Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Selam ilk mesajımı böyle hayırlı birşey için yapayım dedim buyurun linkler edonkey linkleri dir emule ile kullanılır

cd-1

part 1 ed2k://|file|tnc.cd1.part1.rar|102760448|DCED8505DB54EFF0E504AE7E58CF424D|/

part2 ed2k://|file|tnc.cd1.part2.rar|102760448|268AD8D478A76B6731F47A8FCC339D8E|/

part3 ed2k://|file|tnc.cd1.part3.rar|102760448|7070CEC7C0A673925D0C529D6E774580|/

part4 ed2k://|file|tnc.cd1.part4.rar|102760448|1CB5C20766B06F817255A5E93D40533F|/

part5 ed2k://|file|tnc.cd1.part5.rar|102760448|FFC05E09B0FBB429277110AAF740D17D|/

part6 ed2k://|file|tnc.cd1.part6.rar|82017962|E8E16A89105ADE20F6B9BA9879D48462|/

2 ci cd yi daha indiriyorum aynı konu altına edonkey bağlantılarını sunacağım kolay gelsin

kaynak 0 mlsf galiba pc yi kapadın :D

[/font]

TNCXP için yeni download linklerini nezaman koymayı planlıyorsunuz?rapid den indirirken çok zaman alıyor...EMEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER BİRDE YÜKLEME LİNKLERİNE ÇÖZÜM BULURSANIZ bende biran önce bu xp yi kurup deniycem :D

Edited by savat

[/font]

TNCXP için yeni download linklerini nezaman koymayı planlıyorsunuz?rapid den indirirken çok zaman alıyor...EMEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER BİRDE YÜKLEME LİNKLERİNE ÇÖZÜM BULURSANIZ bende biran önce bu xp yi kurup deniycem :D

arkadasım nerdeyse yeni sürüm cıkar bence rapid linkleri zor haklısın ama deger kesinlikle.

yeni link koymazlar yani.

Arkadaşlar program gerçekten çok güzel, yapanların ellerine sağlık . :)

Fakat rapidshare dan büyük bir heyecanla indirdim ve açtım ;) ,ardından iso. dosyasını masaüstüne atarken Winrar CRC hatası verdi ve file corrupt dedi.. :)

Sizce ne yapabilirim bu konuda yardımcı olurmusunuz ?

Şimdiden teşekkürler.. :(

slm herkese arkadaşlar xp çeşitleri her zaman ilgimi çekmiştir önce windows sonra vista duydunuzmu bilmiyorum ama fiestaxp ve Xp bu tncxp de güsel bişeye benziyo ama galiba sanırsam Xp den yararlanılarak tasarlanmış bişey menüleri falan resme göre aynı gibi ama olsun yinede elinize sağlık saygılar...

• Administrator

İstemci uzaktaki bilgisayara bağlanamadı

Sunucu çok meşgul olabilir yada uzak masaüstü etkin olmayabilir ağ sorunları da bağlantıya engel oluyor olabilir

daha sonra yeniden deneyin sorun devam ederse yöneticinize başvurun

Karşı pc'de bağlantıyı engelleyen birşey var büyük ihtimalle. Başka bir ihtimal yok gibi.