Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

meraba sk8er_boi kardeş bu arkadas üs katta aynı hattı kullanıyoruz bire bir konusmuyoıruz ben yardım istedim oda kafasına gör e yardım ediyor sözde ama onun dediklerini yapıyorum okudugum kadarıya olmuyor sizs yardımcı olabilirmisiniz

rica ediyorum bir yardımcı olurmuyuz tesekkür ederim

Edited by lordkanka

alternatif link:

CD1

CODEhttp://www.gigeshare.com/preview/68ca772a7can21f1fc7gcg866aancc8g/

CD2

CODEhttp://www.gigeshare.com/preview/2f628nf1858786f75817c8g1n8g88577/

Bu linkleri giriyorum önce gigeshare açılıyor ama daha sonra farklı bi ekran geliyor :)

Onu kapatırsam ekran tamamen kapanıyor

Rapidden indirmek de çok zahmetli ama napalım indiriyoruz. :)

Benim bilgisayarda kurulu çok menunum(bilgisayarcı kurmustu) daha çökmedi maşallah

Şİmdi dier bilgisayara ben kendim kuracam umarım becerebilirim :D

Hangi linkten indiriyorsun?bence rapidshareden indir o daha hızlı :) ben 100 kb hız ile indirmiştim :)

abiler şimdiden özür diliyorum benim cahilliğime verin 1mbit internet kullanıyorum ancak verdiğiniz linkler 10kb ile iniyor. Yani 20 saat gibi bir süre tek part için. Bir yardım etseniz :)

• Administrator

merhaba,

bende herkes gibi çok sevdim tncxp yi ama internette bazı sayfalara giremiyorum nedendir :)

giremediğin site felan.com diyelim. regedit arama'ya felan.com yaz çıkan herşeyi sil. yasak site korumasında olabilir girmek istediğin site.

slm gerçekten çok güzel bir çalışma yapmışsınız ellerinize sağlık. benim sormak istediğim bişiy var. acaba böyle bir xpyi biz de yapabilir miyiz? yani kendi programlarımızı key istemeden otomatik yükleyen bir xp falan?..

s.a. arkadaşlar

ben aranıza yeni katılım dün windoes tncxp yi kurdum

gerçekten güzel olmuş elinize sağlık

ama bişey sormak istiyorum

mynette oyuna girerken örneğin okey oyununa oda seçimine geldikten sonra

Please register to see this content.

bu ekranda takılıyo kalıyo javaya geçmio

ne yapabilirim yardım edin lütfen

Hangi linkten indiriyorsun?bence rapidshareden indir o daha hızlı ;) ben 100 kb hız ile indirmiştim :D

rapid ten denedim ancak partları birleştiremedim. NTFS ile ilgili problemim var. Gigeshare dan denedim ve hala indiriyorum (kaç gün oldu tahmin edin) indirilen kb 0.1 oldu. İnternette hiç bir sıkıntım yok herşey 125 üstü iniyor TNCTR haricinde :D

Öncelikle merabalar,TNCXP1 Cd.sini bir arkadaştan aldım ve kurup denedim.Elinize sağlık,beğendim de.Ancak 2. CD indirmek istedim fakat Rapid dışındaki tüm linkler ya çalışmıyor yada ben indiremiyorum (nerede ise tüm linkleri tıkladım).Yeni ve tek parça halinde yeni bir link verebilirseniz makbule geçer.Yoksa Rapid.e devam.

Tekrar ediyorum,çalışmanızı beğendim elinize,emeğinize ve yüreğinize sağlık

s.a. arkadaşlar

ben aranıza yeni katılım dün windoes tncxp yi kurdum

gerçekten güzel olmuş elinize sağlık

ama bişey sormak istiyorum

mynette oyuna girerken örneğin okey oyununa oda seçimine geldikten sonra

bu ekranda takılıyo kalıyo javaya geçmio

ne yapabilirim yardım edin lütfen

JAVA nın son versiyonunu yüklemen lazım kardeşim...

oda 6. versiyonu demek link te altta yardımcı olduysam ...

Please register to see this content.

Arkadaşlar uzun süredir tnctr yi takip ediyorum ve tnc xp yi hemen hemen elimden geçen bir çok sisteme koydum ve karşılaştığım sorun IRQ_$#GŞLKJS falan filan mavi ekranda bir sürü yazı özellikle en fazla laptopta çıkıyordu(toshiba a100-847) ve donup kalıyor anca reset kurttarıyor bunun çözümü ne acaba?

Benim yaptığım ise laptopa yeniden orjinal cd kurulum kendi driverleri ve no problem .

Sanırım problem yanlış driverleri yüklemesi.

ARKADAŞLAR ELLERİNİZE SAĞLIK. HERŞEY GÜZELDE BENİM DOWNLOAD YAPMA ŞANSIM YOK! ACABA ARANIZDAN Bİ ARKADAŞ BANA BU CD'LERİN Bİ KOPYASINI KARGO İLE GÖNDEREBİLİR Mİ? LÜTFEN!!!

msn adresim digi_lifeForumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

ilgilenirseniz sevinirim!

Ellerine ve emeklerine sağlık sk8er_boi üstad, çok güzel bir çalışma olmuş devamını dilerim. Benim bir sorum olacak; xp yi kurduğumda tüm klasör ve dosya görünümleri "Ayrıntılar" seçeneğinde geldi. Oysa ben tüm hdd içindeki dosya ve klasör görünümlerini "Simge" şeklinde görmek istiyorum. Bunun basit bir çözümü varmı? yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

• Administrator

Ellerine ve emeklerine sağlık sk8er_boi üstad, çok güzel bir çalışma olmuş devamını dilerim. Benim bir sorum olacak; xp yi kurduğumda tüm klasör ve dosya görünümleri "Ayrıntılar" seçeneğinde geldi. Oysa ben tüm hdd içindeki dosya ve klasör görünümlerini "Simge" şeklinde görmek istiyorum. Bunun basit bir çözümü varmı? yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Defalarca cevapladığım sorular bunlar. TncXP soruları bölümünde cevapları bulabilirsiniz.

Hiren BootCD'den aç butonu ile TNC-XP KUR butonlarının yerleri değişmiş. TNC-XP KUR butonuna tıklayınca Hiren BootCD çıkıyor. Çok güzel bir çalışma böyle küçük hatalar olabilir tabi.