Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar bunun kurulumunu bilgisayardan indirdigimiz partlara tıklayark yüklüyecez yoksa usb belege atıp felanmı yapacaxz yoksa cd yemi açıklarsanız sevinirim.

Partların Hepsini bi klasöre at herhangi bir parta sağ tıkla ''buraya çıkar'' yada ''Extract Here'' yazan yere tıkla çıkan klasörden isoyu bul kalıp yazdırma tekniği ile cd ye yazdır. Pc yi yeniden başlat ve F tuşlarının altında bulunan rakamlardan 3 e bas kuruluma geçersin.

Edited by EhemmiyetsiZ

sk8er_boi,

Sağol dostum çok emek vermişsin bunun için öncelikle teşekkürlerimi iletirim, ancak bi şey gözüme çarptı xp kurarken yada kurduktan sonra heryerde s8ker_boi yazıyor benim kanaatimce bu kadar nickini her yere yazmamalıydın tamam program için baya uğraşmışsın ama bu fazla reklam göze batıyor :D

ama yinede çalışmalarında başarılar diliyorum. Kolay gele..

Kurulumdan sonra arkaplan dışında fazla reklam yok. Arkaplanı da değiştirmek çok zor değil.Türkiye'de emek hırsızı çok ne yazık ki çalışmalara ister istemez reklam koymak zorundayız.

lanet olsun ya lanet olsun hem indiriyoruz hemde cevap vermiyorsunuz bu ne sorumsuzluk ya modlar actıgım konuyu kapatıyorlar eger bir daha bu mesaj silinirse modlara küfür etcem problem altta

arkadaslar http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=**** bunu indirdim ama cd 1 farklı bir yere cd 2 farklı klasöre cıktı cd 1 sunlar var oem.driver.mnxp.ezboot cd 2 bunlar var audio.common.ınstall.themes vs... icinde cd1 ve cd2 daha cok var benim anlamadıgım surası cd2yi cd1 dosyasınamı kopyalıcaz modlar lutfen kapatmayın konumu

Bilinchard : PM'den yada burdan tehdit ederek birşeyleri halledemezsin. Ben Mevlana değilim git adam olda gel.

Edited by Bilinchard

lanet olsun ya lanet olsun hem indiriyoruz hemde cevap vermiyorsunuz bu ne sorumsuzluk ya modlar actıgım konuyu kapatıyorlar eger bir daha bu mesaj silinirse modlara küfür etcem problem altta

arkadaslar http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=**** bunu indirdim ama cd 1 farklı bir yere cd 2 farklı klasöre cıktı cd 1 sunlar var oem.driver.mnxp.ezboot cd 2 bunlar var audio.common.ınstall.themes vs... icinde cd1 ve cd2 daha cok var benim anlamadıgım surası cd2yi cd1 dosyasınamı kopyalıcaz modlar lutfen kapatmayın konumu

Bilinchard : PM'den yada burdan tehdit ederek birşeyleri halledemezsin. Ben Mevlana değilim git adam olda gel.

Kardeşim türkçen varsa bunu anlaman lazım "cd 1 "cd2" klasörü cd yi belirtir cd 1 yazandakileri bir cd ye 2 yazandakileri bir cd ye hayret bişeysiniz hee :) hem modlar senle ilgilenmek zorunda değil siteden araştırıp bulabilirsin...

çok saolun Tncxp ekibi yazma işlemi sorunsuz bi şekilde bitti inş. formattada sorun yaşamam

bide arkadaşlar indirdiğimiz dosyalarda virüs varmı :S ben partları birleştirdim tek iso dosyası oldu sonra onu buraya çıkart dedim denemek için dosyaları çıkarırken 2 tane virüs buldu nod 32 :S acaba sorun falan olurmu

Edited by sancak05