Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Administrator
Ya Arkadaşlar Benim 1 Sorum Olacak Cd 1 ve cd2 yi DAEMON Tools ile acsan dosyalı pc kopyalasak sonra 2 sini 1 dvd atsak sizce calışırmı ??? Yanlız biraz ecele Şİmdi Kuracam :D

çalışmaz. yazılım bölümünde dvd'ye çevirme anlatıldı.

ARKADASLAR SİZCE CD BİR İÇİN ALTERNETİF LİNKLERİ Mİ İNDİRELİM YOKSA DİĞER RAPIDSHARE LINKLERI NI MI İLGİNİZE TESEKKURLER CEVAP BEKLIYORUM

Kardeş ben alternatif linkleri üç-dört defa denedim hata verdi Rapid'den indirmeni tavsiye ederim. Yalnız indirmeye başlayınca Rapid'in sayfasını kapatma ben kapattım hata verdi. Birinci Parttan sonra modemini aç kapa ikinci partı indirmeye başla,daha sonra aynı işlemleri öbür Partlar içinde yap aşağı yukarı bir gecede bitiyor.

yav abicim bu cdleri indirdim yaptım ama tncxp kurulumuna gectikten sonra si Dll mine ole bi dosyaya bozuk dıor ne yapabilirim yardım ederseniz sevinirim şimdiden tşk ederim ama gusel oldugu kesin

YARDIM ETCEK KİMSE YOKUMU DURUMUM ACİL BE YAV BEKLIORUM

dostlar harbiden elinize sağlık... :D:D:D

ben kurdum ve kullanıyom cok kişinin bilgisayarına da kurduk ve hiç problem yok... :):):)

hatta amerikada(newyork'ta) arkadaşım var ona linkleri verdim..arkadaşım 30 dakika da indirmiş ve cd ye yazdırmış...ben daha o zaman 1. partı indiriyodum...

niye derseniz çünkü arkadaşta 15mb adsl bağlantısı var...

gerçi daha hızlı 15mb'tan yüksek adsl bağlantı var amerika da..

neyse forum admini arkadaşlar hepinize söyleyim...bence sınıftan geçtiniz...helal olsun size... :):):)

YAW ÜSTAT , HAZIRLAYAN ARKADAŞIN EMEĞİNE SAĞLIK YEMİN EDİYORUM VİSTAYI KURACAKTIM VAZ GEÇTİM , BUNU DOWNLOAD EDİP KURACAĞIM GALİBA ARAYÜZÜNÜDE VİSTAYLA AYNI YAPMIŞSINIZ TEK KELİMEYLE [ FEVKALEDENİN FEVKİNİN FEVKİSİNİZ :D ] ELİNİZE SAĞLIK DAHA BU FORUMADA YENİ KAYIT OLDUM OLDUĞUMADA PİŞMAN OLMADIM KRALSINIZ ÇOK GÜZEL PAYLAŞIMLAR YAPAN KARDEŞLERİMİZ VAR MAŞALLAH KALİTELİ BİR FORUM SİTESİ , UMARIM HAKKINI VEREBİLİRİM... CÜMLETEN KOLAY GELSİN...

ÖNCELİKLE EMEK VEREN ARKADAŞLARA ÇOK TEŞEKKÜRLER.BİZ BUNU 4 GÜNDÜR İNDİRMEYE ÇALIŞTIK VE SONUNDA BAŞARDIK.ŞİMDİ DE KURMAYA ÇALIŞIYORUZ.İNŞAALLAH SONUCU GÜZEL OLACAK.

YANLIZ ARKADAŞLAR HİÇ RAPİDLE UĞRAŞMAYIN.GİGESHARE HEM KOLAY İNDİRİYOR HEM DE BIRAKTIĞIN YERDEN DEVAM EDİYOR.ELEKTRİK SORUNU OLANLAR VARSA GİG DEN İNDİRSİN.GİG LİNKİNİ EKLEYEN ARKADAŞA DA ÇOK TEŞEKKÜRLER.

ŞİMDİ SIRA VİSTA LİTE DE .ONU İNDİRECEĞİZ.TABİİ Kİ GİG DEN.

TNC TEAM İYİKİ VARSIN

Hazırlayanlardan Allah razı olsun,çok güzele benziyor. Yalnız benim bir ricam olacaktı arkadaşlar. Evimde ve işyerimde internetim yok. Elinde cd ye çekilmiş hazır halde olan varsa, zahmet de olmazsa alıcı ödemeli kargo ile yollayabilirmi bana. Çok minnettar olacağım.

alioguz //// msn adresim cevabınız bekliycem sabırsızlıkla...

