Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

ben CD 1 i indirdim

winrar ile açtım (Part 1 den başladım otamatik olarak6 ya kadar açtı zaten)

ortaya çıkan dosya TNCXP.CD1.iso dosyası

şimdi bu iso dosyası mı oluyor??

Bilgisayar bunu Winrar dosyası olarak gösteriyor??

Ben bu dosyayı nero ile cdye yazdırdım yine tek dosya olarak mevcut

rarlı dosya olarak

Yoksa bu TNCXP.CD1.iso yu da rar ile açmam mı gerek?

bunu da denedim de? :D

bu konuyu bir açıverinde tezat cd masrafından kurtulsun :)

• Administrator
,

yani rarlı dosyanın içindeki bütün dosyaları cd ye yazsamda olur dimi?? çünkü rardan çıkardım dosyaları we o rarlı iso yu sildim sorun olursa yinede rarlı yaparım

Hayır olmaz. ISO dosyasının içinde winrar da ve explorerde görünmeyen boot kısmı vardır. ISO Dosyasını Nero'dan dosya>aç komutunu kullanarak yazdırmalısınız. Aksi halde bootable olmayacaktır.

Evet arkadaslar sonunda indirdim ve bitti bugun deneme firsatim oldu VMware Workstation ile denedim TNCXP mizi cok super bir calisma olmus bu projede yapiminda emegi gecen tum arkadaslarima tesekkurlerimi sunuyorum hepinizden Allah razi olsun gercekten emek isi goz nuru bir calisma basta @sk8er_boi dostuma olmak uzere ve calismada @sk8er_boi ' ye yardimci olan diger arkadaslara sonsuz tesekkurler.. herkese TNCXP li gunler dilerim :) VATANA MILLETE HAYIRLI UGURLU OLSUN.... Tam bir gorsel solen olmus gercekten : :D:D

Hayır olmaz. ISO dosyasının içinde winrar da ve explorerde görünmeyen boot kısmı vardır. ISO Dosyasını Nero'dan dosya>aç komutunu kullanarak yazdırmalısınız. Aksi halde bootable olmayacaktır.

peki o zman bütün dosyaları tekrardan rarladım olur dimi böyle

Çok haklı

ben winrar ile açıp cd ye yazdırdım boot cd olmadı

bende neden CD den otomatik olarak çalışmadı diye düşünüyordum

demek ki neymiş

Winrar iso dosyalarını açabiliyor

Fakat boot yapamıyor :)

gerçekten güzel bi çalışma ellerinize sağlık. 2. cdnin ayrı bi program cdsi Olması hoş. istenirse yeni güncel programlara sahip bi cd daha oluşturulabilir. windowsun açılmadığı durumlar için winpe güzel ve hiren boot cd içeriğinin olması çok çok daha güzel. SONUÇ: MUHTEŞEM ÖTESİ.....

Sanırım bu sefer olacak.

http://rapidshare.com/files/5279467/TXTSETUP.SIF.html[/CODE]

Ekteki Txtsetup.sif dosyasını i386 dizinine atın ultraiso ile. Ama biostan jmicron controller'i devre dışı bırakmak ta bir çözümmüş.

tamamdır.bu sefer becerdim.hata bios'dan kaynaklanıyormuş.bios'u güncelleyince sorun ortadan kalktı.bu arada jmikron'u devre dışı bıraktıkmı bu seferde yine mavi ekran hatası veriyor.yada h.d.d bulunamadı hatası veriyor.kuzey köprüsü kapandığı için diski göremiyor.adamlar garip bir anakart yapmışlar.ticari kaygı ile gerekli testleri yapmadan ürünü piyasaya sürerlerse olacağı bu olur.neyse sorun çözüldü.elinize sağlık.teşekkür ederim.

selamlar... :)

1.cd yi aldım ama yanlışlıkla gtti.isoyu winrarla açıp yazdırmışım.ve orjinallerini silmişim nitekim boot cd olmadu.S :) ya bana 1 günlük rapid şifresi verebilecek olan var mı?Bunları tekrar alayım tamam....Şİmdiden teşekkürler

Edited by Meftun

1.cd yi aldım ama yanlışlıkla gtti.isoyu winrarla açıp yazdırmışım.ve orjinallerini silmişim nitekim boot cd olmadu.S ya bana 1 günlük rapid şifresi verebilecek olan var mı?Bunları tekrar alayım tamam....Şİmdiden teşekkürler

her parttan sonra modemini resetleyerek indirmeyi denersen sorunun 3-4 saat içersinde çözülür

ya 3. part inmiyor bi türlü yeniden çekiyorum 2 we 3 kaldı 3.partta 30 mb gelince direk masaüstüne atıyor ralı dosyayı we dewam etmiyor hızda yarıya düştü neden olabilir acaba ne güzel indirmiştim bütün partları dün sildim akılsız kafam :):):D isoyu cd ye atıcağıma içindekileri attım :D

Edited by wiltord

Download eden arkadaşlar aslında böyle bir güzellik yapsalar hiç fena olmaz.

Özellikle Avrupa'dan bağlanan arkadaşlar böyle bir güzellik yapsa ne kadar hoş olur.Sadece 1-2 saatlerini alır ve bu kadar insanın duasını almış olur...