Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

yaa ben yeni üyeyim öncelikle herkese selam ederim. benim bir sorum olacak. ben şimdi CD 1 in 5. partını down ediyorum. şimdi ben down bittikten sonra direk format basacağım. ama CD 2 yi illaki indirmemmi gerekli?? CD2 proğram Cd si bildiğim kadarıyla. ama benim kullandığım farklı proğramlar var. ben kendi arşivimdeki proğramları yüklemek istiyorum. bu CD 2 yi indirmesem herhang bir sorunla karşılaşırmıyım. lütfen acil cevap olursa çok mutlu olurum. ayrıca gerçekten güzel ve tam istediğpim tarzdan bir XP ben askere gideceğim babamlara ve kardeşe kalacak makina. onun için temiz bir bilgisayar vurakıp gitmeyi düşünüyorum. şimdiden teşekkür ederim. emeğinize sğlık....

arkadaşlar ben yeni üyeyim tncxp yi görür görmez hasta oldum hazırlayanların ellerine kollarına sağlık.Benim için şöyle bir problem var internetim 3 gb limitli dolayısı ile indirmem çok zor bana cd ulaştırma gibi bir imkanınız varmı acaba cevaplarınızı bekliyorum şimdiden tşk. İzmirliyim ayrıca :closedeyes:

indirdim guzel bi edit olmus ama sadece 2 cd ise yaro yoksa oburu ek dosyalar cıkartılmıs ve hafifletilmis bi xp sitemi yani fark yok tek karım 2 cd oldu her formatdan sonra tak calıssın ellerine saglık sk8er_boi

• Administrator
indirdim guzel bi edit olmus ama sadece 2 cd ise yaro yoksa oburu ek dosyalar cıkartılmıs ve hafifletilmis bi xp sitemi yani fark yok tek karım 2 cd oldu her formatdan sonra tak calıssın ellerine saglık sk8er_boi

İlk postta yazdıklarımızdan fazlasını vaadetmiyoruz.

• Administrator
ben tncxp kurdum daha önce winamptan radyo yayını yapabiliyordum fakat tncxp yi yükledikten sonra çıkış yapamıyorum acaba güvenlik nedeni ile portlar mı kapalı bu konuda yardım ederseniz sevinirim.....

Portlar kapalı değil. ama windows firewall'a takılıyor olabilir.

Arkadaslar öncelikle hepinize tskrler gercekten muhtesem bi calisma! Uzun zamandir begenerek kullaniyorum! Bu gün yeniden formatlamam gerekti pcyi o yüzden yeniden cektim rarlari! Ben cd1 e alternatif olarak verdiginiz linklerdeki rarlarin hatali oldugunu düsünüyorum! Tncxpyi ilk kurdugumda rapid linklerinden cekmistim ve hic sorunsuz gayet güzel bi kurulum olmustu! Ama bu seferkini depofilesten indirdim cd1 i ve kurulumda sürekli hata veriyo! Umarim dikkate alir yeniden gözden gecirirsiniz...