Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Administrator
sk8er_boi kardeşim dediğin gibi 1 part ıo rarda açtım çıkan isoyu neroda yazdırdım fakat kısa ve öz olarak birşey soraCAM KARDEŞİM

bu cd nin çalışıp çalışmadığı nasıl anlarız

Takarsın pcnin açılışında boot edersin. Bıktım artık bu sorulardan. Önceki sayfaları niçin kimse okumuyor?

[arkadaslar paylasım cok guzel bırsey ama su paylasımı ftp den paylasma sansımız yokmu?

acaba 13 part + dahaa ılk patrtan hata verdı 100 mb lık dosyaa %50geldı hatta verdı baska dowland sansımız yokmu emulede sadce 1 2 kısıde var ???? ftp upload sansımzı yokmu acabaa Simdiden tesekurler

??

burdakı lınkler olmus galıbaa

Please register to see this content.
sayfa bıtı dıor baska bırsey yoq:D

EMEGİ GECEN HERKEZE TESEKURLER

Edited by freeruh

arkadaslar ben ındıremıyorum lınklerde sorunmu avr yardımcı olursanız sevınırım yada ındırıp cd ye ceken arkasaımız varsa bır er kopya gonderebılrımı ucretını vermek sartıyla tabı

indirdim ve kurdum çok güzel calışıyor e artık paylaşalım demi

cd1

ed2k://|file|TNCXP.CD1.iso|727994368|F016FC055DB6D635C929105316A8831D|h=OYN3KMF3235NW57

BM5POI2LFV6B4YWI6|/

cd 2

ed2k://|file|TNCXP.CD2.iso|619929600|789B43C529E518726FB3E5D39FBC6249|h=DPMAU4CE5E26ELB

YWCJ6B3TBEV235SKS|/

[/ed2k] cd1

ed2k://|file|TNCXP.CD1.iso|727994368|F016FC055DB6D635C929105316A8831D|h=OYN3KMF3235NW57

BM5POI2LFV6B4YWI6|/

[/ed2k] cd2

ed2k://|file|TNCXP.CD2.iso|619929600|789B43C529E518726FB3E5D39FBC6249|h=DPMAU4CE5E26ELB

YWCJ6B3TBEV235SKS|/

evet birazdan hepsi bitecek inşallah

toplu vaziyette iniyorlar yavaş yavaş rapidden

bu arada emeği geçenlere teşekkürler

ben daha öncede sk8er_boi kardeşimizn yapmış olduğu (veya emeği olduğu) Xp cdlerini satın

alanlardanım ve verdiğim paranın da hakkını alanlardanım

hala başım dara girdikçe kullandığım 2 cd var onlar.......

bakalım bu da onun kadar güzel olmuşmu

gerçi sk8er_boi arkadaşımızın da eli değdi ise söylenecek söz yok

emin olun ücretlide olsa alırdım

helal olsun sizlere

saygılar

öncelikle bu mükemmel çalışma için çok teşekkür ediyorum.gerçekten mükemmel bi windows a sahip olduğumu düşünüyorum artık.ama içimde tek bi kuşku var bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Tnc xp yi kurarken yönetici parolası oluşturamıyorum ve bilgisayar adını kendim ayarlayamıyorum.parola oluşturamadığım için pc ye girilmesi konusunda sizce güvenlimi ben başka bi şekilde oluşturabilirmiyim ve bilgisayar adını adminastrator değil de kendi ismimi yapabilirmiyim.şimdiden teşekkür ediyorum.paylaşımların ve başarıların devamını diliyorum.

(bu arada çokta resmi bi konuşma yaptım ha )

hala cevap alamadımda tekrar yazayım dedim kusura bakmayın

• Administrator
öncelikle bu mükemmel çalışma için çok teşekkür ediyorum.gerçekten mükemmel bi windows a sahip olduğumu düşünüyorum artık.ama içimde tek bi kuşku var bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Tnc xp yi kurarken yönetici parolası oluşturamıyorum ve bilgisayar adını kendim ayarlayamıyorum.parola oluşturamadığım için pc ye girilmesi konusunda sizce güvenlimi ben başka bi şekilde oluşturabilirmiyim ve bilgisayar adını adminastrator değil de kendi ismimi yapabilirmiyim.şimdiden teşekkür ediyorum.paylaşımların ve başarıların devamını diliyorum.

(bu arada çokta resmi bi konuşma yaptım ha )

hala cevap alamadımda tekrar yazayım dedim kusura bakmayın

Niye kullanıcı oluşturamıyorsunuz hata nedir? ayrıca administrator kullanıcısına parola verebilirsiniz.