Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows10pro19043.1151x64//ofis 2021/4,2gb/uefi/win11 Ikonlu

amd_turkey
 Share

Recommended Posts

• amd_turkey changed the title to Windows10pro19043.1151x64//ofis 2021/4,2gb/uefi/win11 Ikonlu

Başkan, ben farketmedim ama MrRush arkadaşımız uyardı, içinde resim veya kısayol varsa klasör düzgün gözükmüyormuş.

Rahatsızlık hissetmiyorsan reg i uygulamayabilirsin.

Ben bir iki sorun farkettim,  ofis 21 ile alakalı.

Kesinlikle etkinleştiremedim, ne hikmetse.. 

Bir de, ofis 2021, özel bir ayar yapmamış olmayışıma rağmen sistemden kaldırılamıyor..

Soldaki görüntü, sağdaki gibi oluyor reg sonrası..

Please register to see this content.

bence regsiz daha güzel duruyor :) 

şöyle yani 

bişey dikkatimi çekti paintte yazı yazamıyorum A basıyorum bişey yok

yeni bişey keşfettim paintte silgi işaretine basınca yazı yazma bölümü çıkıyor :)

• Like 1

• 2 hafta sonra ...

yeni çıkan güncellemeleri alamadığım için sıfırdan bir kurulum yapmam gerekiyor, yaptığınız çalışma çok güzel görünüyor inş. güncellemelerde bir sıkıntı çıkarmaz; windows u kurmaya kuruyorsunuz ama her bilgisayar kullanıcıya has ince ayar masaüstü dosyalar vs... kendine göre bir sürü dosya veya programla dolu oluyor, zaman kaybettiren ve insanı sıkan şeyler bunları sil baştan yeniden düzenlemeye çalışması: emeğinize sağlık

En son çıkan 1165 güncellemesini msdn kurulum bile almayabiliyor.. Böyle güncellenememe saçmalığı var maalesef.. Bir makine alıyor diğeri almıyor..

Keza 1165i alsa dahi, atıyorum 1180i kesin alır diyemiyoruz. 

Bu sebeple, her ne sistem kullanıp da memnunsanız, güncelleme almıyor diye silip başka sistem yüklemeyiniz. Saygılar 

• Like 1

• 3 hafta sonra ...

Ofis 2021 için aktivasyon bekleyenlere güzel haberim var..

Office 2013-2021 C2R Install 7.3.2b  ile Ofis 2021 in aktivasyonunu sağladım 

17 MB, şifre:tnctr

Aracın çalışma mantığı yüzünden antivirüsler tehdit olarak algılıyor ve siliyor.. Ben şimdiye kadar bir sorun algılamadım.

Güvenip güvenmemek size kalmış..  Eğer karar verirseniz, ilgili programı AV devredışı olarak çalıştırınız..