Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Tek Kelimeyle HARİKA DEYİL Xp Sorunlu Hata VEriyor Kurarken 3 Pc De Denedim Aynı Sorunu Verdi Cd Rom Degiştim Olmadı Cd Rw Taktım Olmadı Oda Olmadı Siz Ce Sorun Bendemi Yoksa Cd Demi ?

Yardım Bekliyorum

Tam olarak sorunu açıklamadığınızdan sorunun "sorunu yansıtamama" olduğu kanaatine varabilirim sadece...

Cd okuma medyasını neden değiştirip durdunuz acaba?

Okuma hatası mı gözlemlediniz yoksa?

Edited by tezat

Gerçektende Ortadoğu balkan

amerika avrup

çin asya

hepsinden süper olmuş yaaa

ben kullanıyorumm

arkadaşlarıma kurdum

akrabalara kurdumöhatta sorunlu bır pc vardıı

f surusucusunde hata dıyıp normal cd den kurmuyodu

bunla kurdum oldu ınanamadım

ama cok sevındım

gercekten

emeği gecen herkese binlerce kez teşekkürler....

ilk başta bu konu için teşekkür ederim. ancak 1. cd yi nasıl yükleyeceğiz. bir yardımcı olursanız çok sevinirim. acaba bende mi bir şey var yoksa başka bir yöntemi mi var.

Bilgisayara TNCXP yüklemekten mi bahsediyorsunuz yoksa cdye yüklemekten mi?

Arkadaşlar öncelikle çalışmanızı tebrik ediyorum..Ben Cd 1 'i indirdim simdilik nero'nun imaji cikti bunu nero ile kaydettim cd'yi yaptim ama mecburen 2'ci cd'yide indirmnem gerekiyormu? Bu Tnc xp'yi kurmam icin ?yoksa gerek yokmu cd 1'i indirdim.kurulum yapmam icin 2'ci cd'yide indirmem gerekiyormuı acaba ?yardimci olursaniz sevinirim..

arkadaşlarr rapidden indirme sorunu yaşayanlara mucize çözüm bende önce kaşfeden oldumu bilmiyorum ama verilmediysede ben size yardımcı olayım ben bu tnc yi 1 aydır indirmek için ugrasıyorum ama part 1 i yükledikten sonra 2 3 hep limitle ilgili hata veriyordu ama artık ben bunu çözdüm eger benim gibi indirme sorunu yaşayanlar varsa taktiği veriyorum uygulayın 1 gecede tnc elinizde şimdi ;

1. partiyi indirdikten 2. partiyi indirmemize izin vermiyor rapid sen bugunkü limitini doldurdun sana başka dosya yok diyor türkçe olarak :D bunuda ip adresimizden çözüyor ama biz her partiyi indirdikten sonra modemimizi resetlersek bu sorun ortadan kalkıyor yani 1. partiyi indirdikten sonra modemi resetleyip 2. partiyi indirmeye başlıyoruz 2. indikten sonra yine aynı işlem modemi resetleyip 3. parti böylece tnc artık elimizde.

inş. faydalı olabilmişimdir sizlere kolay gelsin başlayın tnc'yi download'a

arkadaşım bunu biliyoruz teşekkürler, hem modemi resetlemeye gerek yok sadece acıp kapatsanda olur. Ama yinede saol

Emeği geçenlere teşekkürler. Birinci CDyi zorda olsa indirdim rapidden,rardan dosyaları çıkartırken 2.partı istedi diğerlerini istemedi,çıkartma işlemi bitti TNC iso çıktı baktım 694 mb tamamdır herhalde dedim. Nero ile tarif edildiği gibi yazdırdım buraya kadar tamam. Ancak denemek için bilgisayar çalışırken CD yi taktım "Dosyaları görüntülemek için aç" dedi. Tamam diyincede CD nin içerisinde ki dosyaları gösterdi.

