Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Ben bugüne kadar yüzlerce kez kurdum, ufak tefek sıkıntılarını es geçersek (çöp tenekesinin zaman zaman kaybolması, farklı ülke klavye dillerine destek vermemesi vb) benim için onca modifiyeli xp arasında hala lider. Çünkü performansı gercekten tatmin edici, güzel tweakler yapılmış ama şu eleştiriyi getirmeden edemeyeceğim artık eskimeye başladı özellikle SATA sürücüler konusunda yetersiz. Bilmiyorum sk8er boi ne düşünüyor ama bence yepyeni bir tncxp ortalığı yıkar, umarım zamanı vardır ve yapar.

Tekrardan teşekkürler bu güzel modifiye için.

Bunlar iyide :S Kurduktan sonra XP Normalden Çok yavaş çalışıyor Bilginize.. İçindeki Componentlerden kaynaklanıyor sanırım

Bana kalırsa sen o sistemi bir kontrol et çünkü kendi sistemim de sitede olmasına ragmen TNC XP nin hızına yetişmek çok zor.

Belki de bilerek böyle yorumlar yapıyorsundur.

arkadaşlar ben cd-1 tamamıyla indirdim ama part 4 ile part 6 winrar arşivi klasöre çıkarken hata veriyor onarmayı denedim ama olmadı arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

tekrar indir bana kalırsa.

Benimde Bi Sorum Olcak Sistemi Kurdum ÇokGüzel Çalışıyor Bi Problem Yok Oyunlar Olsun Çalışma Sistemi Olsun Memunum Sorum Şu Olcak Ghost Kurup Clon Yaparsam Bi Sorun Yada Bi Hata Çıkarırmı İlk Denemde Kurdum NortonGhost Programını İkinci Hardiskide Taktım Buraya Kadar Çok Güzel Çalıştı Pc Yeniden Başlattım PcDos Yazdı Tam Ghostta Geçerken C/ Böle Bi Siyah Ekranda Kaldı Sistemede Tekrar Giremedim Kurtarma Konsolusunda Ghost Silmem Rahmen Açılmadı Sistemim Yeniden Kurmak Mecburiyetinde Kaldım İlginiz Yardımınız İçin Şimdiden Teşekurler

09/03/2007 Yeni Alternatif Tek Linkler

Yastorage'den indirmek için:

Request Download Link yazısının R harfine tıklayın. Gelen sayfadan Downloading File yazısının F harfine tıklayın.

CD1

CODEhttp://www.yastorage.com/download.php?id=141374&key=68c686787d6f81dcd88c65n788cc5g5g

CD2

CODEhttp://www.yastorage.com/download.php?id=141350&key=15nfd7fga18n885n6n88f26nn85fd68c

bu şekilde indirdim fakat direk neroya attın demişsinız atıyorum olmuyor veya ben mi hata yapıorum

! TNCXPcd1.rar: Tanımlanamayan arşiv sonu mesajı gelior

:D