Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Tamamen benim dikkatsizliğimmiş. 694mb dosyayı 650mb lik cd ye, nero sorgusuz bir şekilde yazdırdığı için eksik olmuş. Kusura bakmayın. Emeği geçenlere ve yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler. Elinize sağlık.

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Şuanda bilgisayarımda TNC'nin MSS-XP yüklü. Bu sistemin son halini (TNC'nin MSS-XP) partlar halinde indirmek istiyorum ama çok eski tarihli şeyler buldum. 2006 da açılmış bu sayfada ilk sayfadaki linklerimi kullanacağız yoksa başka yerdenmi indireceğiz. son güncel sürüm hangisi linklerini verirseniz çok sevinirim. teşekkürler.

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

arkadaslar ben bu konuda bıraz acemeyım ındırdım ıso cd yazdırdım cd bilgisayara taktım onume cıkan dosyada tncxp kuru tıkladım dıger sayfada 9 sık cıktı 9 da ılerıyı tıkladım dıger sayfada kaldım ne yapmam lazım ayrıca bastan hangı yolları denemem lazım sımdıden tesekkurler bır seydaha soracagım acılıs tarıhı 2006 pekı suan guncelmı

Edited by bilderberg

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

ben sunu sormak isterim.bende o yıllarda tnxp kullanıcısıydım şimdi değişik versiyonlar deniyoruz doğal olarak ama sorum mantıklı gelecekmi size bilmiyorumda o 2006 tarihli tncxp mi yani bugüne güncellendimi acaba bitakım değişikliklere uğradımı güncellemeler durumu itibariyle.yani bu tncxp yi bugün indirsek 2006 tarihli tncxp mi? cokmu saçma oldu :whistle: belkide cevaplandı ama şimdi 109 sayfayı tek tek okuyamadımki.

2.CD'nin 1. partını bir türlü indiremedim. Yüzde yüze kadar indiriyor sonra zaman aşımına uğradı diyor.
Acaba bir sorun mu var? Başka bir link vermeniz mümkün mü?
Saygılar emeği geçenlere...

Edited by Fuzull

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...