Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Başka ne gibi birşeyle gelebilir acaba

vahiy le olabilir mi?

Bu saygısızlık niye anlamadım ama iade ediyorum. "Güncellemeler elbette yapıldı" gibi bir cevap yeterliydi.

Yapanın ellerine sağlık. Teşekkür ederim. :download1:

Not: "Vahiy" kelimesi esprilerde kullanılmaz. Allah'ın bildirimleri ile dalga geçilmez. Öğrenemediniz mi bu güne dek! :download1:

• 2 hafta sonra ...

tnctr xp sp3 (ingilizce olarak dilini degiştire bilirmiyiz)

Sanıyorum içindeki diller çıkartılmış bu sebepten ingilizceye döndüremiyorum yeterli bir bilgiyede sahip degilim üretici arkadaştan rica etsem konuyla ilgili yardımcı olabilirmi şimdiden teşekkürler.

not: (MUI.Pack.) i denedim sadece ingilice olan işletim sistemlerinde çalışıyormuş.

• 2 hafta sonra ...

Sayın yetkili arkadaşım ben cafeme tncxp kurmuşum sizden 2 yıldır sorunsuz kullanıyom çok çok saolun ama bir sorun oluyor anlam veremedim yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdi cafede müşterilerin pc açıyorum süre bimiyom ama belli bir süreden sonra müşteri diyelim gts san andrs oynuyor oyundan çıktımı tekrar oyunu açamıyor winanp açmak istiyorum açılmıyor ama pc ye res attıktan sonra düzeliyor yani ses kopmle iptal oluyor acil yardım lütfen

S.A ARKADASIM DOSYAYI İNDİRDİM NERO İLE KALIBI YAZDIRRDIM CD YE FAKAT BİR TÜRLÜ FORMATA GEÇEMEDI . ACABA CD DEMI SORUN VAR DIYE BAŞKA CD YE YAZDIRDIM AAMA 4 TANE CD YE YAZDIRMAMA RAGMEN BIR TURLU CD İLE FORMATA BAŞLAYAMADI . SORUN PC DE DESEM OLAMAZ CUNKU 1. SIFIR PC . 2. DE NORMAL DİGER XP WİSTA V.B FORMATA BASLIYOR SORUN NEDEN ACABA ACİL YARDIM BEKLIYORUM ... İYİ CALISMALAR

Arkadaşlar bi yardım edinde şu tncxp'yi kurayım ya lütfen !

Bakın Partlar tam olarak indi Ama

Please register to see this content.

İşte buda aldıgım hata partları çıkartırken bu hatayı alıyorum bi yardım edin lütfen :clapping:

Hatalı indirmişsin hata veren partı tekrar indir.

Hatalı indirmişsin hata veren partı tekrar indir.

Dostum Partları Download Manager Programlarından biri ile indirmişsin kimi partların hatalı inmesi olağandır hata veren partları normal yoldan indir veya JDownloader kullan

Saygılarımla:

Edited by p@pill@n

PayLasım iCim SaoL da bi konu wardı aklıma takılan bu Cd1 Cd2 muhbbeti nasıL oluo acaba Dvdye mi cekicez tek tek mi cekicez format atarken birini sonramı takcaz ne bilim kafam karıstı biraz acaıklarmısın zahmet olmassa.. tekrar tşkr.

ya arkadaşlar indiren nası indiriyor bilmiyorm ama ben rapidden indiremiyorum dosyaları günlük limit falan koyuyor modemi kapatıp açsam dahi indirmiyor dahasını.. indirenler premium hesap mı alıyor acaba çok güzel bir çalışma inş. bende faydalanmak istiyorum yardımlarınızla...

arkadaşlar kusura bakmayında bişey sorcam cd 1 de iken kuruluma başlamak için ilk çıkan menüde hangi seceneği sececeğiz yardımcı olucak arkadaş varmı ? ve bu arada partlar sorunsuz ve bende de CRC hatası çıktı 3 defa aynı partı indirmek zorunda kaldım bilginize ama oldu sonunda saygılar :D