Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Emuleden çekmek isteyen arkadaşlara emule linki.

CD 1

eMule Download
553.66MB
553.66MB
| | |
CD 2
eMule Download
589.77MB
589.77MB
| |
Please register to see this content.
|
Şu anda powershare ve yayım konumunda isteyen çekebilir.

Saygılar.

Edited by brightblade

az önce 2. cd i alternatif mediafire dan indirdim rar olarak değil doğrudan iso dosyası olarak indi ve sorunsuz. 1 cd de neden sorun var? mediafire bildiğiniz gibi rapidsharedeki gibi bölümler halinde değil tümünü indiriyor. aynı makina ile aynı serverdan ve ve yine flashget ile indirmeme karşın ilk cd de neden şifreleme sorunu var? bir açıklık ve çözüm lütfen. alternatif adreste şifre istemediğine göre ilk cd için de şifreleme olayı neden? ne gereği var?

Gereği var yada yok tartışılacak konu bu değil. Mediafireden ben de dosyayı indirdim üstte ki emule sunumu mediafireden indirilmiş sunumdur. Herhangi bir sorun yok. İndirme programınızda yada internet hattından kaynaklanan problemlerden olabiliyor bu tür sorunlar. İlk CD için şifre olarak www.tnctr.com'u kullandım ve çok rahat bir şekilde oldu.

Not: herhangi bir tartışmaya maal vermemesi açısından şunu dile getireyim; ben kendi yaptığım sunumlara şifre eklemiyorum. Ekleyen arkadaşlara da saygı duyuyorum.

Edited by brightblade

Arkadaşlar verdiğiniz linklerde hata var ilk önce alternatif linklerdekini indirdim cd1 ve cd 2 tek dosya olanları fakat çıkarırken her ikisinde de [ crc hatası yanlış parola ] hatası verdi ne yaptıysam çözemedim ve iki dosyayıda sildim yani 1 küsür GB indirdim ve sildim. Haydi bakalım onlar hatalı olabilir rapid linklerini deneyeyim dedim tabii tek tek çünkü premium şifrem yok 1. partı indirdim temizlik + modem reset falan 2.yi yapıştırdım bu dosya silinmiş raporu veriyor. Ne yapacağız şimdi öneriniz varmı !..

az önce 2. cd i alternatif mediafire dan indirdim rar olarak değil doğrudan iso dosyası olarak indi ve sorunsuz. 1 cd de neden sorun var? mediafire bildiğiniz gibi rapidsharedeki gibi bölümler halinde değil tümünü indiriyor. aynı makina ile aynı serverdan ve ve yine flashget ile indirmeme karşın ilk cd de neden şifreleme sorunu var? bir açıklık ve çözüm lütfen. alternatif adreste şifre istemediğine göre ilk cd için de şifreleme olayı neden? ne gereği var?

Canım benim öğlene kadar beklerseniz kusura bakmayın rar şifre sorun çıkartması bizim yüzümüzden kaynaklanan bir sorun değil. Ama çok sorun yaşanacağından sanırım bundan sonraki uploadları rar şifresiz koyacağız.

şifreyi hatalı giriyorsunuz inanın ki bir çok kişi indirdi ve sorunsuz rardan çıkarıp çalıştırdı. Rardan çıkartamayan şifre hatası ve diğer hataları alan arkadaşlar sebep ve sonuçları:

1-Şifreyi hatalı giriyorsunuz elle ya da ayrıca kopyala yapıştır yardımıyla girip deneyiniz.

2-İndirdiğiniz partlar halinde olan cd ise partlarda bir bozuk indirme olayı yaşamışsınızdır hata veren partları tekrar indiriniz.

3-Küçük ihtimal winrar ın eski sürümünü kullanıyorsanız en son sürümü yükleyerek tekrar deneyiniz.

4-Bu sorunlar yaşandığından dolayı ve yaşanacağından dolayı sanırım rar şifrelerini kaldıracağız. Yoksa memnuniyetsizlik oluşacak.

Saygı ve hürmetle

Arkadaşım önce merhaba senin yukarıdaki anlattığın hataları yeni başlayanlar yapabilir ama 10 yıldır rar kullanan biri olarak ben yapmam mesela 3.61'i kullanıyorum binlerce kez dosya sıkıştırıp açtım. bu linklerdeki dosyalarda bir hata var bence, hem neden herkeze açık olan TncXP ' ye şifre konuluyor'ki anlamış değilim.

Şifresiz olsa hata durumunda daha kolay çözümler üretebiliriz. Saygılar.

Anlayışınız için teşekkür ederim Arkadaşlar söylediğim gibi kusura bakmayın en kısa zamanda tekrar up edilecek şifresiz. Şifre niye konuldu sorusu şu anki tüm paylaşımların genelinde şifreli paylaşım esastır sebebini açıklamaya gerek yok biliyorsunuzdur. Ama şifreler sorunlar yüznden kaldırılacaktır. Dediğim gibi hizmet tüm üyelerimiz içindir. TEkrar kusura bakmayın. Cuma Cuma o linkleri sildiren insana yazıklar olsun diyorum başka birşey demiyorum.

arkadaşlar öncelikle tncxp ye verdiğiniz emek için emeği geçen herkese teşekkür ederim.ben cd1 i indirdim fakat 2.cd deki rapid ve diğer linkler ölü bana yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden çok teşekkürler

Cd'2 de Suan Oyle Bir Sorun Yok , Cd 2 ' yi Bu Alternatif Linkten Tek Part Halinde Cekerseniz Sorununuz Hallolur. ..

