Jump to content

--satildi--satılık Pc_350 Oldu>330>300>280 Oldu..

kaamobe

Recommended Posts

100 lira işlemcin 20 lira ramin 60 lira harddiskin 67 ytl anakartın 40 ytl kasan 25 lira ekran kartın = 312 ytl yapar bu yaptığım yorumu eleştiren arkadaşlar www.teknofiyat.com adresinden parçaları gözden geçirebilirler :dribble:

bu sıfır fiyatı demek daha ucuz bu pc o zamn 150 lira eder

usta bu makine kac ghz ?

1,8 ghz..ancak overclock potansiyeli oldukça fazla..cok cok rahat 3,0 ghz da kullananlar var..bir cok profesyonellerin tercihi..bende zaten nette araştırıp ole almıstım..sora hem bilmediğimden hemde ihtiyaç duymadığımdan dolayı overclock yapmadım..

...........06.07.2009..........GüNcEl.................

_______ 300 tl __________

.....................09.07.2009....perşembe.....................................

..

................................güncel..........................................

...........

__________^^fiyat 280^^_____________

.....................09.07.2009....perşembe.....................................

..

................................güncel..........................................

...........

__________^^fiyat 280^^_____________

güncel

hocam doğru diosun da farkındaysan bu paraya da dediğin özellikteki sistemi bulamazsın..acil ihtiyacım var..malum kredi kartı problemi ve işsizlik ..yoksa benim ihtiyaçlarıma cvp veriyor sistem...ayrıca doğru bir ekran kartı takviyesi ile cok daha fazla performans alınabilir..

eger şayet 200 tl kadar düşürsen ben bilgisayar bölümü ögrencisiyim kasanızı alabilirim.kendi çalıştıgım paramla alıcam biliorum çok düşük ama bende ögrenciyim çalıştıgım parayla alıcam cvbınızı bekliyorum...(ders çalışmak için bilgisayar bölümü okuyorum aydında o amaçla kulanıcam)

MSI ile geçmişe dair berbat anılarım olmustu o marka ve urunlerinden hiç memnun olamadım hiçbi zaman, herneyse sadete geleyim ben kendim için istemıyorum sivasta ögrenc, bi arkadasım var bilgisayarın kötünün iyisi yada doğan görünümlü şahin diyelim :D:D şaka bi yanada 200 verelim posta havale yoluyla yollayalım paranı hemen

Burası açık artıra gibi oldu bende AfyonKarahisar'dan 18 Yaşında lise 4 Bilişim teknolojileri bölümünde okyorum ve kasa ve monitore 250 - 275 arası veririm..

Burası açık artıra gibi oldu bende AfyonKarahisar'dan 18 Yaşında lise 4 Bilişim teknolojileri bölümünde okyorum ve kasa ve monitore 250 - 275 arası veririm..

arkadaşlar 200 e olmaz kusra bakmayın..zaten alıcı bir kişi var ama anlaştık onunlar bir kaç gün müsade edecek onun verdiğinden daha yüksek fiyata ulaşamazsam ona vericem söz verdim bir kere..ayrıca monitor dahil o paraya da kesinlikleolmaz..

herkese hayırlı forumlar..s.a..,

kasa ''BANKERİM'' nickli Sayın Ferhat Beye kargo benden 290 tl ye satılmıştır..kargosunu yolladım..bu konuya gıren yorum yapan zaman ayıran görüş bildiren herkese teşşekür ederim..umarım her 2 taraf içinde hayırlı olmutur..saygılar..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...