7ziple winrarla

• Thanks 1

Paylaşım yaparken de bilgilendiren çözüm üreten insanları seviyorum.

Alıntı

abtop kullanan arkadaşlar batarya tam
doluyken explorer devamlı reset atıyor başlat ve görev çuuğu gözükmüyor kurulum bitmeden az evvel adaptör fişini çekerek
bataryayı biraz boşaltmanız lazım daha sonra aygıt yöneticisinden pili devre dışı bırakın bizzat başıma geldi sanaldada
aynı şekilde bunlar oldu bizzat yaşadım

Çok değerli bir bilgi. Farklı bir iso indirip kaç defa uğraştım bugün kurmak için hep aynı hatayı verdi. Senin postu görüp uygulayınca işe yaradı. Eline sağlık @köylü teşekkür ederim.

zeal46, 2 saat önce yazdı:

Rufus 3.9 Final TR bunu kullanın bunda sorun çıkmıyor eskiler vede yenileri boş verin

• Editor
hophop, 10 saat önce yazdı:

Paylaşım yaparken de bilgilendiren çözüm üreten insanları seviyorum.

Çok değerli bir bilgi. Farklı bir iso indirip kaç defa uğraştım bugün kurmak için hep aynı hatayı verdi. Senin postu görüp uygulayınca işe yaradı. Eline sağlık @köylü teşekkür ederim.

Bende çok uğraşmıştım bilgi paylaşımını burada bir arkadaş yapmıştı tekrardan tşkrler @fingerprint

• Like 1
  • Thanks 1

kerem2018, 18 saat önce yazdı:

Explorer kurulamıyor, doğru mu ?

köylü, 18 saat önce yazdı:

Explorer dediği ie hocam (kimin ne demek istediğini anlıyorum artık ben) 🤣

Edited by fingerprint
  • Like 4
  • Haha 1

fingerprint, 37 dakika önce yazdı:

Estağfurullah hocam köylü üstadımdan tecrübeli değilim elbette ancak bazı kullanıcıları iyi tanıyorum ve neye taktıklarını öğrendim sadece.

Herkes farklı şeyleri, farklı seviyelerde tecrübe etmiş olabilir. Kimseyi yatsımıyor, kimsenin bilgi ve tecrübesine haksızlık etmek istemiyoruz.. İyi çalışmalar..

• Like 1

• Editor
fingerprint, Bir saat önce yazdı:

Explorer dediği ie hocam (kimin ne demek istediğini anlıyorum artık ben) 🤣

🤣 ilginç hiç aklıma gelmedi intermet explorer buradada cevabını verelim internet explorer çalışır yalnız edgeyi kaldırıp yeniden yüklediğim için başlamadan hata iletisi veriyor ve açılıyor

• Like 1

"batarya tam doluyken explorer devamlı reset atıyor başlat ve görev çubuğu gözükmüyor. "

Tam okuyordum başıma geldi.😄 Sanırım ısınma da etkili oluyor ve eski donanımları zorluyor.

Edited by kadetti

kadetti, 5 dakika önce yazdı:

"batarya tam doluyken explorer devamlı reset atıyor başlat ve görev çubuğu gözükmüyor. "

Tam okuyordum başıma geldi.😄 Sanırım ısınma da etkili oluyor ve eski donımları zorluyor.

eski donanımla alakalı bende ufak tefek sıkıntı yaşadım hocam da sonuç olarak windows 11 yeni makine al beni kullan diyor bizlere :D

• Like 1