Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Administrator

arkadaşlar bu tncxp nin versiyonu varmı? yenisi çıktığını nasıl bilicez. ben en son 2-3 ay önce indirip kurmuştum.. bence tnxp yapan arkadaş sürüm numarası verse yeni derleme çıktığında haberimiz olur..

saygılar...

Başka versiyonu çıkmadı.

İYİ GÜZEL SİSTEMİ HAZIRLAMIŞSINIZ 2. CD PROGRAMIDA HAZIRLAMIŞSINIZ DRİVER DESTEĞİ İYİ DEĞİL EXPLORER VE FİREWOX TA SORUNLAR VAR FLASH PLAYER BİLE DÜZGÜN ÇALIŞMIYOR YAVAŞ ÇALIŞIYOR HAZIRLADIĞINIZ İÇİN SİTENİN REKLAM BARLARI FALAN VAR KABUL EDİYORUM AMA İNTERNET GİRİŞ SAYFASINI TRNTC.COM YAPMIŞSINIZ VE KESİNLİKLE DEĞİŞMİYOR SİNİR BOZUCU SIRF BU YÜZDEN SİSTEMİ BENCE BAŞARISIZ... :lol:

İYİ GÜZEL SİSTEMİ HAZIRLAMIŞSINIZ 2. CD PROGRAMIDA HAZIRLAMIŞSINIZ DRİVER DESTEĞİ İYİ DEĞİL EXPLORER VE FİREWOX TA SORUNLAR VAR FLASH PLAYER BİLE DÜZGÜN ÇALIŞMIYOR YAVAŞ ÇALIŞIYOR HAZIRLADIĞINIZ İÇİN SİTENİN REKLAM BARLARI FALAN VAR KABUL EDİYORUM AMA İNTERNET GİRİŞ SAYFASINI TRNTC.COM YAPMIŞSINIZ VE KESİNLİKLE DEĞİŞMİYOR SİNİR BOZUCU SIRF BU YÜZDEN SİSTEMİ BENCE BAŞARISIZ... :(

sen başarılısını yaparsan kullanırız kardeş

• Administrator

İYİ GÜZEL SİSTEMİ HAZIRLAMIŞSINIZ 2. CD PROGRAMIDA HAZIRLAMIŞSINIZ DRİVER DESTEĞİ İYİ DEĞİL EXPLORER VE FİREWOX TA SORUNLAR VAR FLASH PLAYER BİLE DÜZGÜN ÇALIŞMIYOR YAVAŞ ÇALIŞIYOR HAZIRLADIĞINIZ İÇİN SİTENİN REKLAM BARLARI FALAN VAR KABUL EDİYORUM AMA İNTERNET GİRİŞ SAYFASINI TRNTC.COM YAPMIŞSINIZ VE KESİNLİKLE DEĞİŞMİYOR SİNİR BOZUCU SIRF BU YÜZDEN SİSTEMİ BENCE BAŞARISIZ... :(

Driver desteği daha iyi olan bir cd görürseniz haber verin. Iexplorer ve firefox'ta bir sorun yok. Flash playerin versiyonu eski ise güncelleyiniz. Anasayfanın değişmeme sebebi spy sweeper kurmanızdır. Bilmeden çamur atmayalım.

Driver desteği daha iyi olan bir cd görürseniz haber verin. Iexplorer ve firefox'ta bir sorun yok. Flash playerin versiyonu eski ise güncelleyiniz. Anasayfanın değişmeme sebebi spy sweeper kurmanızdır. Bilmeden çamur atmayalım.

sk8er_boi ammaaann bosver GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ

Edited by megemenbjk

mrb sk8er_boi sen tncxp yi yapmışsın iyi yapmışsında ben tncxp yi dovland ettim edmez olaydım tncxp kurdum bilgisayara bilgisayarın hdd si bozuldu servise gönderdik 300 ytl vererek hddyi değiştik tncxp nasıl kurulur bana anlatın boot tan kurun dediniz bizde boottan kurduk.

:excl: Skyman-->Dikkat Lütfen yazı renklerini kolay okunacak şekilde ayarlayınız!!!

• Administrator

mrb sk8er_boi sen tncxp yi yapmışsın iyi yapmışsında ben tncxp yi dovland ettim edmez olaydım tncxp kurdum bilgisayara bilgisayarın hdd si bozuldu servise gönderdik 300 ytl vererek hddyi değiştik tncxp nasıl kurulur bana anlatın boot tan kurun dediniz bizde boottan kurduk.

:excl: Skyman-->Dikkat Lütfen yazı renklerini kolay okunacak şekilde ayarlayınız!!!

Videolu anlatım bile var. XP kurmasını bilmiyorsanız teknik servisinize kurdurun artık. Daha kolayı olamaz. Daha kolayı ben gelir kurarım artık.

arkadaşlar ellerinize saglık bende tnc cd varmış haberim biler yok bana bi internet kafeci arkadaşım vermişti üzerinde de tnc yazıyodu bende merak ettim bi aratayım dedim iyiki de aratmışım nette sizin siteyi buldum tncxp 1. cd var bende şu an tncxp kullanıyorum dosya indirirken veya başka bir işlem yaparken çok hızlı yapıyo interneti falan baya hızlı açıyo çok memnunum 2. cd yi de burdan indiricem başarılarınız devamını bekliyoruz pc nize vürüs deymeye arkadaşlar :mellow:

arkadaşlar cd 2 part 7 de crc hatası dosya bozuk uyarısı aldım bilgisi olan varmı. ayrıca part 7 yi 3 ayrı yoola 3 kere daha tekrar indirdim.

:):) tamam arkadaşlar yaptım. premium indirdim çalışmadı free indirdim çalıştı. buda ilk kez geldi başıma:)

Edited by djpeace

sk8er_boi kardes Mesaj #1058 e bakarsan sevınırım program harıka calısıyor bende tek sorun ag problemı benım ıcın yardımcı olursan sevınırım

Arkadaslar konu hakkında bılgısı olan yok mu

(F1 lütfen)

Valla arkadaşlar ben 5-6 aydan beri kullanıyorum ve tek bir hata vermedi.Ve meraklı bir bilgisayarcı olduğumdan bir çok yapılmış winXp kullandım ve TNCXP haricinde hepsi mavi ekran gibi birsürü hata verdi ve kilitlendi hatta bazıları yeni klasör oluşturuyo ama klasör adını değiştiremedim.O yüzden uğraşıp güzel bir iş çıkartan ekibe ve TNCXP ye çamur atmayın sizde yapın alkışlayalım.Ve TNCXP 2 yi 4x4 gözle bekliyorum.TNCXP yi yapan arkadaş/arkadaşlara çok çok teşekkürler.