Jump to content

Bilgisayarın Kendi Kendine Açılma Sorunu

Lifeless

Recommended Posts

Arkadaşlar masaüstü bilgisayarım gece tam 00:00 da kendi kendine açılıyor.Bunu gidermek için yaptıklarım.

- Format attım .

- Güncel Avira antivir ile taradım. ( Sonuç temiz )

Bilgisayara format attıktan sonra da kapanma olayı devam etti. Bilgisayarda şu anda sadece Metin-2 yüklü. Otomatik Görevlerde kayıtlı herhangi birşey yok. Sebebi ne olabilir sizce ?

Biostan ayarlaman gerekiyor biosta otamatik açılış bölümü var muhtemelen o özelliği açmışsın ve saat olarak 00:00 gelmiş . Ya biosu fabrika ayarlarına çevir ya da aynı işlemi yapacak olan anakartın üzerindeki pili çıkart 3-5 dk bekle tekrar tak. bu durumda cmos ayarlarını yeniden yapman gerekecek ama saat ayarı, boot sırası vb

Kolay gelsin Neffeno

Biosta Wake-Up özelliğini kapatmıştım.Arkadaşım bilgisayarı bilgisayarcıya ******ürmüş tekrar.Sanırım ondan sonra yineledi. 2 sene internet cafede çalışan bilgisayarcıyım diye dükkan açarsa böyle olur :S

Arkadaşım Bu Sorun Bende De VArdı Şöyle cozdum.

Biostan TAm Hatırlamıyorum Wake On Line Secenegını Disable Yapman GErekecek. Google Den Arat Bulacaksındır WAke On Line . Agdan Gelen Ping Den Dolayı Acılıyordur. Anca Bu KAdar Yardım Edebılırım:(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...