Jump to content

Hdd Geri Getirme

Recommended Posts

ustalar benim sorunum daha doğrusu abimin sorunu askerde yazıcı abim neyse uzatmadan meseleye geçiyim.

partion magiçle hddyi boluyo buraya kadar herşey guzel ne yapmak istediyse artık daha sora bu boldugu bolumu siliyo bilgisayarıma girdiğinde bu bolum yok doğal olarak fakan ayırdığı 50 gblık bolumde silince kayboluyo yani hddlerin toplamı 500 gb iken 450gb gorunuyo sora beni aradı nasıl geri getiririm die benim hiç başıma gelmediği için bilmiyorum dedim

nette arastırdım hep dosya video v.s kurtarıcı programlar mevcut benim istediğin silinen gorunmeyen 50gb nasıl dier hddlere geri getirebilirim

benim aklıma tnctr geldi abim için önemli lütfen yardım please

Şu sıralamayı aynen yaptır düz<elmesi lazım.

Bilgisayarım -> sağ tıkla ->yönet'e gir

Sol menüden Disk yönetimini seç

sağ tarafta bilgisayarda olan tüm dıskler gözükecektir. Ordan 50 gb lık kayıp böülümü sağ tıklayıp istediğini yapabilir. Yeni bir alan oluştur demesi lazım galiba ben su anda diskimi silemediğim için adını tamn olarak söyleyemiyorum ordan yapabilirsin işini

olmazsa söle artık bi bölümü silip anlatırım

valla kardeş saol bi denetiyim malum adam asker herzaman musait olmuyo yapamazsak ben size öm atarım yardımlarınızı esirgemiyceğinizden eminim teşekkürler

arkadaşlar ayrıca konu takibimdedir saygılar

edit: hallettik saolun arkadaşlar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...