Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• 3 hafta sonra ...

[quote name='pasa_mahmut' date='02 May 2011 - 21:52 ' timestamp='1304373134' post='1003751']
[b]TNCTR XP 2011 + WPI + DRIVER bu 3 ünden oluşan 8.5 GB lık ya 4.7 GB lık DVD ye sığacak şekilde yeni bir çalışma bekliyoruz sizlerden ama TNC imzalı olması lazım. Böyle bir çalışma söz konusu mu bekleyelim mi yoksa boşuna ümitlenmeyelim mi ?[/b]
[/quote]

kardeşş sende çok yukardan uçuyon millet tek cd yi zor indiriyor.tek dvdlik bi çalişşma olsa fena olmaz aslıında güncel xp çıkarmanın vakti geldi.tncXP-WİNDOWS7-ACRONİS-GHOST ve WPI felan bir çalşşma çıksa fena olmaz

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

[quote name='AquaNox' date='01 April 2011 - 16:24 ' timestamp='1301675085' post='985888']
beyler sp3 mu bu yoksa sp2 mı ?
[/quote]
SP3 Tabiki

[quote name='bilg_kedisi' date='04 April 2011 - 13:52 ' timestamp='1301925166' post='987483']
Bİri daha sormuş ama cvp gelmemiş var mı bi bilen 2 cd yerine bir dvd yapsak olmaz mı? :whistle:
[/quote]

Birleştirmen tabiki mümkün konunun anlatımları katılımsız kurulumda mevcut

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

İndirdim. Cd ye attım. Disketi sildim, böldüm, biçimledirdi, yapılandırırken %99 da shellstyle.dll olması gereken "dll" uzantısı "dl" idi ve kurmadı. Yani şu anda sizin yüzünüzden pc ye giremiyorum. Eğer rapid linklerinden indirip üstüne bi de pc ye format atabilen varsa helal olsun diyorum. Sizin yüzünüzden zaman ve pc den oldum. Tavsiyem indirmeyin.

Edit: Tamamen benim dikkatsizliğimmiş. 694mb dosyayı 650mb lik cd ye, nero sorgusuz bir şekilde yazdırdığı için eksik olmuş. Kusura bakmayın. Emeği geçenlere ve yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler. Elinize sağlık.

Edited by Mertak

[quote name='Mertak' date='25 October 2011 - 14:48 ' timestamp='1319543318' post='1100805']
İndirdim. Cd ye attım. Disketi sildim, böldüm, biçimledirdi, yapılandırırken %99 da shellstyle.dll olması gereken "dll" uzantısı "dl" idi ve kurmadı. Yani şu anda sizin yüzünüzden pc ye giremiyorum. Eğer rapid linklerinden indirip üstüne bi de pc ye format atabilen varsa helal olsun diyorum. Sizin yüzünüzden zaman ve pc den oldum. Tavsiyem indirmeyin.
[/quote]

Olabilir. İndirip deneyen sensin. Eğer böyle diyeceksen bence indirmemeliydin. Ayrıca böyle bir sorunu olan başka birini görmedim.

[quote name='Mertak' date='25 October 2011 - 11:48 ' timestamp='1319543318' post='1100805']
[/quote]

kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş.ciğere ulaşamadın ve mundar oldu senin için.