Jump to content

Nod32

Recommended Posts

Güncellemeyeceksen Virüs programı yüklemene gerek yok o zaman Ha yüklememişin ha güncellemeşin

O uyarı antivirüs güncellemesi ile ilgili değil ki arkadaşım o windows'un güncellemelerini gösteriyor.

Program kendini güncelliyor ve yapması gereken işleri yapıyor o konuda bir şüphen olmasın. Kullanıcıyı extra olarak işletim sistemini de güncel tutarak daha fazla koruma için uyarı yapıyor. Zaten işletim sistemi güncellemeleri de daha fazla güvenlik veya daha az sorun ile karşılaşmak için değilmi..

---(GENEL BILGI VE AYARLAR)---

BILGI: Güncelleme yapmak icin eset programindaki sol bölümdeki basliklardan "UPDATE" i secin..

"Update virus signature database" i tiklayip güncellestirmeleri yapiniz..

(Ilk defada güncellestirmeyi yapmazsa ve lisans penceresi ekrani geliyorsa "OK" deyip "Update virus signature database" i tekrardan tiklayip,

güncellemeleri yüklemeye gecinceye kadar birkac kez bu islemi tekrarlayiniz)

BILGI2: ESET programinizin simgesini turuncu yapan, Microsoft Windows isletim sisteminizin güncel olup olmadigini denetleyen

ve "Protection Status" bölümde belli bir süre sonra cikan (operating system is not up to date) uyarisini kapatmak icin;

Eset programinizi calistirip pencere üzerindeyken "F5" tusuna basip, gelen pencereden sol bölümden "Tools" basliginin altindaki sekmeden

"System Updates" e gelin ve sagdan "No Updates" i secin

Alıntı...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...