Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Sevgili kardesim TNCXP yı daha once 2 pc ye kurdum hıcbır sorun cıkarmadan ama şimdi yüklerken WİNDOWS yükleme sayfacına gectiginde önemli hata diye bir hata mesajı gelıyor ayrıntı olarak

:( kur devam etmesini engeleyen bir hata ile karıstı

Windows kurumu devam etmesi için bir bileşen yüklenemedi

yanlış işlev

aYRINTI: E:\I386\asms YANLIŞ İŞLEV

yeniden Download etım yıne aynı hatayı verdı bu sorunu nasıl hallederım şimdiden teşekürler. :)

Sevgili kardesim TNCXP yı daha once 2 pc ye kurdum hıcbır sorun cıkarmadan ama şimdi yüklerken WİNDOWS yükleme sayfacına gectiginde önemli hata diye bir hata mesajı gelıyor ayrıntı olarak

;) kur devam etmesini engeleyen bir hata ile karıstı

Windows kurumu devam etmesi için bir bileşen yüklenemedi

yanlış işlev

aYRINTI: E:\I386\asms YANLIŞ İŞLEV

yeniden Download etım yıne aynı hatayı verdı bu sorunu nasıl hallederım şimdiden teşekürler. :)

yardım kardeşlerim lütfen

yardım kardeşlerim lütfen

Valla 10 tane cd yazdım 2 farklı cd-rw den bırı dwd-rw ama yıne aynı hata yıne aynı hata cd ler ölmüş olabilir ama canımı sıkan cevap yazma tenezülünü bile gösterme inceligi bile yok emege saygı göstermek gerek dersenız ben emege saygım vardır yine de saol .Kinght dedigimiz gibi bb :):D:);):)

link ölü deil dio yaa :rolleyes: bence bu link ölü hatta kemikleri bile çürümüş kardeş... biraz bekle dedin saçım ağardı beklemekten hala bekliom :)

sanırım tncxp nin 50-58arasındaki sayfalarından birinde anlatıyor bykonfizik kardes.

linklerde saglam bilgisayar kullanmayı bilmemek sorun burda.

keşke secret++ nın hazırladığı vista xp ultimatedeki aero stil eklentileri ve diğer eklentiler(sidebar vs.) tncxp de de olsaydı tam bir görsel şölen olurdu... şuan o xp vistayı kullanıyorum ama 2-3 aydır tncxp kullanıyordum görsellik dışında herşey mevcut, teşekkürler sk8tr_boi

yaw bu tncxp tam olarak yapılış tarihi nedir yani ne zaman oluşturuldu.verme tarihi 2006 gözüküyoda güncellendimi acaba.

haa bu arada ben tncxp yi indirdim alternatif linklerden tek linkler ama adamlar indirmesinler die öle bi gizlemişkerki. ilk başta solda köşede requeste basıyoyonuz sonra tekrar sağda dowload file yazıyo ordaki -F- harfine basınca inioo :glare::):D:):)

Edited by bybilal

kardeşim görev yöneticisini açtığımda svchost.exe adlı bi dosyadan 5-6 tane çalışır durumda olduğunu görüyorum ayriyeten svohost.exe adlı bi dosya flash diskimi takınca direkt ona saldırıyo ve flash diski çıkarınca runtime error veriyo ve bu svohost.exe dosyası virüslü ve buna benzer bi kaç tane daha virüs var acaba bu virüsler tncxp den kaynaklanıyo olmasın çünkü tnc yi yaç kere kurduysam bu sorunları yaşıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim aloakoForumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

MerhabaLar ArkadaşLar

ÖncelİkLe Ben Kendimi tanıtıyım

Adım Mehmet

Ve Bu Tnc Xp İçin Göürüşümü Açıklamak İstedim

İlk başta Korkarak İndirsemde Malum Kotalı Kullanıcıyım (:

Açıkçası Korktum Ama Korkmama Ramen İndirdim

İyikide İndirmişim

Kurdum Süper Çalışıyor En Ufak Bir Hata dahi Almadım

Size Ne Kadar Teşekkür Etsem Azdır

Sizi Canı Gönülden Kutlarım İyiki Varsınız..

merhaba. çalışman harika görünüyor. ama benim internetim çok yavaş ve her linke tıklamak istiyorum bütün programları almak istiyorum. hepsi gerçekten mükemmel ama bunların hepsinin yüklenmesi benim için büyük bir sorun. farklı bişey isticem. ben farklı diyorum ama belki de benden önce istenmiştir. benim sizden ricam böyle büyük boyutlu programları link yanında dvd veya cd halinde satışa sunmanız ve bi banka hesabı vermenizdir. parantez aç "ben öğrenciyim fazla param yok fiyatlarda uygun olursa sevinirim" parantez kapat :() çalışmalarınızın devamını dilerim.

çok harika bir şey. uzun zamandır bunu kullanıyorum. sorunsuz çok stabil ve çok hızlı. sadece bende nedense kurulum 4-5 saat sürüyor :closedeyes: onun haricinde hiçte sorun çıkmıyor

orjinal xp nin asla tanıyamadığı ses kartımı ekran kartımı lan kartını falan kendisi otomatik tanıyor. süper bişey. kuruyorum kullanmaya başlıyorum. sürücü tanıtma derdim yok.. başka derdim yok. bide kurulum kısa sürse 5 saat beklemesem daha süper olcak :rolleyes:

ama artık yenilenmesi gerekiyor güncellenmesi gerkeiyor diye düşünüyorum..

piyasadaki tüm modifiye xp ler denedim. inanın indirip denemediğim kalmadı. ama en hızlı ve sorunsuzu tncxp..

onun içinde artık güncellenmesini bekliyorum. :dribble:

teşekürler