Edited by azazelzere

Selam arkadaslar sistemi kurdum çok rahatlıkla oldu çalışıyor süper emeği geçen herkese teşekkür ederim sağ olun...

yanlız burdan yeni yükleyecek arkadaslara birsey söyleyeceğim her güzelliğin elbette bir kusuru vardır bu tnc de bir kur dosyası eksik ama sorun değil size şöyle anlatıyım şimdi yükleme işlem lerini youtube ye tncxp diye yazın daha sonra oradaki kurulumu dikkatlice seyir edin ve dinleyin çünki anlatacaklarım aynı gelelim sorunlu olan kısma burada yükleme işlemlerine geldiğimizde hdd den aç dedikten sonra birkaç saniye sonra windows uyarı veriyor sistem dosyalarından biri eksik diye siz burada hemen paniklemeyin olayı şöyle bitireceğiz dikkat:

uyarı geldikten sonra tamam diyeceksiniz ondan sonra kapat diyeceksiniz ve bilgisayar yeniden açılıp kapanacak tnc xp menüsü gelecek buradan 1 tusuna basın ve ekrana tnc xp sayfası gelince cd raytırdan tncxp cd sini çıkarın ve elinizdeki herhangibir xp cd si takınız ve yaklasık 5 , 6 sn bekleyiniz burada kur dosyalarını eksiksiz bir biçimde alır ve sorun yasatmaz (tncxp de olmayan) ve sorunun geçtiği yeden sonra hemen cd yi çıkarın ve tncxp cd sini takın ve hiçbir şeye ellemeyin gayet güzel bir biçimde kurulacaktır ve sorununuz böylece hall lolacak umarı anlatabilmişimdir....

Arkadaslar süper çalışıyor şiddetle tavsiye ederim.....

busorun herkeste yasanmıyor ama bilmeniz daha iyi olur..

bu arada foruma baktım ve sata disklere kurulamıyor filan yazılmış tamamen doğru değil bendeki sata ve sorunsuz bir şekilde kurdum yani bu tip şeyler tamamen asılsızdır bilgilerinize.....

TEŞEKKÜRLER:::::

SELAM HERKESE SITENIZ HARIKA MUKEMMEL TSK. KuR Az GELIR EMEKLERINIZDEN DOLAYI KUTLARIM TUM EMEGI GECEN ARKADASLARA ALLAH ZIHIN ACIKLIGI VERSIN ELINIZE GOZUNUZE SAGLIK LINKLER DE CALISIYOR SISTEM DE SORUNSUZ KLAVYEMIN UYMAYISI DISINDA SUPERSINIZ.....

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin caps_look.gif Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

sayın sk8er_boi tnc xp tekrardan dün kurdum pc de oyun oynarken aniden 2 kez mavi ekran sorunu yaşadım mavi ekranda ekran kartı aygıtının düzgün yüklenmediği uyarısı aldım daha önceki ekran kartım 128 geforce idi ve hiç bir sorun yaşamıyordum tnc xp ile ama yeni ekran kartım nividia geforce fx 5500 ile bu sorunlar çıkıyor. , ekran kartının cd si ile aygıt yöneticisinden güncelleme yaptım ekran modu pc her açtığımda 800 - 600 olarak açıldı sonra ben elle 1024-768 yaptım oyun oynarken gene aynı mavi ekran uyarısı aldım bu sefer ekran kartını çıkarıp taktım ve güvenli modda ekran kartını kaldırıp tekrar yükledim ve sitesinden en güncel driveri indirip onuda yükledim bu sefer pc 1024 - 768 ile normal açıldı ben tam düzeldi derken 1 saat önce tekrar mavi ekran uyarısı geldi bu sefer kendiliğinden ama aynı ekran kartı uyarısı geldi bu sorunu tnc xp den vazgeçmeden nasıl halledebilirim benim aklıma tncxp cd sine bu sürücüleri entegre ederek çözebilirmiyim olacaksa nasıl yapabilirim anlatırsanız çok memnun olurum .saygılar..

Edited by volkan23

walla helal olsun kardeş indirdim kurdum mükemmel ßişi :)

eline saglık ne diyim mükemmel ßir çalişma

sadece bir kere hata verdi oda dün pc çöktü ama reset attim düseldi. oda sanirim benim yüklediğim proğramlardan dolayi oldu

:D