Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Administrator
Bu çalışmada emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler,

www.nightmarex.net/tnc1.rar ve www.nightmarex.net/tnc2.rar linklerini kullanıyorum. 1. rar dosyası sağlam çıktı 2. rar dosyası %99 da hata verdi. Şimdi tekrar indiriyorum. Öğleden sonra TNC XP yi kuracağım.

Benim sorum (2. iso nun içeriğini görmediğimden dolayı soruyorum) :

İki iso dosyasını birleştirme şansımız var mı? Böylece tek bir dvd ye bootable TNC XP miz olur. Böyle bir TNC XP DVD sine baz olarak kullanır ve kişisel programlarımızı ekleyerek kendimiz için geliştirebiliriz.

O zaman daha da süper olur...

Herkese iyi TNC li günler dilerim....

DVD'ye dönüştürme konusunda bir anlatım hazırlayacağım.

6 partı da indirdim ve birlastirdim 1. partla 4. part yanliş indi . onları tekrar indirdim.

millet indirmeyi nası beceremiyo anlamadım hem indirdiyim partlarda şifrede yoktu.

:p yapacakları teksey bozuk partları tekrar indirmek.

bende bi türlü cd ye yazdıramadım. halahalaa :D nerdesorun yaww

cd-rw den olabilirmi bilmiyom ama masaj larda okumustum.

busefer de tek link ten indircem bakam aynı sorun olcekmi?

işallah tek linkten indirdimde olurda bu çileden kurtulurum :)

yine olmassa baska pc de denicem yine olmassa ilk önce pcleli sonra kendimi 10. kattan asagı atrcem. :p

aksam show tv ana haber bülteninde tncxp yi kuramayan genç ilkönce pc leri sonrakendini 10. kattan attidiye haberlerecikcem :)

işin sakasi biyada ben bu olya fena taktım

o tnc-xp yi pcye kurcem neolursaolsun o xp bilgisayara kurulacak okadar. :p

:D:p:):)

2. cd de indirdim ve tnc xp yi kurdum.

1.cd xp pro ve driverlerı kuruyor, ikincisi programları, office i.

Ayrıca programların yeni versiyonları tnc ekibince duyurulmakta,

http://www.tnctr.com/index.php?&showtopic=9993

yapılacak tek şey, HDD iso dosyası olarak yer alan 2. cd deki ilgili .exe ile değiştirmek. Bu işlem için isobuster programını kullanarak TNC XP 2.CD yi güncelleyebilirsiniz.

Bu projeyi yüreten ekibe tekrar teşekkür ederim.

ARKADAŞLAR BENDE 1.CD YİNE HATA VERDİ HATA KODU CRC DOSYA BOZUK DİYOR

YEİDEN BAŞLADIM İNDİRMEYE ALLAH C.C SABIR VERSİN BANA

hatayı kurarken mi veriyor yoksa cd i çekerken mi?

eğer kurarken veriorsa 98Cd si ile dostan fdisk at tekrar dene yine olmazsa hdd i başka bir bilge tak hdd e sağ tıkla özellikler/araçlar/hata denetimini yaptır sora kur ok olur o zaman bende öle oldu :D

Emeklerinize teşekkürler faydalı bir eser olmuşa benziyor. ancak vermiş oduğunuz tek lnklerin 2. cd için verilen"

Please register to see this content.
bu link hariç hepsi ölü, yeni bir alternatif sunarsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Linkler 2 günde 2TB veri çekildiği için ve hostun yasal olmayan dosyaları paylaştığımızı farkettiği için silindi. Şimdilik rapidshare linkleri ile idare edin. Yakında daha fazla link gelecek.

abi sen nasıl diyorsan öle olsun abi modem reset atar atar indiririz :D:D

• Administrator
abi sen nasıl diyorsan öle olsun abi modem reset atar atar indiririz :D:D

Rapid Premium alın bence. 4.50€'ye 2 günlük premum veriyor. 10€'ye 1 ay. Babalar gibi download yaparsınız. Çünkü bu dosyaları host etmeye kimsenin gücü yetmez.

Arkadaşlar ben indirdim ve kurmaya başladım ancak kurulumun hemen başında

Hata:

Installation failed D:\I386\asms. error Message : Yanlış işlev diye bir hata geliyor

Sanırım cd rom sürücü bende G: o yüzden

bu problemi nasıl gideririz.

