Jump to content

Ag Sorunu

aliboran

Recommended Posts

arkadaslar öncelikler herkeze slmlar tnc gurubunun yaptigi bi paketi kurdum daha once 5 cafeye kurdum sorunsuz şimödi devam ediyolar ama şimdiki bi cafede bi sorunum var 3 gündür cözemedim ie7 ve sp3 lu bi işlerim sistemi sizin yaptiginiz sorunum su ana makina ve 22 makina ayni sistem var ama ilk aciliyo clintlar filimler müzikler paylasimda ana makinadan ilk tıklıyoruz 30 40 sny bekliyo sonra aciliyo sonra fisek gibi aciliyo bu sorunu nasil cözebilir yardimlarinizi bekliyorum hersey 10 numara ama bu sorun cafe sahibini uyuz etti :search: 3 gündür ugrasiyom ardim pls

Ana bilgisayardaki işletim sistemini yenile. Sana en son çıkan bir modifiyeli xp tavsiye edecem ama diğer modifiyeci arkadaşlar kızmasın. Çünkü o arkadaşların yaptıkları modifiyeleri kullanmadım.

Perceckt xp 2009 kurarsan sorunun çözülür.

hersey normal sadece clintlardaki filimler falan varya anamakinadaki paylasimlarin kısa yollari onlara tikladiginda 30 40 sny sonra geliyo ama sonrada sak sak giriyo yeniden baslatiyom yine 30 40 sny ggec geliyo sonra hızlaniyo

arkadaşım sorununu anlayamadım dosyaların diğer makinalardamı bağlantın soyle clientlar C1 C2 C3 C4 ana makinanda S1 olsun. C1, C2 C3 deki doysalrı hızlı acıyormu? S1, C2 C3 deki dosyaları hızlı açıyormu yokda Cx makinalarımı S1 deki dosyaları yavaş acıyor.

1. S1 deki Ag hizmetlerinin calışır ve otomatik oldugundan emin ( elle değil oto. )

2. Ole zannediyorum ki Guest hesabından giriş yaptırıyorsun Guset hesabının acık oldugundan ve diğer pclerin guest hesabına zorlandıgından emin ol ( basit paylaşım kullan ve ağı workgroup olarak kur )

3. Tcp / ip de netbios cozumlemesi acık oldugundan emin ol

4. Tuum bunalr işe yaramdıysa server için map tanımla örn. Z: \\server\paylaşım ( varsa kullanıcı şifre ) /u:user şifre

5.oda olmadıysa girişe bat dosyası yaz orneğin net use \\server /u:user şifre ( guest kullanıyorsan k.adı ve şifre yazma

Kolay gelsin

oncelıkle ınsanlarla saygılı konusmayı ogren. cafe calıstırıyorum ve aynı sorunu yasıyorum ve cozum bulamadım

Ağzını bozmadan konuş

El yanında efendi ol

Bilmezsen bilene danış

Kul yanında efendi ol

(Ahmet Ergin)

oncelıkle ınsanlarla saygılı konusmayı ogren. cafe calıstırıyorum ve aynı sorunu yasıyorum ve cozum bulamadım

Ağzını bozmadan konuş

El yanında efendi ol

Bilmezsen bilene danış

Kul yanında efendi ol

(Ahmet Ergin)

Nerde çalıştıgın beni ilgilendirmez beni ilgilendiren tarafın bilgin bilgili ol senin onunde egileyim boyle manili sozlerler kimse sana saygı gostermez.Ben sadece sorunla alakalı olmayan bir cvp vermişsin dedim

anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az

Ayrıca ag sorunları cozmekte kendime guvenirim ag sorunlarını genelde dos tan cozmeyi yegelrim. Ben arkadaşa yardım etmek istiyorum

arkadaş anlamamış yada sacmalamış boşver:D
Nerde çalıştıgın beni ilgilendirmez beni ilgilendiren tarafın bilgin bilgili ol senin onunde egileyim boyle manili sozlerler kimse sana saygı gostermez.Ben sadece sorunla alakalı olmayan bir cvp vermişsin dedim

anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az

Ayrıca ag sorunları cozmekte kendime guvenirim ag sorunlarını genelde dos tan cozmeyi yegelrim. Ben arkadaşa yardım etmek istiyorum

ben kımseden saygı falan ıstemedim bende arkadasa yardımcı olmaya calıstım aynı sorun bende de var benım acıklamam sana yeterlı gelmeyebılır hatta konuyla bıle ılgısı olmayabılır ama senın verdıgın cevap ne sana nede bır baskasına yakısmaz tek soylemek ıstedıgım bu saygılar iyi forumlar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...