Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

İndirdiğiniz Rar parçalarından biri bozuktur.

Hangi parçadan olduğunu 2 şekilde anlayabilirsiniz.

1. Hangi parçada hata verdiğini tespit ederek. Bunun için yeni bir dizin açınız ve ilk parçayı kopyalarak çıkarma işlemine başlayınız. Sizden sonraki parçayı istediğinde o dizine sonraki parçayı kopyalayınız. Sizden hatasız olarak sonraki parçayı ister ise o parçaya kadar olan dosyalarınız sağlam demektir.

2. Muhtemelen bozuk parçanın içinde "rapidshare" adlı bir kelime geçecektir. Yükleme sırasında (sanırım) güvenlik seviyesinden dolayı yada kaldığı yerden devam etme özelliğinden dolayı ilgili rapid sayfasının html kodlarını Rar dosyasının içine gömmektedir.

Hatalı dosyayı tespit ettikten sonra, o dosyayı tekrar çekmeniz gerekmektedir.

Selametle

Edited by tezat

indirdim bi şükür alternatiflerden ama adszdq1.png hatasını veriyor şifre : www.tnctr.com diil mi?

Bende PRogram Cd İndirdikten Sonra Bu Hatayı Verdi Meğerse İndirme Tam Olmamış Bence İndirdiğin Dosyaların Kaç Mb Olduğuna Bak Bütün partilerin Toplamı Verildiği gibi mi?

• Administrator
kontrol ettim ama dosya boyutları aynı ama şifre yanlış resimde de verdim zaten

edit özür dilerim farketmedim flood yapmışım

Herkes indirip kurmuş. Demekki downloadında sorun var. şifre: www.TNCTR.com büyük küçük harfe dikkat et.

Herkes indirip kurmuş. Demekki downloadında sorun var. şifre: www.TNCTR.com büyük küçük harfe dikkat et.

www.tnctr.com yapmıştım şifreleri küçük harflerle olacak belki büyük denediği için olmuyor olabilir arkadaşın.

CD 1 i nero ile kalıba yazınca boot olarak açılıyor

Teşekkürler

şu kota olayı olmasa 2. cd yi de indireceğim

neyse aralık ayına giriyoruz bi şey kalmadı

bu arada bir arkadaşım sitesinde yayınlamak istiyor

mümkünmü?

kaynak siz olarak tabi ki?? :lol:

Edited by Arthur

• Administrator
CD 1 i nero ile kalıba yazınca boot olarak açılıyor

Teşekkürler

şu kota olayı olmasa 2. cd yi de indireceğim

neyse aralık ayına giriyoruz bi şey kalmadı

bu arada bir arkadaşım sitesinde yayınlamak istiyor

mümkünmü?

kaynak siz olarak tabi ki?? :lol:

Evet. Ne kadar çok duyulursa bizim için o kadar iyi.

Merhabalar, 2 cd i de flashget kullanarak 1500 kb/s ortalama hız ile 8 dakikada flashget kullanarak indirdim ikinci kez ve dosya boyutunda bir farklılık olmamasına karşın şifrede yine hata var. Mediafire kullanarak ilk kez indirmediğim gibi az buçuk da bilgisayardan iyi anlarım, hata nerede? lütfen kontrol edin!!!

Merhabalar, 2 cd i de flashget kullanarak 1500 kb/s ortalama hız ile 8 dakikada flashget kullanarak indirdim ikinci kez ve dosya boyutunda bir farklılık olmamasına karşın şifrede yine hata var. Mediafire kullanarak ilk kez indirmediğim gibi az buçuk da bilgisayardan iyi anlarım, hata nerede? lütfen kontrol edin!!!

TncXP ile İlgili Sorular Buraya

şifreyi hatalı giriyorsunuz inanın ki bir çok kişi indirdi ve sorunsuz rardan çıkarıp çalıştırdı. Rardan çıkartamayan şifre hatası ve diğer hataları alan arkadaşlar sebep ve sonuçları:

1-Şifreyi hatalı giriyorsunuz elle ya da ayrıca kopyala yapıştır yardımıyla girip deneyiniz.

2-İndirdiğiniz partlar halinde olan cd ise partlarda bir bozuk indirme olayı yaşamışsınızdır hata veren partları tekrar indiriniz.

3-Küçük ihtimal winrar ın eski sürümünü kullanıyorsanız en son sürümü yükleyerek tekrar deneyiniz.

4-Bu sorunlar yaşandığından dolayı ve yaşanacağından dolayı sanırım rar şifrelerini kaldıracağız. Yoksa memnuniyetsizlik oluşacak.

Saygı ve hürmetle

nihayet indirmeyi tamamlayabildim sukürler olsun. partlarda bir kac sorun vardı onlrıda halletim

cd yede yazdırdım yani enzor aşamayı tamamladım.

soracağım soru ise cd cdroma taktığımda rsimdeki görüntu gelmiyor bi türlü anlayamadım

bir yerde hata mı yaptım yoksa cevaplarsanız sevinirim :lol::D:D

Please register to see this content.

Edited by goodlls