Teşekkür ederim.

Hata:

Installation failed D:\I386\asms. error Message : Yanlış işlev diye bir hata geliyor

Teşekkür ederim.

Aynı problemi akşam bende yaşadım ve kendimce bir çözüm ürettim ve sonuç başarılı. Sadece İnternet explorer kurulmuyor bu yöntemle onu da daha sonra IE 7 kurarak hallettim.

Çözüm :: Hata aldığınız ekranda TNCXp cd sini çıkarıp normal bir Win XP Pro Cd si takıyoruz ve hata ekranını geçince hemen çıkarıp yeniden TNCXP Cd sini takıyoruz. Kurulum başarılı bir şekilde devam ediyor..

Arkadaşlar CD leri hazırlayan ve dağıtımını ve desteğini yapan bütün arkadaşların eline sağlık...

Netten indirdiğim bir craagle Türkçe dosyasının içinden çıkan linkten buldum bu siteyi ve inanın çok beğendim.

Herşeyden önce böyle özgün çalışmalar yapılması çok hoşuma gitti..

06.12.2006 12:03 itibarıyla bu sayfalarda verilen toplu indirme (Rapidshare hariç) linklerinden sadece

adresindeki 2.CD linki çalışmaktadır.

EMULEDEN de baktım ama maalesef sadece 1 kullanıcıda CD1 i buldu o kadar..

Emule veya torrent de daha çok paylaşım yapılırsa direk indirme sitelerine gerek kalmaz bence..

bilginize

Edited by mermis

Taze taze linkler geldi...

06/12/2006

CD-1

PART 1:

PART 2:

PART 3:

PART 4:

PART 5:

PART 6:

CD-2

PART 1:

PART 2:

PART 3:

PART 4:

PART 5:

PART 6:

PART 7:

-----SIFRESIZ----

Edited by PaRDuS

Arkadaşlar CD leri hazırlayan ve dağıtımını ve desteğini yapan bütün arkadaşların eline sağlık...

Netten indirdiğim bir craagle Türkçe dosyasının içinden çıkan linkten buldum bu siteyi ve inanın çok beğendim.

Herşeyden önce böyle özgün çalışmalar yapılması çok hoşuma gitti..

06.12.2006 12:03 itibarıyla bu sayfalarda verilen toplu indirme (Rapidshare hariç) linklerinden sadece

adresindeki 2.CD linki çalışmaktadır.

EMULEDEN de baktım ama maalesef sadece 1 kullanıcıda CD1 i buldu o kadar..

Emule veya torrent de daha çok paylaşım yapılırsa direk indirme sitelerine gerek kalmaz bence..

bilginize

Herkes ed2k veya torrent kullanmıyor. bunun için bir kişinin pc'sini hemen hemen hiç kapatmaması gerekir. indirme hızı 10 kb/s olan bir downloadı mı tercih edersiniz, 105 kb/s olanı mı?[1024 ADSL için diyorum]

Hata:

Teşekkür ederim.

Sevgili arkadaşım Bu sorun senin cdrom kullanıyorsan cdrom dan dvdrom veya dvdrw kullanıyorsan bundan yapar.Kurulum Yaparken asus veya lg markalı sürücüleri tercih etmenizdir diğer sürücüler doğru okumamaktadır denenmiş ve uygulanmıştır.

Edited by diafrom

Elimde bozuk bir bilgisayar vardı. Bilgisayara bir türlü windows xp kuramıyodum. Bilgisayar amd işlemci, 256 mb ram, onboard ekran kartı ve seskartı, 80gb hardisk, cd-rom, flopy'den oluşuyo. Tek tek flopy'i söktük, cd-romu söktük hardiski değiştirdik, onboard ekran kartını iptal edip dışardan ekran kartı taktık, ide kablosunu değiştirdik, bios'u sıfırladık, bios'ta her türlü ayar'ı kurcaladık. Herşeyi yaptık ama bir türlü windows xp kuramadık. Her seferinde ön kurulum dosyalarını yükleyip kendini yeniden başlattıktan sonraki windows logo'sunun geldiği yani kurulumun başladığı ekranda donup kalıyodu. Herşeyi denedik, son çare TncXP'yi kurmayı denedik. Teşekkürler Tnc... :rolleyes::)