Alternatif Link :

CD2 : http://www.mediafire.com/?6ozy33q1zyk[/CODE]

Cd 1 'de Sorun Var Cd'2 Yi Bende İndirdim ... Link Silinmiş Cd'1 in :lol: Bunu Yapanlar Varyaa Kendilerini Cok Seviyorlar Herhalde Cuma Cuma :@ :@

CD2 :

Bu linkten indirdiğim dosyanın şifresini iki gündür çözemedim.

Elimle yazdım, kopyaladım yapıştırdım. büyük yazdım küçük yazdım. olmuyor...

! E:\Documents and Settings\MASTER\Belgelerim\Downloads\Compressed\tncxp2_2.rar: CRC failed in the encrypted file tncxp2.iso (wrong password ?)

hatasını veriyor...

Yardımcı olur musunuz???

Cd'2 Nin Sifresi www.tnctr.com'dur ...

Az Once Bitmişti DownLoad Denedim oLdu .. Malesef Pc'de Deep Freeze Kuruluymuş Farketmedim Kapalı Oldugunu Reset Attım Pc'ye Hersey Gitti :lol:

Arkadaşlar Şu anda bi host alma çalışmasındayız nasip olursa bugün akşama doğru direkt linklerle indirebileceksiniz :D

biraz sabır sizden çok bizim sinirimiz bozuluyo bu silinme olaylarından onu da bilin :lol:

kimse elindeki partları falan silmesin onlarla uyumlu partlar tekrar upload edilcek, tek parça halinde olarak da parti parti olarak da size en uygun koşullarda sunacağız inşallah...

Cd'2 Nin Sifresi www.tnctr.com'dur ...

Denenmiş . Onaylanmıştır...

Lutfen Biraz Daha Dikkatli oLaLım Arkadaslar 2 Post Yukarda Zaten Sifreyi Belirtmiştim Sizin Hatanız İse Sifreyi Yanlız Yazmanızdan Kaynaklanıyor ...

Sifre :Buyuk Kucuk Harflere Duyarlı Oldugu Icın Lutfen Dıkkatli oLunuz...

www.tnctr.com[/CODE]

Edited by darLeen

Arkdaşlar Lütfen Bakın.

İndirip Kuranlar var Çalıştıran Hatta O İşletim Sisteminden Yazanlar Var.

Yukarıda Tabele Abimiz Detaylı Olarak Yazmış.

Lütfen Şifre Yanlış Ya Da Dosyalar Bozuk Diye İleti Göndermeyin

Ya Downloadunuzda Sorun Var.

Kaldı Ki Ben De Bu Linklerden İndirdim Ve Aynı Şifrelerle Açtım Şifre Hatalı Demesi Kesinlikle Şifre Hatasına Tekabül Etmez. Büyük İhtimalle İndirdiğiniz Partlardan Bİrisinde Ya Da Bir Kaçında Hata Vardır. Tek Part Olandan İndirdiyseniz De Hatalı İndirilmiştir. Lütfen Bundan Sonra Bu Tip İletiler Yazmayın. Bu Tür İletiler Direk Silinecektir.

2 Post Yukarıda Yeni Linklerin Direk Olarak Paylaşılacağını da Yazdım. Biraz Sabır ve Anlayış Lütfen

1-) benim indirdiğim cd 1 değil cd 2

2-) dosyanın şifresini www.tnctr.com olarak girdim olmadı büyük yazdım olmadı kopyala yapıştır dediniz onu da denedim olmadı.

3-) ben şifre yanlış demiyorum ama CRC failed in the encrypted file tncxp2.iso (wrong password ?) hatasının anlamı sanıyorum şifre yanlış oluyor. Acaba ben mi yanlış anlıyorum. Ben size bu niye yanlış demiyorum sadece bir problem olduğunu ve nasıl çözülmesi gerektiğini soruyorum. Madem dosya şifresiz olarak tekrar yüklenecek o zaman sorun kalmayacaktır. Teşekkür ederim...

arkadaşlar herhangi bir problem yok ben 2cd çektim parola doğru hemen açıldı alternatif linkten fakat iso dosyası değil tüm dosyalar çıktı doğrumu acaba bu şekilde yazdıracağız cd'ye herhalde doğrumu?

Edited by diafrom

selam arkaşlar gördüm begendim ve indirdim ama gelgelekimki rar dosyasını açarkan şifre istiyor ve verdiğiniz şifreyi kabul etmiyor sonunda crc şifre hatası diyor yardımcı olursanızsevinirim.

Lutfen okumadan ayni seyleri sorup durmayin..

10 Sayfa ileti yazilmis ve bu 10 sayfada sorununuza benzer sorun yasanmismi cevap verilmismi bir bakin bosa post sisirip cevaplanmamis sorunlarin arada kaynamasina sebep oluyorsunuz..

Cok degil 3 post yukarida cevabiniz var..