Bilgisayarı Cd den başlatınca mı menü geliyor? XP gibi Bilgisayar çalışırken CD yi takınca "XP yi kur" falan gibi bir menü falan gelmiyor mu?

İlginiz için Teşekkürler.

sayın aarkadaşlarbu tncxp şöylesorunsuz yükleyen varmı acababa ne olur varsa bize bilgi versinler ben kendim 1cd ve 2cd indirdim patlardan yanlıc 1 partı çıkardim içindekki asms dosyasını elimde windowsxpinin içindeki asms dosyasıyla ultraiso ile degiştirdim sonra nero ile cidiye atım 2.cdi de nero ile yükledim tncxp cidisinin 1 cd taktım bilgisayarı yeniden başlatım karşima tncxpinin menüsü geldi ben tncxp kur 3 nolu tuşa bastım kurmaya başladı yükleme olduktan sonra c bölümüne formatladım enter yükle dedim kur yüklüyor 100 den kur kopyalaıyor dedi biti yeniden başlatıldı açıldıktan sonra karşıma devam et iptal vede kapat çıktı bende zanetimki benden 2.cd istiyr bende 2 cd taktım cidi çaliştı devama tıkladım bana 1386 içindeki asms doyası istedi bundan şaşırdım kaldım ben deiştirdim asms dosyasını windosxpinin asmsiyle ben c bölümünede format atım olmadı ben yine kendi windowxp cd kurdum şimdi aekadaşlara soruyorum bu asms dosyası nasıl olacak nasıl degişecek ha unutmayım bundan öncede dosyaları değitirmedende yaptım yine olmadı yani bu benim ikinci denemem oldu 4 cidim heba oldu bunu şöyle düzgün yapan arkadaşlar bize güzelce anlatsalar güzel olur yok bizim çok cd heba olur birde sık sık format atmaya gerek kalmaz bilgisayara yazık oluyor teşekürler bütün arkadaşlara

Edited by xxnusxx

sayın aarkadaşlarbu tncxp şöylesorunsuz yükleyen varmı acababa ne olur varsa bize bilgi versinler ben kendim 1cd ve 2cd indirdim patlardan yanlıc 1 partı çıkardim içindekki asms dosyasını elimde windowsxpinin içindeki asms dosyasıyla ultraiso ile degiştirdim sonra nero ile cidiye atım 2.cdi de nero ile yükledim tncxp cidisinin 1 cd taktım bilgisayarı yeniden başlatım karşima tncxpinin menüsü geldi ben tncxp kur 3 nolu tuşa bastım kurmaya başladı yükleme olduktan sonra c bölümüne formatladım enter yükle dedim kur yüklüyor 100 den kur kopyalaıyor dedi biti yeniden başlatıldı açıldıktan sonra karşıma devam et iptal vede kapat çıktı bende zanetimki benden 2.cd istiyr bende 2 cd taktım cidi çaliştı devama tıkladım bana 1386 içindeki asms doyası istedi bundan şaşırdım kaldım ben deiştirdim asms dosyasını windosxpinin asmsiyle ben c bölümünede format atım olmadı ben yine kendi windowxp cd kurdum şimdi aekadaşlara soruyorum bu asms dosyası nasıl olacak nasıl degişecek ha unutmayım bundan öncede dosyaları değitirmedende yaptım yine olmadı yani bu benim ikinci denemem oldu 4 cidim heba oldu bunu şöyle düzgün yapan arkadaşlar bize güzelce anlatsalar güzel olur yok bizim çok cd heba olur birde sık sık format atmaya gerek kalmaz bilgisayara yazık oluyor teşekürler bütün arkadaşlara

öncelikle tncxp ile ilgili sorunlar bu başlık altına

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=9992[/CODE]

bir daha ki sorununzu o başlık altında paylaşın

sorununuza gelince cd yazıcınızdan kaynklanıyor olabilir içindeki dosyaları hiç bozmadan bu şekilde tekrar yavaş yazdırın

tnc xp cd ye nasıl yazdırılır

[CODE]http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=16943[/CODE]