Jump to content

Samsung A01 Combination Gmail Desen şifresi Bypass

köylü
 Share

Recommended Posts

• Editor

Arkadaşlar cihazım Samsung A01 Tam olarak içindeki yazılım A015FXXU4BUD8_A015FOJM4BUD8 şeklindedir kilit şifresi ve gmail yüzünden açamıyorum defalarca yazılımını yükledim yine gmail ve kilit şifresi istiyor bu telefon ait cambination dosyası lazım cihaz bir yakınımın bayramdan önce çok uğraştım uygun yazılım bulamadım daha evvel bu cihazdan kullanan ve bu sıfırlama yapan arkadaşlar varsa yardım taleb ediyorum

Edited by köylü

• köylü changed the title to Samsung A01 Combination Gmail Desen şifresi Bypass

Genel bir çözümü var ve frp bypass olarak geçiyor üstadım.

Örnek yöntem bu şekilde belirtilmiş. Tüm android sürümlerinde ve markalarda farklılık gösteriyor ancak temel işlev gmail girmeden android sistemi içerisine girip bypass ettirmek.

Diğer bir video

Edited by KiNGHaZe
  • Like 1

köylü, 3 dakika önce yazdı:

@KiNGHaZeVideoları daha evvel izledim bendekinde olmuyor yukardaki kaydırmayla ayarlar bluetooth un olduğu yerler gelmiyor kaydırmaya çalıştığımda desteklemiyor diyor

Hocam önce bir kere sıfırla, birden fazla videosu var eğer hepsini yaptığına eminsen ve olmuyorsa. Tek çözümü var, telefoncuya gidip box ile halletirmen. Z3x vb şeyler ile açarlar ancak. 

• Like 1

• Editor
KiNGHaZe, 3 dakika önce yazdı:

Hocam önce bir kere sıfırla, birden fazla videosu var eğer hepsini yaptığına eminsen ve olmuyorsa. Tek çözümü var, telefoncuya gidip box ile halletirmen. Z3x vb şeyler ile açarlar ancak. 

izlemediğim video kalmadı en az 8-10 kere yazılımı yeniden yükledim sanırım bu model olmuyor combination dosyaları var nette yalnız yukarda verdiğim rom numarasına uyumlu bir tane combination dosyası yok daha evvel başka model samsungu combination dosyasıyla sıfırlamıştım

• Sad 1

köylü, 30 dakika önce yazdı:

izlemediğim video kalmadı en az 8-10 kere yazılımı yeniden yükledim sanırım bu model olmuyor combination dosyaları var nette yalnız yukarda verdiğim rom numarasına uyumlu bir tane combination dosyası yok daha evvel başka model samsungu combination dosyasıyla sıfırlamıştım

Bende başka çözüm kalmadı 😕

• Like 1
  • Thanks 1

slma
zamanında vestel venüs google gmail hesap kirma yapmıştım
bilgilendirme amaçlı

minimal_adb_fastboot_v1.4.2.exe

proramı kurun ve açın si̇yah ekranda i̇ken şu komutu yazın  fastboot erase config  entırlayın. Telefonun bataryasını çıkarın 3-5 sani̇ye bekleyi̇n ve takın sonra telefonun ses kısma tuşuna basarak usb kabloyu pc ye takın

310763411_1(kopya1).png.5c6ca753960bbdf308cd02fb156e51f1.png

Samsung A01 frp remover

odin yazılımı ile

epey telefon bilgi

SM-A015F — Galaxy A01
rom

Please register to see this content.

dikkat etmeniz gereken doğru romu atmak 2 defa araştırıp 1 defa yükleme yapmanızda fayda var

redmi 6 da root atmak için uğraştım siyah ekran kaldı, garantiye gitti anakart değişti.

etab4 de android 4 varken yukselteyim dedim yanlış twrp yüzünden siyah ekran kaldı durumu beklemede

imei isteyen sitelerde kesinlikle imei paylaşmayın(oto plakası gibi düşünün cihaza özel)

yedekleme yapmanızda fayda var. ilgili kaynaklarda mutlaka yorumlara bakmaya çalışın. kolay gelsin

Edited by register

• Editor
CROSSXX, 22 dakika önce yazdı:

Hocam cihaza ait resmî olmayan yani özel rom yükleyip cihazı kurtarabilirsiniz xda developer sitesine bakmanızı öneririm 

Custom rom bulamadım onunda olacağını zannetmiyorum cihazda adb fasboot komutları işlemiyor usb hata ayıklama açık değil uygun recovery bulamadım olsa dahi resetten sonra tekrar orjinale döneceğini söylemişler Android 11 bayağı güvenliği korumayı artırmış eski sürümlerde çok basit kod ve programlarla şifre ve gmail kırılıyordu android 11 de olmuyor custom roma tekrar bakıcağım bulabilersem bir kez daha deneyeceğim cihaz garantilimi değilmi bilmiyorum serviste açacakları aşikardır kendi imkanlarımızla açmaya çalıştık olmazsa sahibine teslim edeceğim

• Editor
mustafakarasan, 10 dakika önce yazdı:

fatura varsa garanti bitse bile yardımcı olurlar diye biliyorum.apple yardımcı oluyor.diğer seçenek ise mail adresinin şifresini biliyorsanız tarayıca girip ordanda cihazın şifresini kaldırabilirsiniz diye biliyorum

evet servis en son çare kendi imkanımla çözmeye çalışacağım

köylü, 3 saat önce yazdı:

Custom rom bulamadım onunda olacağını zannetmiyorum cihazda adb fasboot komutları işlemiyor usb hata ayıklama açık değil uygun recovery bulamadım olsa dahi resetten sonra tekrar orjinale döneceğini söylemişler Android 11 bayağı güvenliği korumayı artırmış eski sürümlerde çok basit kod ve programlarla şifre ve gmail kırılıyordu android 11 de olmuyor custom roma tekrar bakıcağım bulabilersem bir kez daha deneyeceğim cihaz garantilimi değilmi bilmiyorum serviste açacakları aşikardır kendi imkanlarımızla açmaya çalıştık olmazsa sahibine teslim edeceğim

Anladım ama yardımcı olurdu dediğim yöntem çünkü Windows pcye linux kurmak gibi