Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Öncelikle çok teşekkürler böyle güzel bir iş için.Yalnız bi sorum olacaktı bu tncxp yi normal xp nin üstüne kursam bi sorun olurmu acaba?Bi de Nero ile cd ye çektim fakat otomatik kurulumu başlatamadım normal windows tayken de cd yi taktığımda otomatik kruulum ekranı bazen geliyor bazen gelmiyor.Hangi programla nasıl cd ye çekmeliyim acaba?

Edited by haythuyt

Öncelikle çok teşekkürler böyle güzel bir iş için.Yalnız bi sorum olacaktı bu tncxp yi normal xp nin üstüne kursam bi sorun olurmu acaba?Bi de Nero ile cd ye çektim fakat otomatik kurulumu başlatamadım normal windows tayken de cd yi taktığımda otomatik kruulum ekranı bazen geliyor bazen gelmiyor.Hangi programla nasıl cd ye çekmeliyim acaba?

ben sizin söylediğiniz gibi normal XP üzerine kurmuştum baya sorun çıktı en iyisi formatlamanız TnCXP gerçekten çok stabil çöker diye korkmanıza gerek yok

ayrıyetten bir driver kursam sorun yaşarmıyım mesela webcam gibi

hiç bir sıkıntı yaşamazsınız illa ki bir sıkıntı yaşarsanız eski bütün driverları kaldırıp(sorun yaşatan driverın tüm eski versiyonlarını yani) yeniden kurarsınız...

ben sizin söylediğiniz gibi normal XP üzerine kurmuştum baya sorun çıktı en iyisi formatlamanız TnCXP gerçekten çok stabil çöker diye korkmanıza gerek yok

Arkadaşım ilgin içn çok teşekkürler.2 sorum olacaktı eğer bilgilendreblirsen sevinirim.

hayırlısı ile kurmuş bulunmaktayım çok süper birşey çok teşşekürler ellerinize sağlık yapan elleriniz dert görmesin :) daha ne diyim başka çok süper bir işletim sistemi

Arkadaşım 2 sorum olcaktı

1.si windows xp ye tekrar xp yüklemeden nasıl format atıp tncxp yi yükleyeblirim?

2.si de indrdiğin imageleri neyle bi de nasıl [hız vs..] cd ye çektin acaba?boot problemi yaşıyorum da :)

Edited by haythuyt

partları bi dosyaya çıkarmaya çalışıyorum ama..

aynı dosya zaten var diyor...

burda napıyoruzz ???*

yardımcı olurmusunuz lütfenn

partlaarımı bi dosyada topluyoruz yoksa

partların içinde ki iso larımı ??

Edited by esmer

• Administrator
partları bi dosyaya çıkarmaya çalışıyorum ama..

aynı dosya zaten var diyor...

burda napıyoruzz ???*

yardımcı olurmusunuz lütfenn

partlaarımı bi dosyada topluyoruz yoksa

partların içinde ki iso larımı ??

partları bir yere çıkartın. içindne tek bir 700mb büyüklüğünde bir dosya çıkacak. winrar yüklüyse onun ikonuyla gözüküyor. sonra nero yu açın. dosya>aç diyin. bu 700mblik dosyayı seçip yazdır diyin.

Arkadaşım ilgin içn çok teşekkürler.2 sorum olacaktı eğer bilgilendreblirsen sevinirim.

1.si windows xp ye tekrar xp yüklemeden nasıl format atıp tncxp yi yükleyeblirim?

2.si de indrdiğin imageleri neyle bi de nasıl [hız vs..] cd ye çektin acaba?boot problemi yaşıyorum da :)

ben formatı Hiden Boot İle atıyorum Partion Tools ile Magic Partion Tools ile atarsan daha sağlıklı olur ve kurar ken sorun yaşamassın

Nero ile yazdırdım cd e :) Yada İso Busterı indir onunla yazdır

Clone CD ile çekmiştim ben, bir sorun yok. Nero ile de yazabilirsiniz.