Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

2ci CD için Emule linki eklenmiştir. İlgilenen arkadaşlar buradan çekebilirler.

1. cd şu an bitmek üzere(emuleden) maaüstünde 3 part olarak gözüküyor bundan sonra bir hata yapmamak için sorayım dedim emule cd 1 toplam 3 partmı? + bundan sonra izlenecek yol hata yapmamak için.teşekkürler.

1. cd şu an bitmek üzere(emuleden) maaüstünde 3 part olarak gözüküyor bundan sonra bir hata yapmamak için sorayım dedim emule cd 1 toplam 3 partmı? + bundan sonra izlenecek yol hata yapmamak için.teşekkürler.

1. CD Tek part ve 589mbdır. Verdiğim linktede zaten farkındaysanız tek bir dosya linki vardır. Siz nasıl 3 part indirdiniz onu anlamadım. Linke tıkladığınızda TnCXPbyBultar[TeamTnC].7z isimli 7z arşiv dosyasının eklenmesi lazım. Sizin indirdiğiniz dosyarlın adlarını yazar mısınız?

1. CD Tek part ve 589mbdır. Verdiğim linktede zaten farkındaysanız tek bir dosya linki vardır. Siz nasıl 3 part indirdiniz onu anlamadım. Linke tıkladığınızda TnCXPbyBultar[TeamTnC].7z isimli 7z arşiv dosyasının eklenmesi lazım. Sizin indirdiğiniz dosyarlın adlarını yazar mısınız?

özür dilerim dünkü elektrik kesintisinden dolayı yarım kalan masaüstündeki dosyalarmış.Emuleden ilk dosya transferim rapide alışkanlıktan dolayı hiç kullanmadım.toplam 553.66 mb TnCXPbyBultar[TeamTnC].7z isimli doya şu an bitmek üzere bundan sonra hata yapmamak için yapılacaklar nedir.?teşekkürler.

Hata yapılacak bişey yok :) Dosyayı benden cekiyorsunuz Eğer Cektikten 7z dosyasını Silmezseniz daha hızlı yayılma olanağını elde ederiz. Yapmanız Gereken Bu aşamadan sonra Dosya Bittikten sonra dosyayı extractlamak ve iso dosyasını CD ye kalıbı yazdır diyerek yazdırmak... :rolleyes:

ed2k://|file|TncXP.CD1.tnctr.com.rar|595862683|530F1504BCB2ECCD8E37F3C674094695|/

TncXP.CD1.tnctr.com.rar kaynak 3

şu an indirmeye çalışıyorum.

Aslında DAWNIE arkadaş bana gönderdi sağolsun ama kargoda ilk cd hasar görmüş bende birdaha istiyemedim.

Ayrıca emulede başka kaynakda var ama tam kaynak bilinmiyor.

Hata yapılacak bişey yok :) Dosyayı benden cekiyorsunuz Eğer Cektikten 7z dosyasını Silmezseniz daha hızlı yayılma olanağını elde ederiz. Yapmanız Gereken Bu aşamadan sonra Dosya Bittikten sonra dosyayı extractlamak ve iso dosyasını CD ye kalıbı yazdır diyerek yazdırmak... :rolleyes:

evet sizin verdiğiniz link ve bitmek üzere paylaşımda bırakacağım şu emule yide bu arada iyice öğrenmek lazım

bilgisayarımda (usb 300 gb hard disktekiler hariç ) çalınacak bir şey yok :) emuleden ne çekersem çekeyim paylaşımda kalacaktır.bilginize stop :)

ed2k://|file|TncXP.CD1.tnctr.com.rar|595862683|530F1504BCB2ECCD8E37F3C674094695|/

TncXP.CD1.tnctr.com.rar kaynak 3

şu an indirmeye çalışıyorum.

Aslında DAWNIE arkadaş bana gönderdi sağolsun ama kargoda ilk cd hasar görmüş bende birdaha istiyemedim.

Ayrıca emulede başka kaynakda var ama tam kaynak bilinmiyor.

imajını falan almaya mı çalıştınız?

Hayır boot ediyor fakat xpkurmaya kaltığımda daha açıkcası sp dosyalarını kurarken dosyaları okuyamıyor.Farklı Cd-rom lar denedim gine olmadı zaten CD nin üzerinde hafifbir sürtünme var sanırım kargoda bir ezilme sözkonusu ama 2. Cd taş gibi bir problem yok

Edited by RamTruck

Tncxpyi hangi linklerden indirebiliriz. Rapidden indirme imkanım yok. Sabit ip olduğu için bir haftada ancak iner. Paylaşhemenden linkler verilmiş. Dün gece denedim linkler çalışıyordu. Ama şimdi çalışmıyor. Nightmarexi veriyorsunuz. Herhalde onlar da ölü. Rapid dışında nereden indirebiliriz . Teşekkürler.

Elleriniz dert görmesin,

Allah ne muradınız varsa versin,

Rapidden indirdiğim dosyalardan part4 ve part 5 bozuk iniyor hata bende mi yoksa dosyalarda mı. Aynı iki dosyayı diğer linkten indirdim orada da bozuk çıktı.

Çözüm varsa?

Yapana ömür boyu dua edeceğim.

bende kurdum...ama malesef bendede mavi ekran cıktı..bilmem 000 code filan yazıyordu...sonra baska bır cdden kor topal kurdum oldu:(

sistem

amd 3000 venice

msi rs480 ati chipsetli onboard

kingston 1gb

250 gb wd sata2

diger cd yı kurdum...cok guzel olmus...

insallah bundan sonra dvd sınıde yaparsınız...ama ne olursa olsun bende deepfreezedide programlar arasına koyun...super olur bence...ellerıne saglık kardes tekrar..her nekadar mavı ekran hatası verdıysede....:o

Arkadaşlar öncelikle bu işletim sistemini modifiye eden arkadaşlara sonsuz teşekurlerimi sunarım.Bende indirdim neroyla yazdırdım oraya kadar tamam ama 1.cd de windowsun sistem dosyaları kurulurken yani mavi ekrandayken %99 da hata alıyorum windows kurulumu gerçekleşmiyo esc ye bastigimda atlatiyo geçiyo ama windows kurulum ekranı gelince bir hata veriyo bazı eksik dosyalar yuzunden kurulum gerçekleşemedi gibi bir şey yazıyo bunun nedeni eksik indirmemmi ole bişi olsa rarda cikarken hata verirdi yoksa cd de herhangi bir sorun olabilirmi bilgilendirirseniz çok memnun olurum saygılar.