Jump to content

Windows 10 Home X64 19043.1149 + Görsel...

deli_petro06
 Share

Recommended Posts

Teşekkür ediyorum. Video da ses sorunu olduğunu sonradan farkettim. Mikrofonu az ses aldığı için bir bidona taktım. Mikrofon gibi kullanmaya çalıştım. Ancak kulaklık takılı olmadığı için müzik sesinin o kadar yüksek olduğunu farketmedim. Müziğin açılmış olmasının sebebi de, equalizer ses olmadan çalışmıyor. 

Bu arada rainmeter kullanan varsa beta sürümlerini tavsiye etmiyorum. Sitesinde beta ve final sürümlerini paylaşıyor. Ve beta en az 2 kat işlemci harcıyor. Ben yanlışlıkla güncel betasını yükledim. Uğraşmak isteyen final sürümünü yükleyebilir...

biosda gömülü key etkinleştirmesi olmuyor,sorun gidericiyi çalıştırıyorum ama etkinleştirme sunucusuna bağlanamadı diyor,birde ekran kartı driverini yüklemeye çalıştım yükleme başlıyor sonra devamı gelmiyor bakıyorum kurulum sonlanmış.. update güncellemeleri gösteriyor ama hiç birini indirmiyor..

Edited by SON_VATAN
  • Thanks 1

SON_VATAN, 10 saat önce yazdı:

biosda gömülü key etkinleştirmesi olmuyor,sorun gidericiyi çalıştırıyorum ama etkinleştirme sunucusuna bağlanamadı diyor,birde ekran kartı driverini yüklemeye çalıştım yükleme başlıyor sonra devamı gelmiyor bakıyorum kurulum sonlanmış.. update güncellemeleri gösteriyor ama hiç birini indirmiyor..

Bazen gömülü key ve orjinal keyle aktifleşmeyen sorunlar olduğunu farkettim. İki seçenekle aktif edilememesine rağmen kms tarzı aktivasyon araçlarıyla etkinleşiyor. Setup kurulumlarıyla alakalı ilk kinghaze' nin all in one kurulmasını tavsiye ederim. Bu paketle tüm dll dosyaları ekleniyor. Ardından c/windows klasörü üzerinde sadece bir kez sahiplik al yapıp, yetkileri almak faydalı olabiliyor. Ya da hata veren setuplar için yönetici olarak çalıştır yaparak sorun çözülebiliyor. Güncelleme dahil hepsini not aldım. Bunların sebepleri ve çözümleri nelerdir araştıracağım. Faydalı geri dönüşünüz için teşekkür ederim...

• Like 2