Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

ben ilk cıktıgından berı kullanıyorum tnc xp yı gercekten cok gusel bır olat bu drıver yukleme ıhtıyacının yanısıra bır cok seye gerek duymadan yukleme kendılıgınden otomatık olarak gerceklesıyo...ellerınıze saglık emegı gecen arkadaslar

arkadaşlar ilk cdyi indirdim. ilk cd yi çalıştı çok güzel yarın da 2. cd'yi indircem

inen partlar .CRC hatası veriyorsa birkaç kere yeniden klasöre çıkartmayı deneyin olmassa çalışmayan partları yeniden indirin bu arada TNCXP yi yapan ve tüm emeği geçenlere teşekkürler sizlerle GURUR duyuyorum.

• 2 hafta sonra ...

iyi bir çalışma ama eksikleri var kardeş bi arkadaş vasıtası ile elime geçti kurdum bilgisayar çok hozlandı ama eski model ve sürücüsü olmayan bazı donanım ları tanımamakta ısrar ediyor özellikle tnt riva model 64 ekran kartı ver hp officejet r45 all ,n one yazıcının tarayıcı özelliğini göstermek mümkün olmadı hp nin sitesinde de sürücü yok xp tanır diyor eğer bi çözüm öneriniz varsa bekliyorum kardeşler sygılar sevgiler

meraba arkadaslar benim bi problemim war ben bu tncxp yi kurdum ama kendisi butnu driverları okudu bir tek ekran kartı driverını okumadı ekran kartımın markası nvidia geforce 8400 gs (256mb) ben bu driverı geforce un sitesinden indirdim ama kuramadım yardımcı olur musunuz şimdiden tesekkurler

Hazırlayanların ellerine sağlık. Allah ne muratları varsa versin :). Ancak bir sorum olacak. Bu başlıkla ilgili güncellemeler birinci sayfadaki birinci konuda mı olacak, yoksa teker teker sayfaları mı araştıracağız ????

Sen bunu tnxp 'ye mi diyorsun......

Evet, bu başlıkla ilgili diye demiştim. Linkler, yeni eklenen programlar vs. gibi bir değişme olduğunda ilk sayfaya mı bakalım, yoksa sonran başa doğru bir aramama mı yapalım ?