Jump to content

Sağ El Bileğim Sola Göre Daha Büyük Sorun

krmzntns

Recommended Posts

Beyler çok fazla bilgisayar kullanıyorum sağ el bileğim sol ek bileğine göre daha büyük ve sağ el bilek çevresinde belirli ağrılar var gece uyuken ağrıları hissetmiyorum ama bilgisayar kullanınca ağrı oluyor veya eşya taşırken.Bunun sebebi nedir doktora gitmelimiyim ??

arkadasım sureklı sag elını kullanıyorsun bişeyler taşırken bılgısayarla alakası su kıreçleme yapıyor parmakların ellerın o yuzden olur bırde suanda sag bılegın daha fazla gelısmıs dıerıne gore artık hep sol elı kullan azda bellı bı zaman sonra duzelıcekdır baskada doktorda cagresı yok ben badiciyim ordan biliyorum

arkadasım sureklı sag elını kullanıyorsun bişeyler taşırken bılgısayarla alakası su kıreçleme yapıyor parmakların ellerın o yuzden olur bırde suanda sag bılegın daha fazla gelısmıs dıerıne gore artık hep sol elı kullan azda bellı bı zaman sonra duzelıcekdır baskada doktorda cagresı yok ben badiciyim ordan biliyorum

Anlıyorum ama ağrıların sebebi nedir bazen aşırı derece rahatsız ediyor annemin yazmasını bağlıyorum bileğime bilgisayar masasına temas etmesin diye o biraz acısını dindiriyor.

dedmya arkadasım çogu zaman sag bılegını kullanmandan gelıo bı ınsan vuucudunda hersey dengelı olmalıdır kı eşit gelişesin dier elını kullan artık birde süt iç yogurt ye daha iyi olur kemıkler için

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...