Jump to content

Windows Xp Oyunları

cihandicle
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar.Arkadaşımla beraber bi windows xp üzerinde oynadık.Baya küçülttük hızlı çalışsın istedik.Çok güzel oldu ama bir sorunumuz var.Babam geldi bunun içinde oyunlar yok dedi.Şu windows oyunları fal falan.Onları tekrar üstüne kurma şansımız varmı acaba.illa format atmammı lazım.Bu oyunların setup ları varmı.Teşekkürler.

windows xp cd sini tak gelen pencerede ( Windows ek bileşenlerini yükle) seçeneğini tıkla biraz bekle (yükleniyor) diyecek gelen pencerede

Donatılar kısmını işaretle orda (oyunlar) kısmını tıkla sonra tamam de

açtığım konuyu iyi okumaduğınızı fark ettim windows cd sinin icine entegre etmedik.

KARDEŞİM ONLARA BENZERLERİ VAR AYNISINI İSTİYOSAN FORMAT ŞART :D

arkadaşım açılan konuların cevaplarını bilmiorsan eğer cevap yazma.beni yanlış yönlendirdin.format atmaya gerek yok.

Please register to see this content.

buyrun.kendi uploatımdır.kendi çözümümdür alıntı değildir.rardan çıkartın çalıştırın oynayın.teşekürler.

Al arkadasim senin icin upload ettim insallah bi faydam olmustur gule gule kullan

http://rapidshare.com/files/248423342/Windows_XP_Oyunlar__305__-_by_Talebe-Powerade.zip.html[/CODE]

teşekkür ederim sorunu çözdüm ben.linkde verdim.uğraştığın için teşekkürler.ama verdiğin linkdeki oyunlar değil malesef.kısayolları.

• 3 years yıl...
  • 4 ay sonra...
windows xp cd sini tak gelen pencerede ( Windows ek bileşenlerini yükle) seçeneğini tıkla biraz bekle (yükleniyor) diyecek gelen pencerede
Donatılar kısmını işaretle orda (oyunlar) kısmını tıkla sonra tamam de

arkadaşım program ekle kaldır/ bileşen yükle diyorum 
donanın ve hizmet programlarına tıklıyorum 
sonra donatılar tıklıyorum fakat orada oyunlar yok sadece hesap makinesi paint falan var ama oyunlar yok ne yapmam gerekiyo ?:S