Jump to content

Resim + Yazı Yapıştırılabilen Program (Çözüldü)

_KarakurTr_

Recommended Posts

Merhaba

Bildiğimiz gibi word dosyasına herhangi bir internet sayfasından resim ve yazıları birlikte seçip kopyaladığımız zaman word dosyasına rahatlıkla yapıştırabiliyoruz.

Ama ben word programını heryerde taşımak istiyorum yani usb de taşıyacağım ama word'ün portable hali bile 50 mb'tın üzerinde o yüzden word programı gibi resim ve yazıları yapıştırabileceğim bir program arıyorum.

Aradığım programın özellikleri

5 ila 10 mb civarında boyutta ve full.

portable yapmaya müsait yada portable.

düzenlenen sayfayı wep sayfası olrak kayıt edebilme.

mümkünse türkçe.

+++ resim ve yazıları yapıştırabileceğim bir program arıyorum.

(ben genellikle her bilgisayarda rahatlıkla açmak için word ile yaptıklarımı wep sayfası olarak kaydediyorum bilgisayarıma)

Yukarıdaki özellikleri taşıyan bildiğiniz bir program varsa lütfen paylaşırsanız sevinirim.

AbiWord var, Word'ün abisi değil ama :( aşağı yukarı aynı işleri görür..Program Ücretsiz Full dur.

Normal Download (kurulum) : (5.63 MB)

http://www.abisource.com/download/[/CODE]

[color=#FF0000]Portable Download :[/color] 6.33 MB (açılınca 16.4 MB oluyor, ama sen Winrar ile SFX yaparsan 6.4 MB 'a kadar küçülüyor, ben öyle yaptım kullanıyorum)

[CODE]http://garr.dl.sourceforge.net/sourceforge/portableapps/AbiWord_Portable_2.6.8.paf.exe[/CODE]

[CODE]http://portableapps.com/apps/office/abiword_portable[/CODE]

Ekran görüntüsü kendi bilgisayarımdan : (yukardaki portable linkinden indirilmiştir)

abiword.png

AbiWord ücretsiz dir, yani zaten Full dür. ama şimdi bende denedim evet yazı ve resim aynı anda seçiliyken resimleri almıyor, ama yazıyı ayrı kopyala yapıştır , resimi ayrı kopyala yapıştır yapınca oluyor.!

Üzgünüm, ben yapıyor sanıyordum ama yapmıyormuş ikisini aynı anda..!

Ashampoo Office 2008 vardı portable arşivimde, ona baktım oda olmuyor, AbiWord gibi sadece yazıları alıyor, resimi ayrı almak gerekiyor ondada.!?

Jarte diye bir program var oda aynı :( yazı var resim yok yapıştırınca.

Please register to see this content.

Birtek OpenOffice kaldı, oda şuan elimde olmadığı için deneyemedim :D ama oda 10 MB dan fazla tutar, sanırım geriye tek bir seçenek kalıyor Portable Word :D Artık boyuta takılmayacaksınız, veya diğer programlarda yazıyı ayrı resimi ayrı yapıştıracaksınız. :)

ab, çalışmıyorrrr
1- Hangisi çalışmıyor, hangi linkten hangi dosyayı indirdiniz.!

2- Bizzatihi ben indirdim ve denedim, çalışıyor ama arkadaşın dediği gibi Resim+Yazılar seçilince ikisini birden yapıştırmıyor, sadece yazıları yapıştırıyor. ayrı ayrı kopyala yapıştır yapılması gerek!

3- birilerinin size yardımcı olabilmesi için önce sizin onlara yardım etmeniz ve meramınızı açıkca idafe etmeniz gerek. bizler müneccim değiliz :)

CaVeLL çalışmıyormuş bak.. Şimdi otur tahmin et bakalım acaba neden çalışmıyor ?
:(:D

word office 97 elinde olan varmı.

....şuan googleden arıyorum ....

Portable Atlantis buldum ama bundada wep sayfasındaki resim + yazıları kopyalayıp programa yaıştırdım sadece yazılar yapıştı.

portable word en küçük hangi boyutta varsa arıyorum bakalım (resim ve yazıları yapıştırabileceğim)...

Sonunda sağlam link buldum indiriyorum...

Please register to see this content.
| 28508 KB

Bundada işe yaramadı...

word office 2003 portableye mecbur kaldım...

Başka yolu yok...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...