Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

sinirlenmeye gerek yok yahu bi kişi öyle dedi diye bi "kişi" olduğu da şüpheli ya neyse, beğenbemeyebilirsiniz illa ki herkes çok güzel olmuş desin istemiyoruz, kimi kişiler kusur da bulcaktır ki kusuru da vardır ama o tip bi saygısızlık tabii ki kabul edilemez zaten kendisi cihan değiştirdi çok da uzatmanın anlamı yok biz keyfimizze bakalım :rolleyes:

ben beğenmemesine birşey söylemiyorum. Kurmadım, aslında kaşma kuracaktım, dıarı çıktım ve erteledim. Bende beğenmeyebilirim.

İçindeki programlara baktım ve eksiler bile gördüm. Örneğin neronun sanal cd'si yok, ben bir tek onu kullanır, başka hiçbirşey de kurdutmam,

Herkesin beğenmesi için, herkese tek tek ve özel cd yapılması gerekir.

ben beğenmemesine birşey söylemiyorum. Kurmadım, aslında kaşma kuracaktım, dıarı çıktım ve erteledim. Bende beğenmeyebilirim.

İçindeki programlara baktım ve eksiler bile gördüm. Örneğin neronun sanal cd'si yok, ben bir tek onu kullanır, başka hiçbirşey de kurdutmam,

Herkesin beğenmesi için, herkese tek tek ve özel cd yapılması gerekir.

sizin dediğiniz olayı yapmak zordur ama sk8er_boi arkadaşımız yaptığı tncxp nin 2.cdsinde yeni wpi sürümü olduğundan kendiniz listeye başka programlar ekleyebilirsiniz, değiştirebilirsiniz

edit: allah razı olsun chAsEEr arkadaşımızın verdiği ŞİFRESİZ olanı indirdim ve açtım crc hatası yok kurmadada problem kalmaz artık

Edited by CH@MP10N

Mükemmel. 1 saattir hayran hayran kurcalıyorum. Media Player 11 i de kurunca tadından yenmez oldu.

91533tncxp.JPG

Resim koymadan edemedim ;)

Beni 1 saat uğraştıran program,donanım vs. hemen çözüldü.

Yüklemem gereken 3 donanım oldu: Tv kartı, bluetooth ve yazıcı. ses kartı vs. otomatikman tanındı ve sürücüsü kuruldu. çok sağol.

edit: an itibariyle öbür pcnin saatinin de yanlış olduğunu gördüm ;)

Bende indirdim arkadaşlar ancak henüz kurmadım, hali hazırda forumu ve çalışmaları izledim. Birçok forumda bulundum şimdiye kadar. Bu tarz birşeyler üretmeye çalışan forumlar gözdelerimdir. Çalışmalarınız için sizleri tebrik ederim. İsteyene CD yi kargo ile gönderme işi de gerçekte klas olmuş. Yanlız burada hem bir sitem hem de bir abi ikazı olarak alabilirsiniz bir sözüm olacak. Bu tarz lisanslı bir programın dağıtımı hem sorun teşkil edebilir hemde artık windowsa alternatiflerin çıktığı ama yeterince desteklenemediği bu günlerde pardus gibi linux temelli ve türkçe ayrıca forum için dizayn edilmiş bir sişletim sistemi dağıtımı yapabilseydik çok daha güzel olurdu diyorum.

Muhabbetle..

ilk üç partı silmeyin devamı başka bi yere upload edilcek yukarıda da yazdığım gibi

bill amca uyanmış linkleri sildirtmiş..partları rapide yüklerken tncxp diye yollamayın uyanıyorlar başka isim koyun....birde bunu hintli bir genç mi yapmış öle bir söylem dolaşıyor nette yoksa türkler mi yapmış anlamadım

• Administrator
bill amca uyanmış linkleri sildirtmiş..partları rapide yüklerken tncxp diye yollamayın uyanıyorlar başka isim koyun....birde bunu hintli bir genç mi yapmış öle bir söylem dolaşıyor nette yoksa türkler mi yapmış anlamadım

Hintliye de benzesem gam yemicem. HirenbootCD'yi hintli yaptı sadece. Hintli niye türkçe yapsın ya ;)

;) Aaa korkunç gerçek bizim sk8er_boi kardeşimiz Hintlimiymiş ;)

Arkadaşlar ; Şaka Bi Yana ,

Bu Cdlerde Kullanılan Pek Çok Program Var Tabii ki Kaynakları Farklı Olabilir.

Ama sk8er_boi Kardeşimiz bu konuya aylardır emek vermiş , ve oldukça güzel bir şahaser ortaya çıkarmıştır. Bu Cd içinde önemli bir işleve sahip olan yazılım Hiren Boot Cd bir hintliye aittir. ancak sk8er_boi onu da özelleştirmiş, mükemmel bir şekilde Türkçe yapmıştır.

Böyle bir proje de beni geçtiği için ne kadar kızsamda ;) Kardeşim Tüm takdirleri ve Teşekkürleri haketmiştir.

TNCTR Yönetimini Bu HaRika ÇaLışmaLaRından DoLayı TebRik EdeR Ve TeşekküRLeRimi İLetiRim...! Fakat DosyaLaRı RapidShaRe ÜzeRinden PayLaşıyoR OLmanız Çok Kötü BiR DuRum...! Tek Dezavantajınız...! HızLı BiR FTP Ye DosyaLaRı BıRakaRak KuLLanıcıLaRın DosyaLaRı Tek PaRça Ve İndiRme PRoGRamLaRıyLa İndiRebiLmesini SağLaRsanız Sizden Büyüğü OLmaz !!! ;);)

Evet arkadaşlar alternatif link indirebileceğiniz ilk post da editlenmiş ve verilmiştir. Güle Güle Kullanın.

CD1 : http://www.paylashemen.org/tncxp/Tncxp.rar
CD2 : http://www.paylashemen.org/tncxp/tncxp2.rar[/CODE]